Pages:
Author

Topic: Stellar ve XRP benzerliği - page 2. (Read 435 times)

newbie
Activity: 252
Merit: 0
January 14, 2018, 04:34:01 PM
arkadaşlar xrpile stellarzaten aynıdır hata benim bildigim kadarıyla sahipleri aynı o yüzden ikisi birbirinitakip ediyor
full member
Activity: 686
Merit: 104
January 14, 2018, 04:27:11 PM
iki coinin yakın gelişmeler gösterdiğini gördük ripple daha önü açık bir coin gibi görünüyor son zamanlarda yaptıgı anlaşmalar sayesinde falan daha güzel gelişecek gibi ama stellar da ondan eksik kalır yanı yok bence o da benzer bir ivmeyle çıkış yapabilir ki yapmıştı ama daha iyisi gelecektir zamanla
member
Activity: 275
Merit: 11
January 14, 2018, 04:25:13 PM
zaten bu iki coin birlikte hareket ediyor ggenelde. rippledeki artışı göre stellara giriyor. o da yükseliyor. uzun vadede stelların rippleyi yakalayacağını düşünüyorum.
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
January 14, 2018, 04:08:38 PM
Rippledeki artış gibi stellarında artacağını düşünüyorum en son baktığımda 64 cent civarı cmc kuru vardı bu fiyatlar bence toplamak için güzel rakamlar. 1.2$görse bile direk x2 yapmış oluyor kaldıkı ben stelların en az 3$ göreceğini ondan sonra dump yiyeceği düşüncesindeyim. Tabii ki YTD Şahsi fikirim bu yönde stellar için.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
January 14, 2018, 04:04:53 PM
Stellar da güzel arttı gerçekten son dönemde cidden aynı ripple gibi grafiği var ama ripple daha popüler oldu genel olarak bakarsak daha çok ilgi gördü firmalar tarafından da anlaşmalar yapıldı. İleride Dolar olarak değeri stelların üstünde olacaktır kesinlikle. Bir süre sonra tekrar artış yaşayacağını düşünüyorum ripple'ın.
full member
Activity: 434
Merit: 100
January 14, 2018, 02:35:57 PM
Hocam iyi görmüşsün bu zamanlari tebrik ederim, şöyle iyi post acan az kisi var ama ne yazik ki takipte kalmamis kimse posta onem vermemisler ama ben takipteyim bundan sonra birahaki coin postlariniza dikkat edecegim
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
December 20, 2017, 06:19:27 AM
Ripple ekibinden kopup  Stellar projesini kurdukları  varsayımı yerine bunun kamuya bu şekilde açıklanıp aslında yan coinler oluşturulduğu  fikrindeyim. Başarılı bir proje üretip uygulayan ekip neden daha fazla istemesin. Aslında Bitcoin forklarını destekleyen de eleştiren de aynı  ekipler. Aralarında organik bağlar var. Piyasa hacmini büyütüyorlar. Daha fazla milyar dolarlar bu sayede borsalara giriyor.
full member
Activity: 476
December 19, 2017, 07:04:36 PM
Net emin değilim fakat stellar XRP 'den kopmuş değil aynı kurumun yan coini gibi. uzun zaman hareketsiz bekledi fakat mayıstan beri yukarı ve aşağı yönlü olarak çok hareketli bir coin. Ek olarak binance 'ta işlem gören ChainLink var. XRP nin asıl rakibi o olacak. fakat eksik yönü coin değil token.
member
Activity: 411
Merit: 21
December 19, 2017, 06:58:59 PM
Diger topicte bir benzetme yapmistim, Ripple'i kuran ekibin özellikle kurucusu McCaleb'in kisisel problemleri ve birtakim takintilarindan dolayi Ripple'dan sikintili bir sekilde ayrilarak Stellar'i kurmalari üzerine:

Ripple Edison ise Stellar Tesla'dir.

Ripple daha cok finans sirketlerinin ve bankalarin destekledigi bir protokol oldugundan desentral olarak tanimlayamayiz.
Stellar ise daha cok bankalarin araci olmadigi direk kullanicidan kullaniciya transaksiyonlara odaklanan desentral bir proje.

Hangisi hangisinden Üstün bunu söylemek zor. En azindan simdilik...
newbie
Activity: 72
December 19, 2017, 06:12:41 PM
Arkadaşım önermişti stellar ve güzel de olabilecvek gibi görünüyor proje. Ciddi araştırmış olan var mı nedir stellardan beklenti ne olur ne olamaz, biraz bilgi verilebilirse güzel olur araştırmış biri tarafından.

Ben ciddi araştırdım okudum ama forumda okuma problemi var o yüzden yazmaya gerek duymuyorum. Neden vaktimi boşa harcayayım ki? Tavsiye istersen XLM ADA XVG.

Kolay gele bol kazançlar.
full member
Activity: 854
Merit: 113
December 19, 2017, 01:02:44 PM
Arkadaşım önermişti stellar ve güzel de olabilecvek gibi görünüyor proje. Ciddi araştırmış olan var mı nedir stellardan beklenti ne olur ne olamaz, biraz bilgi verilebilirse güzel olur araştırmış biri tarafından.
full member
Activity: 266
Blockchain with solar energy
December 19, 2017, 11:45:34 AM
Stellar'ı ilk bitcoin tutanlara airdrop olarak verildiği anda tanıdım. Çok başarılı bir proje olduğunu düşünüyorum. Forumumuzda stellar'ı destekleyen ve seven tonlarca üye var.. zengin edebilecek bi coin..
member
Activity: 406
Merit: 11
December 19, 2017, 09:11:34 AM
Yukarıda arkadaş gerekli bilgileri vermiş ek olarak Stellar ekibinin elinde ciddi miktarda xrp var. Galiba mahkeme kararı var. Sahiplerine parça parça veriliyor.
jr. member
Activity: 70
Merit: 7
December 19, 2017, 07:33:16 AM
şuan için stellerda iyi bir cıkıs trendine girdi  belki teknoloji olarakta benziyor olabilir ama bir xrp hiç bir coin olamaz
full member
Activity: 168
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
December 19, 2017, 06:58:05 AM
Bilgiler için teşekkür ederim. Stellar ve XRP'ninn neden birbirine benzediğini şimdi daha iyi anlıyorum. Çekirdek takımından ayrılanlar kurmuş. Stellardan umudum var bence artış sağlayacaktır.
newbie
Activity: 83
December 19, 2017, 06:51:23 AM
Sorduğunuz soru çok güncel bir soru. Çoğu arkadaşım almak istiyor alamıyor..
Ben önce btcturkten eth alıp oradan bittrex ile waves aldım. Btcturkten alırken bir kazık yiyorsunuz maalesef çünkü eth dolar değerini kurla çarptığında TL borsası en az 200-300 TL pahalı çıkıyor ve bu fark hemen hiç kapanmıyor.
Digilira yeni açıldı ama oturmadı .Mesela şu an waves 16,33 USD , 3.84 kurla çarptığında 62 lira yapıyor ama digilirada 82 lira. %30 fark var. Ne kadar işlem hacmi burada artarsa o kadar fark azalacak ve waves coin değerlenecektir. Çok kişi soruyor almak istiyor ama 1 hafta 10 gündür btc den hesap onayı bekleyenler var adam beziyor sonunda.
Çözüm digilira gibi waves platformlarında, buraları ağırlıkla kullanmak gerek..
newbie
Activity: 4
December 19, 2017, 02:47:10 AM
Hocam bütün enteresan başlıkları sen açıyorsun ama Stellar son dönemde iyi bir yükseliş gerçekleştirdi muhtemelen daha fazla yükselmeyecektir ama Ripple uzun vade de çok daha fazla kazandırabilir.
Hocam neresi enteresan başlığın burda fikir alisverisi yapmaya calisiyorum olabilirite uzerinde konusuyorum altcoinlerde yeni biriyim belki o yuzden enteresan geliyordur sana ama coin arastirirken dikkatimi ceken seyleri burda sizinle paylasip ogrenmeye calisiyorum nelere dikkat edecegimi tespit etme konusunda bilgim yok gorunen o ki basliklarim bi sure daha enteresan gelecek Smiley

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum. Bu ve benzeri bilgileri nereden öğreniyorsunuz? Altcoinlerin projelerini, sistemlerini nereden araştırabiliriz?
full member
Activity: 546
December 18, 2017, 10:05:02 PM
Ripple'ın çekirdek takımından ayrılan bazı üyeler oluşturdu zaten Stellar'ı. Ek olarak; Stellar'ın kadrosu çok sağlam, ripple kadar bilinirliği olmadığı için biraz geride başlıyor yarışa ancak bu kadro ile rekabette geri kalmayacakları kesin. Kesinlikle uzun vadeli değerlendirilmesi gerekiyor, ripple'ı geçip geçer mi şimdilik emin değilim ama yetişeceğinden eminim. Pirl coin ile ilgili olan postlarımda daha yükselişe geçmeden yatırım yaptığımdan da bahsetmiştim.
mesela bunlari bilmiyordum bi seyler daha ogrendim tesekkurler hocam sana da enteresan geldiyse baslim affola
full member
Activity: 546
December 18, 2017, 10:02:51 PM
Hocam bütün enteresan başlıkları sen açıyorsun ama Stellar son dönemde iyi bir yükseliş gerçekleştirdi muhtemelen daha fazla yükselmeyecektir ama Ripple uzun vade de çok daha fazla kazandırabilir.
Hocam neresi enteresan başlığın burda fikir alisverisi yapmaya calisiyorum olabilirite uzerinde konusuyorum altcoinlerde yeni biriyim belki o yuzden enteresan geliyordur sana ama coin arastirirken dikkatimi ceken seyleri burda sizinle paylasip ogrenmeye calisiyorum nelere dikkat edecegimi tespit etme konusunda bilgim yok gorunen o ki basliklarim bi sure daha enteresan gelecek Smiley
newbie
Activity: 72
December 18, 2017, 09:27:42 PM
Ripple'ın çekirdek takımından ayrılan bazı üyeler oluşturdu zaten Stellar'ı. Ek olarak; Stellar'ın kadrosu çok sağlam, ripple kadar bilinirliği olmadığı için biraz geride başlıyor yarışa ancak bu kadro ile rekabette geri kalmayacakları kesin. Kesinlikle uzun vadeli değerlendirilmesi gerekiyor, ripple'ı geçip geçer mi şimdilik emin değilim ama yetişeceğinden eminim. Pirl coin ile ilgili olan postlarımda daha yükselişe geçmeden yatırım yaptığımdan da bahsetmiştim.
Pages:
Jump to: