Pages:
Author

Topic: 💚🎦 SPOKKZ | Asya'nın En Büyük Medya Projesi! [ Devasa Ekip ve Ortaklar ] - page 2. (Read 248 times)

full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
SPOKKZ, SPUUL Platformunun tokeni olarak kullanılacak

Milyonlarca kullanıcısı olan SPUUL hakkında daha fazla bilgi için:

https://spuul.com/
full member
Turkish Translator
SPOKKZ ön satışına aşağıdaki linkten katılabilirsiniz

https://spokkz.com/ico/register
full member
Turkish Translator
SPOKKZ, işlemleri hızlandırmak adına harika bir ICO geçiren Zilliqa ile ortak çalışıyor.

full member
Turkish Translator
Çeviri için tesekkürler eline saglık. Güzel bir proje gibi duruyor bounty kampanyasının ne zaman bitecegini göremedim. Erken tarihlerde bitiyorsa imza kampanyasına girilebilir %40 vermişler.

teşekkürler hocam. eylül sonu gibi bütün ICO işlemleri bitecek diyor admin, %40 iyi bir rakam düşünülebilir.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Çeviri için tesekkürler eline saglık. Güzel bir proje gibi duruyor bounty kampanyasının ne zaman bitecegini göremedim. Erken tarihlerde bitiyorsa imza kampanyasına girilebilir %40 vermişler.

Son zamanlarda güzel bir ödül programı bulmak gerçekten çok zor.Proje açıkcası benim de dikkatimi çekti ben hep bu tarz projeler karşı ilgi duydum ama teknolojik projeler bir türlü beklenilen parayı toplamayı başaramadı.
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
full member
Turkish Translator
full member
Turkish Translator

Gücünü toplumdan alan Film ve TV Blockchain Ekosistemi

Görüntüleyin, oy verin ve oluşturduğumuz merkezsiz ekosistem ve pazar yerinde favori medya projelerinizi destekleyin

Bizi Takip Edin!

Asya'nın En Büyük
Film ve TV ICO'su ile
İzleyicilerin
Gücüne Güç Katıyor!
Pages:
Jump to:
© 2020, Bitcointalksearch.org