Pages:
Author

Topic: Steemit benzeri siteler - page 2. (Read 554 times)

jr. member
Activity: 322
Merit: 1
May 08, 2019, 09:57:22 AM
ödül seviyesi düşük, referansa yüksek önem veriliyor sanırım böyle sitelerde. harcanan emeğe değer mi bilemiyorum.
full member
Activity: 462
Merit: 107
May 07, 2019, 05:00:08 PM
Publish0x var yeni mesela, Medium ve linkedin var örneğin buralarda oldukça fazla kullanılan platformlar özellikle linkedin çok kullanıyorum. Şuanda bir çok proje linkedin kabul ediyor. Nadiren bazı projeler steemit benzeri site kabul ediyor. Steemit artık iyice bozdu kendini zaten powerdi bilmem neydi derken.
member
Activity: 560
Merit: 16
Proof-of-Stake Blockchain Network
May 06, 2019, 02:59:36 PM
Publish0x çıktı yeni.Birde bounty yapan cbnt var https://web.cbnt.io/articles/hot?action=referralRegister&code=O2LJIN arkadaşın linki.

Publish0x,bounty0x tarafından desteklendiği için çok iyi bir ivme yakaladı.
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
May 06, 2019, 02:41:14 PM
Publish0x var yeni çıktı şuanda gayet başarılı bir durumda. Herkes yeni içerikler paylaşıyor. Bakalım sonrası nasıl olucak
member
Activity: 504
Merit: 11
May 06, 2019, 02:25:51 PM
Steemit IP problemi sonrasında diğer alternatiflere bakmamız lazım. Bildiğim kadarıyla Medium ve Golos bounty kampanyalarında kabul ediliyor ama Minds, Newbium ve Publish0X için ise onay almak gerekebiliyor. Bize tüm bounty managerların kabul ettiği alternatif platformlar lazım.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
May 06, 2019, 01:01:15 PM
Steemit bildiğim kadarıyla son günlerde stem power dışında makale yazarlarını zprda bırakacak bir uygulama daha başlatmış tam olarak hatırlamıyorum ama bu uygulamasıyla makaleciler uzaklaşacak gibi görünüyor steemit ten.
jr. member
Activity: 350
Merit: 2
May 06, 2019, 08:32:38 AM
yaklaşık on gün sonra çok fazla boşluklarım olacak. bu konuya da eğilmek istiyorum. önerisi olanlar varsa mesaj atarlarsa sevinirim.
member
Merit: 22
May 06, 2019, 04:15:10 AM
Publish0x ye hergun hydro topluyorum ilkinde ödemeyi geçte olsa yaptı. Şimdi ikinci kez çekim yapacağım ama sabit bir hydro çekimi olmuyor. Benim ki 330 oldu çekim limiti 360 ta şuan. Ara ara bakıp ona göre emir gireceğim ya da 1-2 gün daha bekleyeceğim.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
April 30, 2019, 02:32:50 AM
Benzer bir çok site var steemitin kötü yanı post atmakla yorum atmak aynı steem power kesiyor bu uygulamaları yanlış. Çok daha uygun ücretle makale yazılabilecek daha iyi siteler var.

hangileri mesela
member
Activity: 462
Merit: 10
April 30, 2019, 02:23:47 AM
Benzer bir çok site var steemitin kötü yanı post atmakla yorum atmak aynı steem power kesiyor bu uygulamaları yanlış. Çok daha uygun ücretle makale yazılabilecek daha iyi siteler var.
jr. member
Merit: 6
April 29, 2019, 04:58:11 AM
steemit benzeri siteler çoğalıyor.  bunun sebebi insanlar artık içerik ürettiği zaman bunun telifini almak istiyor. düşünsenize bir sürü sosyal ağda, biz sosyal ağa üye olarak, sosyal ağın sahiplerine ciddi reklam gelirleri kazandırıyoruz. bundan bir kazancımız var mı, hayır.  işte sosyal ağlarda içerik üreticiliği teşvik edildiği zaman hem kaliteli içerik çoğalacak, hem telif elde edilecek bundan.
member
Activity: 1106
Merit: 25
April 29, 2019, 02:33:15 AM
Hapo vardı sanırım ama bu  steemit değilde instagram ayarında bişeydi.Gerçi güven olmaz bi airdrop yaptılar çoğunu dağıtmadılar dağıttıklarınıda kimse çekemedi çünkü limit dolmadı.

Hapo ve pivot ta ciddi ref bulmak lazım yoksa birşey kazanmak çok zor. Hapo da benim 2.5 dolar gibi birşey oldu ama ref bulmak çok zor. Ayrıca bulduğun kişi aktif olacak yoksa yine birşey gelmiyor.
member
Activity: 378
Merit: 14
April 29, 2019, 03:44:03 AM
Mobil ve EOS tabanlı Murmur var. Murmur üzerinden işlem yapıyorsunuz ve yazışmalar sonucu MUR token kazanıyorsunuz. EOS ağında aynı steemit mantığıyla çalışıyor. Ama kullanımı daha çok twitter'a benziyor. Deneyebilirsiniz bence başarılı olabilir ama daha çok yeni gelişmesi lazım. Bir de EOS cüzdan açmak isteyenler için ücretsiz cüzdan edinme yolu şu anda.

EOS cüzdanı olmayanlar, ilk cüzdanlarını Murmur ile bedavaya alabiliyorlar. EOS adresi ve PK'yi ilk başta veriyor güvenli bir şekilde almayı unutmayın. Genellikle 24 saat içinde cüzdanınız aktif ediliyor.
member
Activity: 350
Merit: 12
April 29, 2019, 02:31:55 AM
3-4 gündür Steem'e bağlanma problemi var ve VPN'le girince meselenin Türkiye çıkışıyla alakalı olduğunu anladım. Weku, Steem'in birebir aynısı. Publish0x ise gayet başarılı. Şimdilik yorum vs. olmadığı için doğrudan kullanılmaz ama ilerisi için potansiyeli fazla.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
April 29, 2019, 02:27:23 AM
Publish0x şimdilik iyi gidiyor. Herkes birşey paylaşıyor. Airdrop paylaşan da var. Futbol ile ilgili yaşansa var. Varda var. Hydro verdiği için güzel. Belki şimdilik hydronun  pek ederi yok ama ileride neler olur Allah bilir.

üyelik açtım ama diğer sitelerden farklı. Steemit mantığı olsa bence daha çok gelişirdi.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
April 28, 2019, 04:45:56 AM
Hapo vardı sanırım ama bu  steemit değilde instagram ayarında bişeydi.Gerçi güven olmaz bi airdrop yaptılar çoğunu dağıtmadılar dağıttıklarınıda kimse çekemedi çünkü limit dolmadı.
legendary
Activity: 2282
Merit: 2585
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
April 27, 2019, 06:52:24 PM
Steemit tarzı site çok var. Aslında en başta Medium vardı. Daha sonra Steemit çıktı. Yine örnek vermek gerekirse Mind var. Bir site daha vardı adı aklıma gelmedi. Goblin diyesim geldi sanki ismi ona benziyordu. Ama tam hatırlayamadım.

Goblin değil hocam golos.io ama ondan üyelik almak biraz sıkıntılı biraz da ruslara özel bir platform gibi. Telefon numarasıyla onay v.b. istiyor.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
April 27, 2019, 06:42:01 PM
Steemit tarzı site çok var. Aslında en başta Medium vardı. Daha sonra Steemit çıktı. Yine örnek vermek gerekirse Mind var. Bir site daha vardı adı aklıma gelmedi. Goblin diyesim geldi sanki ismi ona benziyordu. Ama tam hatırlayamadım.

Sanırım Golos.io sitesinden bahsediyosunuz. Evet o da var ama bence geleceği olan site publish0x ve ilerde yıldızı parlayacak olan Publish protocol. Bu iki siteyi göz önünde tutmak gerek. Bence gelecek vaadediyorlar ve henüz çok bakir bu alanlar.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
April 27, 2019, 05:32:50 PM
Bu sitelerden iyi paralar kazananlar var mı merak ediyorum. Ciddi bir emek harcanması gerekiyor ve sanki o emekle kazanılan para tam örtüşmüyor. Fiyat/performans meselesi olarak düşündüm sadece.
full member
Activity: 602
Merit: 118
April 27, 2019, 05:15:30 PM
Publish0x şimdilik iyi gidiyor. Herkes birşey paylaşıyor. Airdrop paylaşan da var. Futbol ile ilgili yaşansa var. Varda var. Hydro verdiği için güzel. Belki şimdilik hydronun  pek ederi yok ama ileride neler olur Allah bilir.
Pages:
Jump to: