Pages:
Author

Topic: Steemit Blog Listesi - page 14. (Read 15988 times)

legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
July 14, 2017, 06:02:47 PM
Bu steemitte şifremi unuttum tarzı bir şey yok mu login kısmında göremiyorum? Şifreyi sıfırlama umarım vardır hesap boşa giderse saçmalık olur.

The first rule of Steemit is: Do not lose your password.
The second rule of Steemit is: Do not lose your password.
The third rule of Steemit is: We cannot recover your password.
The fourth rule: If you can remember the password, it's not secure.
The fifth rule: Use only randomly-generated passwords.
The sixth rule: Do not tell anyone your password.
The seventh rule: Always back up your password.
hero member
Activity: 807
Merit: 522
July 14, 2017, 05:50:25 PM
Konunun tamamını okuyamayacağım. Uğraşmaya değerse çevirilerimi bu platformda paylaşabilirim. Bilgisi olan aydınlatsın.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
July 14, 2017, 05:43:55 PM
Bu steemitte şifremi unuttum tarzı bir şey yok mu login kısmında göremiyorum? Şifreyi sıfırlama umarım vardır hesap boşa giderse saçmalık olur.
Şifre private key'dir. Şifreyi unuttuysan hesabına bye bye demen gerekir.
İlk üye olurken uyarıyor steemit platformu.

Bende beni hatırla yapmıştım o şekilde tak diye giriyor. Private keyi kaybetmemek lazım bende nereye kaydettiğimi bulamadım şifreyi değiştirebiliyormuyuz?
Evet sifre degistiriliyor profil ozelliklerinde bir yerde var yeni key uret diyorsunuz ve ordan yeni key uretiliyor.Bende oyle yaptim.sonra yeni key i sakladim bir dokumanda.
sr. member
Activity: 322
July 14, 2017, 05:42:38 PM
Ben epey bir blog yazisi yazdim ama anlamadigim cok sey var.Asagidaki yazimda 10-11$ araligi birsey gorunuyordu sonra zamanla 8.5$ a kadar dustu bu yaziya kim para yatirdi yada yatirilmadi da kendisimi geldi ben anlamadim.Bu para neden.azaliyor ayrica okuyuculara parami dagitiyor.

https://steemit.com/health/@exortis/6gk3tr-bowhead-teknoloji-ve-saglik
hero member
Activity: 882
Merit: 507
July 14, 2017, 05:41:48 PM

Bende beni hatırla yapmıştım o şekilde tak diye giriyor. Private keyi kaybetmemek lazım bende nereye kaydettiğimi bulamadım şifreyi değiştirebiliyormuyuz?
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
July 14, 2017, 04:57:07 PM
legendary
July 14, 2017, 04:09:29 PM
Hoşgeldin bu steemit iyimiş ya ben çok fazla ilgilenmiyordum ama iyi sardı. Discordapp'ten tr tagını havaya uçurma planı yapıyoruz Smiley Zengin olacak herkes Smiley

Hoşbulduk Smiley Eski bir blog yazarı olarak ilgimi çekti. Bilmem yazmaya vakit ayırabilecek miyim ama sanırım deneyeceğim Smiley
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
July 13, 2017, 06:57:13 PM
hero member
Activity: 896
Merit: 515
July 13, 2017, 06:25:39 PM
Hoşgeldin bu steemit iyimiş ya ben çok fazla ilgilenmiyordum ama iyi sardı. Discordapp'ten tr tagını havaya uçurma planı yapıyoruz Smiley Zengin olacak herkes Smiley

Bu arada TrueFlip yarışması için oylama yarın başlıyor 14 ünden 28 ine kadar her 2 gün yayınlayacaklar eserleri, altlarına numara sırasına göre yorum yapacaksınız galiba Smiley kendi numaramı bile bilmiyorum Smiley ayrıntı vermemiş mallar.
legendary
July 13, 2017, 03:05:04 PM
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
July 13, 2017, 02:46:01 PM
Her sene Steem sayısı 2 katına çıkıyor, yani %100 artıyor.

Bunun %90'ı Steem Power sahiplerine dağıtılıyor.

Geri kalan %10 ise içerik üreticileri ve curatorlara, yani upvoting yaparak kaliteli yazıların bulunmasına yardımcı olanlara dağıtılıyor.

Yani başkalarını oylayanların da içerik üretenler kadar kazanabilme şansları var.

Steem Power'ınız yüksekse başkasını upvote edince onun da bir şeyler kazanmasını sağlayabiliyorsunuz. Ne kadar çok upvote yaparsanız başkalarının sizin oylamanızla kazanacağı miktar azalıyor. Çünkü gücünüzü bölmüş oluyorsunuz.

Özetle asıl kazananlar Steem Power sahipleri. Steem power kazanmak için ise içerik üretmek, başkalarını oylamak ya da Steem Power satın almak zorundasınız.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
July 13, 2017, 12:51:52 PM
birileri şu ortam hakkında bılgı verırmı,uye oldum ama birşey anlamadım
yazı yazdıkca paramı kazanılıyor,birilerinin takip etmesimi gerekıyor güç kazanmak için
birde bazı yazılarda para göruluyor onu kım belırlıyor
kabaca bıraz anlatırmısınız arkadaşlar

Yazı yazdıkça para kazanılıyor. Para kazanmak için oy gücü olanların yazınıza oy vermesi lazım.
Kimsenin sizi takip etmesi gerekmiyor, oy vermeleri para kazanmanız için yeter. Güç kazanmak için hesabınızda Steem Power olmalı. Bunu ya borsadan satın alacaksınız ya postlardan kazanacaksınız.
Görülen paralar oy verenlerin oy gücüne ve ağırlığına göre değişiyor. Sistemin algoritması bunu belirliyor.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
July 13, 2017, 08:19:58 AM

Herkesin belirli bir oy gücü var. Siz yazınızı yazıyorsunuz, gücü olan birileri oy atıyor ve yazınız karşılığında para kazanıyorsunuz. İşin özeti bu.

Steemitte tr tagine girerseniz türkçe yazılan şeyleri görebilirsiniz. Birkaç hafta önce orada açıklayıcı yazılar yazıldı bu konuda.

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
July 13, 2017, 08:09:13 AM
birileri şu ortam hakkında bılgı verırmı,uye oldum ama birşey anlamadım
yazı yazdıkca paramı kazanılıyor,birilerinin takip etmesimi gerekıyor güç kazanmak için
birde bazı yazılarda para göruluyor onu kım belırlıyor
kabaca bıraz anlatırmısınız arkadaşlar
hero member
July 13, 2017, 07:41:57 AM
Gençler TrueFlip projesinin tasarım yarışması var ödüllü steem platformunda. Bende katıldım, katılanlara göre tasarımım gerçektende bir şansı hak ediyor. Ama desteğiniz lazım ben steem de o kadar güçlü değilim Smiley

https://steemit.com/trueflip/@karmenali/are-you-ready-for-adventure-with-true-flip

Ödülü kazandığım takdirde 10 kişiye rasgele 1 btc'yi eşit bir şekilde dağıtacağım. Destek verenlere Smiley

Upvote verdim, yarışmada size iyi şanslar. Bizden birinin kazanmasını elbette isterim Smiley

Yoksa btc kazanayım falan gibi bir derdim yok Tongue
eywallah, bende tasarımı bitcoin ile alakası olmayan bir arkadaşıma yaptırdım. Fotoğrafçılığa merakı olup, işletme okumak zorunda kalan şansız insanlarımızdan biri. Tasarım yarışmasını görünce onun adına katılmak istedim. Ödülün büyük kısmıda maddi olarak ona gidecek. Belkide ileride çoğu projenin tasarımını üstlenir. Bence insanlarımızı artık bu alanda değerlendirmenin vakti geldi. Smiley Tekrar teşekkürler.
legendary
July 13, 2017, 07:38:40 AM

Upvote verdim, yarışmada size iyi şanslar. Bizden birinin kazanmasını elbette isterim Smiley

Yoksa btc kazanayım falan gibi bir derdim yok Tongue
hero member
July 13, 2017, 07:35:11 AM
Gençler TrueFlip projesinin tasarım yarışması var ödüllü steem platformunda. Bende katıldım, katılanlara göre tasarımım gerçektende bir şansı hak ediyor. Ama desteğiniz lazım ben steem de o kadar güçlü değilim Smiley

https://steemit.com/trueflip/@karmenali/are-you-ready-for-adventure-with-true-flip

Ödülü kazandığım takdirde 10 kişiye rasgele 1 btc'yi eşit bir şekilde dağıtacağım. Destek verenlere Smiley
sr. member
Activity: 532
July 12, 2017, 08:00:47 PM
Milletin gönderilerine bir bakayım dedim bazıları tek blog yazısında 70 80$ almış nasıl oluyor bu iş  Grin
legendary
July 12, 2017, 07:28:32 PM
Bayadır steemit'e girmiyordum. Gelirler düşmüş görünüyor. Vote gücüm azalmış. Sizlerde de durum böyle mi?
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
July 09, 2017, 09:52:53 AM
O minik kevaşe Korece bilmeyi bırak daha İngilizce bilmiyor. Herhangi bir yazısına göz gezdirip postlarının translate olduğunu görebilirsiniz. Smiley
Korelileri yalayıp Delegation Power almış o yüzden gücü var.

Güldürdünüz vallahi öyle böyle yürümüş gidiyor ama zamanında kimin yanında yer aldığı önemli değil ama bir şeyleri yapmış ve tam o sırada popüler olmuş birisi bizde kendimizi yalayalım. Cheesy
Pages:
Jump to: