Pages:
Author

Topic: İstanbul Düzgün Oranla Stabil Coin Bozulacak Güvenlilir Yerler - page 2. (Read 380 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
galataport'ta sky meta diye bir yer var. sadece nft ticareti mi yapılıyor bilmiyorum ama oraya da bir bakın isterseniz. skycoin ile alakalı bir yer sanırım anlamadım.

bilgilere site üzerinden ulaşabilirsiniz: https://www.galataport.com/stores

jr. member
Activity: 70
Merit: 3
Kapalı çarşı Nuriosmaniye kapısından çıktığınız zaman o sokakta en az 3-4 tane kripto para dövizcisi var. Turistik bir yer olduğu için güvenle işlem yapabilirsiniz, hem de dükkanlar yan yana olduğu için opsiyonunuz fazla olacağı için komisyon konusunda bir şekilde anlaşırsınız. Daha önce işlem yapmadığım için istedikleri komisyon rakamları bilmiyorum malesef.

Teşekkürler, dediğiniz gibi o bölgede biraz turlamam gerekecek sanırım Smiley
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Kapalı çarşı Nuriosmaniye kapısından çıktığınız zaman o sokakta en az 3-4 tane kripto para dövizcisi var. Turistik bir yer olduğu için güvenle işlem yapabilirsiniz, hem de dükkanlar yan yana olduğu için opsiyonunuz fazla olacağı için komisyon konusunda bir şekilde anlaşırsınız. Daha önce işlem yapmadığım için istedikleri komisyon rakamları bilmiyorum malesef.
jr. member
Activity: 70
Merit: 3
Selamlar, dolar olarak çekim yapmak istediğim için borsalardan çekim yapmak yerine kapalıçarşı vb yerlerde bulunan coin exchange noktaları veya sarraf tarzı yerleri denemek istiyorum. Uygun komisyonla çalışan güvenilir yer öneriliriniz var mı?

Sirkecide önünden geçerken Pundi X diye bir yere sormuştum, tether için %2 komisyon istediler, çok fazla geldi açıkçası. Genel olarak oranlar bu şekilde değildir umarım Smiley Son olarak döviz alır gibi kimlik soruyolar mı bu exchange noktalarında? Şimdiden teşekkürler
Pages:
Jump to: