Pages:
Author

Topic: İstanbul Valisi: İstanbul'da Suriyelilere Vatandaşlık Verilmeye Başlandı - page 2. (Read 1482 times)

sr. member
Activity: 280
Merit: 250
Ben geleceği düşünüyorum suriyelilere vatandaşlık verilmesine karşı çıkıyorum , neden ? Türkiyede İran - Irak savaşında da bir sürü insanı kapılarına açtı sonrasında bu insanlar ülkemizde sorunlar yarattı ve o tarihte alınan kişi sayısı belki şu suriyelilerin 3 te 1 kadar bile yoktu , bu insanlar zor durumda olabilirler ama bu insanlara bir gün ülkenize döneceksiniz denilmesi gerek neden ? 10 yıl sonra aldığını 3.5 milyon insanın Türkiyedeki nüfusu ne olur ve ülkemizde bir Kürt Türk problemi varken sonrasında bir Süriyeli problemini neden isteyim ? , Bu işler yapılırken ülkenin işsizliğine ne etkisi olur bunların ülke ekonomisine ne yararı olur ?ne zararı? olur bunların iyi düşünülmesi gerek , benim ülkemde işsiz insan sayısı 19 milyonu bulmuş ekonomim krizin eşiğine gelmiş bizim hükümetin yaptığı işlere bak , Bence bu AKP millet vekilleri önce zorunlu olarak bu suriyeli aileleri evlerinde 1 yıl misafir etsinler sonra bu konu hakkında karar versinler !
Issizlik sayisi 19 milyon mu?
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Ben geleceği düşünüyorum suriyelilere vatandaşlık verilmesine karşı çıkıyorum , neden ? Türkiyede İran - Irak savaşında da bir sürü insanı kapılarına açtı sonrasında bu insanlar ülkemizde sorunlar yarattı ve o tarihte alınan kişi sayısı belki şu suriyelilerin 3 te 1 kadar bile yoktu , bu insanlar zor durumda olabilirler ama bu insanlara bir gün ülkenize döneceksiniz denilmesi gerek neden ? 10 yıl sonra aldığını 3.5 milyon insanın Türkiyedeki nüfusu ne olur ve ülkemizde bir Kürt Türk problemi varken sonrasında bir Süriyeli problemini neden isteyim ? , Bu işler yapılırken ülkenin işsizliğine ne etkisi olur bunların ülke ekonomisine ne yararı olur ?ne zararı? olur bunların iyi düşünülmesi gerek , benim ülkemde işsiz insan sayısı 19 milyonu bulmuş ekonomim krizin eşiğine gelmiş bizim hükümetin yaptığı işlere bak , Bence bu AKP millet vekilleri önce zorunlu olarak bu suriyeli aileleri evlerinde 1 yıl misafir etsinler sonra bu konu hakkında karar versinler !
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
Oy verirken bazı şeyleri düşünmek gerek, açıkçası üzülmek istedim ama üzülemedim. herkes ektiğini biçiyor. Verin yetkiyi Görün etkiyi
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
Ukranyalılarada vatandaşlık verin onlardada içsavaş var .  Grin
hero member
Activity: 854
Merit: 500
Benim bildiğim kadarıyla zaten bir sürü kişiye verildi hatta 900 lü TC ler bunlara verildi diye biliyorum. Hatta gıda yardımları barınacak yerleri her şeyleri var ankarada Keçiören de bunlar var her köşe başında büfe çalışanı bile Suriyeli olmuş durumda.
newbie
Activity: 21
Merit: 0
İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul'da Suriyelilere vatandaşlık verilmesine başlandığını söyleyerek, 2 bin kişi hakkında dosyanın hazırlanarak Ankara'ya gönderildiğini açıkladı.

Devamı : http://www.haberler.com/istanbul-valisi-vasip-sahin-istanbul-da-9296094-haberi/
Pages:
Jump to: