Pages:
Author

Topic: Sırf Keyif İçin Madencilik Yapacağım (Öneriler) - page 2. (Read 2299 times)

newbie
Activity: 43
Merit: 0
Antminer s7 buldum ikinci el

3000 tl istiyor pazarlik yaparim.

Sizce bu cihaz parasini cikarir mi?

Amacim cihaz kurulumu olayi gormek vs... para kazanmak ikinci planda.

Bence dikkat et. Sağlam olduğuna emin olmadan para kaptırma derim.Bu şekilde kargoyla alıp sonra başı ağrıyan arkadaşlar var. Keyif yapacam derken canını sıkma boş yere.

3000 tl S7 miner a  şu an o  cihaza fazla. Beklemeni tavsiye ederim. Eylül sonlarına doğru yüklü  miktarda Türkiye'ye S9 antminer lar  gelecek. Fiyatlar ucuzlayacaktır.
btc in fiyatı  fırlamadan önce o  cihazlar  çöptü.  Elektrik parasını bile  zor bela  çıkartıyordu. Şu  an ise  elektrik parasını düştükten sonra sana bırakacağı  150-200 tl arası birşeydir. Bu  işi  evde yapacaksan eğer şunları kesinlikle belirtmekte fayda görüyorum: 90 desibele yakın ses çıkartır, ki  buda küçük cc li bir motorun çalışma  sesine neredeyse eş değerdir. Bi de ısı sorunumuz var. Üşenmedim ölçtüm fanından dışarıya  48 derece hava  üflüyor.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!

Bence dikkat et. Sağlam olduğuna emin olmadan para kaptırma derim.Bu şekilde kargoyla alıp sonra başı ağrıyan arkadaşlar var. Keyif yapacam derken canını sıkma boş yere.
sr. member
Activity: 259
Merit: 250
Bitcoin Freak

sr. member
Activity: 686
Tek kartlı bi sistem topla.. Canın istediğinde madencilik yaparsın, sıkıldığında da 10 numara oyun oynarsın Smiley

Sende haklısın adam belki 6 kartla oyun oynamak istiyor  Grin
sr. member
Activity: 462
Merit: 306
Tek kartlı bi sistem topla.. Canın istediğinde madencilik yaparsın, sıkıldığında da 10 numara oyun oynarsın Smiley
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Keyif için yapacaksan 3000-5000 harcamaya gerek yok. Ben yapıyorum arasıra cpu ile ufaktan damlıyor. bazen bilgisayar sapıtıyor ne yapacağını şaşırıyor. Açılırken kendini kaybedebiliyor. Uzun uzun açılmasını beklerken baya bir heyecanlı oluyor.
Keyif içinse bunu tavsiye ederim çok keyifli. Minergate ile falan da yaptım ama onlar zevkli olmuyor. Geçenlerde  sırf zevk için bitcoin core indiriyordum. İndiriyordum dedim çünkü yanlışlıkla C: indirmeye başlamışım son 140000 block ta iptal ettim. arada deniyorum böyle gayet keyif veriyor.
Ama yok illa geliri olsun diyorsan, Al sat daha az risk, daha net gelir oluyor.
sr. member
Activity: 259
Bitcoin Freak
Merhaba;

3000-5000 tl civarı kullanılmış bir cihazla madencilik yapmak istiyorum. Madencilik konusunda çok aşırı bilgili değilim. İkinci el hangi cihazı tavsiye edersiniz ve bu cihazın ROI si ne olur?

Teşekkürler
Pages:
Jump to: