Pages:
Author

Topic: Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 2016/17 - page 5. (Read 18959 times)

legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
Ligin en iyi futbol oynayan iki takımı karşılaşıyor ve başarısız hakemlere rağmen çok güzel maç oluyor. Babel o pozisyonu harcamasaydı Beşiktaş 2'yi bulacaktı ama ardından Okay'ın golüyle durum 1-1 oldu. Maç ortada ama Beşiktaş biraz daha üstün oynuyor. Trabzon bir kere net gelip golü buldu. Quaresma sakatlanıp oyundan çıktı.
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
lig resmen futbol kalitesi bakımından yerlerde geziyor ama bizi teselli edecek bir faktör var. O da puan farklarının az olması ve ilk 5 sıra için yaşanan mücadele. ötesinde cidden vasat bir lig izliyoruz.
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
Sezon başında Trabzonspor bu kadar kötü olmasaydı şimdi çok farklı şeyler konuşuyor olabilirdik. Ben yine de ligin sonunda sarışınlardan en az birini geçeceklerini düşünüyorum. Gs 49 Fb 47 Ts 44 Tehlikenin farkında mısınız? 33. haftada Trabzon Feneri yener ve belki de ikisini birden geçip 3. bitirir.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Azizin köpeği federasyon düdüğünü asması gereken orospu çocuğu ali palabıyıkı Trabzonspor - Beşiktaş maçına görevlendirmiş. Bu hayatını siktiğimin orospu çocuğunun Fenerbahçe ile oynanan kupa maçında yaptığı orospu çocukluğundan sonra bir daha insan içine çıkamaması gerekirdi ama azizin köpeği tüpçü yine yaptı yapacağını.
Hiç kıvranmayın Grin
Eze eze kupa karadenize!
Lig başında bizi budamasalar biz liderdik... Neyse, 14 puan fark değil bu hafta 11'e düşürürüz, yine de oluruz şampiyon Grin
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Bugün konya için önemli bir maç diye biliriz şu anda 2-1 önde ilk yarı bitti eğer sivas bir gol atarsa işler değişir. Maç zevkli geçecek gibi duruyor. Bu hafta oynanacak olan trabzon maçı beşiktaş için çok önemli bu maçta mutlaka puan alması lazım bakalım trabzon çıkışını bu maçta sürdürecekmi.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Azizin köpeği federasyon düdüğünü asması gereken orospu çocuğu ali palabıyıkı Trabzonspor - Beşiktaş maçına görevlendirmiş. Bu hayatını siktiğimin orospu çocuğunun Fenerbahçe ile oynanan kupa maçında yaptığı orospu çocukluğundan sonra bir daha insan içine çıkamaması gerekirdi ama azizin köpeği tüpçü yine yaptı yapacağını.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Galatasaray rahat kazandı öyle rahatki 2 penaltı oldu maçta 2 gol zaten penaltıdan geldi. Adana sahada resmen hayalet gibiydi bu kadar kötü oynarsan yenilmesi normaldi. Tekrardan üçüncülüğü aldı fenerden.
hero member
Bugün Galatasaray için önemli bir maç. Bu maçta alıcağı 3 puan altın değerinde diyebiliriz. Büyük ihtimalle bu maçı kazanır gibi geliyor bana ama adanaspor bence golü bulabilir bu maçta ama yenebilceğini sanmıyorum en kötü ihtimalle bir beraberlik gelirse Galatasaray için işler değişir.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Başakşehir'in Akhisar maçında çok önemli puanlar kaybetmesinin ardından zirvede kopuşlar büyüdü. Bu şekilde devam ederse Başakşehir ikinciliği bile kaptırabilir. Galatasaray bugün Adanaspor maçından 3 puan çıkarırsa puan farkı 4 oluyor ve Başakşehir'in haftaya Galatasaray, 3 hafta sonra Beşiktaş ile maçı var. 29. hafta sonunda çok farklı bir tablo görebiliriz. Bütün takımların çok zorlu maçlar yapacağı 3-4 haftalık döneme giriyoruz. Nisan ayı üst sıradaki tüm takımlar için çok zor geçecek.
hero member
Fenerbahçe yine şansa bala bir gol buldu diyebiliriz aslında maç beraberlikle bitilcek bir maç havasındaydı. Ama bu onu ya artık silkelemeye taşır yada bu şekilde her rakip ona kolaylık sağlamaz. Trabzon rizeyi rahat yener diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Çaykur Rizespor - Trabzonspor , Trabzon galatasaray galibiyetinden sonra bir ruzgar yakalamışlardı ama son maçta evinde puan kaybetmişti bunu telafisini yapmak için deplasmanda iyi oynayacaklarını ve bu maçı kazanıp moral bulacaklarını düşünüyorum , rakip rize son 5 maçını kazanamamış ve düşüşte olan bir takım . Trabzon kazanır .
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Fenerbahçe 2. olmak istiyorsa kalan maçlarını ciddiye alıp oynaması lazım başakşehir ile fark 6 kapanmayacak bir fark değil. Şampıyonlar ligi ön elemesi (fenerbahçe uzun zamandır sürekli elensede) bir şans demektir ayrıca transfer döneminde takımın elini güçlü tutmak demektir transfer yaparken oyuncuya şampıyonlar liginde  oynama şansımız var demek bir artı katar
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Başakşehiri destekliyorum. beşiktaş olamaz UEFA falan başını kaldıramaz , yorulur takım.
hero member
Hiç gol olmayacak bir maç havası vardı fakat yine son dakikalara doğru fenerbahçe 1 gol bulup kazandı maçı deplasmanda olmasına rağmen. Bu onu yine 2 veya 3 sıraya taşımak için bir şans tanıdı diyebiliriz. Fakat çok iyi bir futbol oynadığı söylenemez. Antalyada son dakikada golü bulup kazandı.
newbie
Activity: 50
Merit: 0
bjk olur
hero member
Fenerbahçe bu şekilde puan kaybetmeye devam ederse büyük ihtimalle avrupa yollarını tıkayacaklar. Ama maç çok sıkıcı geçecekken çok zevkli bir hal aldı diyebilirim. Bakalım trabzon - galatasaray maçında neler olacak.
hero member
Fenerbahçe evinde bir mağlubiyet daha aldı ve bu sezon evinde kaybettiği 16 puan oldu. Fernandao'nun sakatlanması kötü oldu, kolu kırılmış ameliyat olacakmış. Fenerbahçe daha bitime 9 hafta kala havlu atmış görünüyor. Arkadan Antalyaspor ve Trabzonspor geliyor, Avrupa kupalarına katılımı tehlikeye girebilir.

Fenerbahçede bir Lens olmayışı neler getiriyor. Maça geldikmi bu kadar kötü bir defans hattıyla az bile yedik desek yeridir eğer bu şekilde oynamaya devam ederlerse büyük ihtimalle avrupaya dahi gidemeyecez gibi gözüküyor. Şahsen Avrupaya gitsek dahi ondada umudumuz yok bana göre çünkü takım ruhen içinde oynamayı bırakmış gibi gözüküyor.

Son olarak biz nedesek boş yönetim istifa etmedikten sonra fenerbahçe doğrulamaz gibi duruyor.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Fenerbahçe evinde bir mağlubiyet daha aldı ve bu sezon evinde kaybettiği 16 puan oldu. Fernandao'nun sakatlanması kötü oldu, kolu kırılmış ameliyat olacakmış. Fenerbahçe daha bitime 9 hafta kala havlu atmış görünüyor. Arkadan Antalyaspor ve Trabzonspor geliyor, Avrupa kupalarına katılımı tehlikeye girebilir.
hero member
Bir diğeri Abubakar çok fazla net pozisyonlar harcadı

Hangi pozisyonlar onlar benim aklıma hiç kaçırdığı net pozisyon gelmedi. 2 güzel gol attı özellikle 2.si çok zor pozisyondu.

Kaçırdığı net pozisyon fazla yok ama atacakken harcadığı veya asist yapabilceği bir çok pozisyon var özetine bir daha bakın derim dikkatle abubakar çok fazla atmak isterken hep pozisyonları harcadığını görürsünüz. Hatta 2-3 şutunu kaleci net çıkardı kornere çıkmıştı birde atibanın kaçırdıkları vardı tabi.
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
Bir diğeri Abubakar çok fazla net pozisyonlar harcadı

Hangi pozisyonlar onlar benim aklıma hiç kaçırdığı net pozisyon gelmedi. 2 güzel gol attı özellikle 2.si çok zor pozisyondu.
Pages:
Jump to: