Pages:
Author

Topic: steemit'e rakip yeni bir proje: typerium - page 3. (Read 448 times)

legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Projeyi ben de incelemedim ama insanların şikayetçi olmadığı, bezmediği bir şeye alternatif çıkartmak çok akıllıca gelmedi bana. Bir rakibin başarılı olması için ya can sıkıcı sorunlara çözüm getirmesi, ya çok daha fazla özellik/fonksiyon sunması, ya da çok büyük tanıtım/pazarlama faaliyeti yürütmesi gerekir.
member
Activity: 128
Merit: 10
VIDDO Token | Exclusive access to Private Sale
Ben detaylı bir konu yazarsın diye düşünmüştüm ama artık bu da moda oldu herkes fıkrını katıyor ama tam detaylarını yansıtmıyor.Steemit den pişmanlık çekeni şuana kadar çok nadir gördüm şahsen bende pişmanlık çekmedim.Typerium inşallah dedigin  gibi olurda bütün oyunu degiştirir  : ) )
jr. member
Activity: 230
Merit: 2
Herkese selam,

eğer sizin de benim gibi keşke başlangıç aşamasında bu projeye yatırımım olsaydı şekilnde pişmalıklarınız varsa, steemit'e rakip olabilecek potansiyele sahip bu proje ile ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Typerium merkezi olmayan bir içerik üretimi platformu, ve gücü tekrar içerik yaratıcılarına vermeyi ve "oyunu tamamen değiştirmeyi" hedefliyor.

Proje satış aşamasında, daha fazla bilgi için typerium.io sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Pages:
Jump to: