Pages:
Author

Topic: Starbucks - page 2. (Read 187 times)

hero member
Activity: 1260
Merit: 957
April 20, 2022, 02:17:38 PM
Y görünümlü bir Z kuşağı ferdi olarak ( Y sanırken Z kuşağıymışım 😁 ) pek tercih etmediğim yerlerin başında geliyor. Böyle daha küçük kafe tarzı işletmeleri daha çok seviyorum arkadaşlarla okul çıkışı nadiren gider oturur bir iki çay veya türk kahvesi kışsa bir salep içer tavla oynar üzerimizdeki siniri stresi atarız. Bu tarz kafeleri tercih sebebim o yakınlık samimiyet üzerine oluyor. Ancak starbuck gibi ortamlara gidenler genellikle piyasa ortam yapmaya, ben popüler bir insanım imajı vermeye ve hatta gösteriş ihtiyacını doyurmak için gidiyor. Bir kafede oturup gençliğini bitirmeyi sosyalleşme sanır hale geldik ne yazık ki...
member
Activity: 406
Merit: 47
April 20, 2022, 02:02:50 PM
Alışkanlıklar da insanları bu noktaya getiriyor aslında. Her ne kadar zam üstüne zam gelse de kendine ait bir kitlesi var bir nevi Starbucks'ın. Ortamına, içeceğine, yiyeceğine vs. her neyse kendini çok alıştırmış insanlar parası da varsa zam falan dinlemeden gitmeye devam ediyorlar. Starbucks zaten dünya çapında da çok büyük ilgi görüyor. Ama ülkemizde yüksek fiyatlara rağmen yine de giden yine gitmeye devam ediyor. Tabi insanlar zevkinden vazgeçmek istemiyor onu da anlıyorum.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
April 20, 2022, 01:46:50 PM
Yalan söylemiym ama hatırladığım kadarıyla ilk (ya da ikinci kez, 12-13 sene önce varsa gelmiş olabilirim) Starbucks coffeye geldim. Ekonomik kriz mriz hikaye  Cheesy insanlar akın akın kaave icmeye geliyor. İki büyük boy içecek bir dilim pasta 89 TL ödedim. Geldiğimizden beri sıra biter gibi oluyor ama hemen tekrar kuyruk oluyor. Adamlar harıl harıl çalışıyor. Hayran kaldım sisteme...

-----------------------
EDİT: MENÜ

https://getir.com/yemek/restoran/starbucks-kusadasi-turkmen-mah-kusadasi-aydin/
Pages:
Jump to: