Pages:
Author

Topic: Storm Token Crowdsale - page 6. (Read 1360 times)

newbie
Activity: 27
Merit: 0
October 29, 2017, 05:02:31 AM
uzerınden 14bın ether toplanan ico degilmi bu ben anlamıyorum bu ico nasıl bu kadar yatırımı alabilecekti
utanmadan birde ertlememi yapıyorlar, vallahi yazıklar olsun milletin paralarını geri odeseler bari

yok bu o degil fakat ben bu kadar amatorce email listesini bile kaptiran bir proje ekibine yatirim yapacak arkadasalari dusunuyorum. herkes umursamiyor. ben yatirim yapmayi dusunuyordum takip ettigim bir proje telegram discord kanallarindan fakat pas gectim artik dikkatli olmak lazim

Hocam günümüzde apple bile hacklenebiliyor. Onemli olan müşterisini madur etmemesi. Bence halihazırda coinin onu açık 
full member
Activity: 154
Merit: 100
October 29, 2017, 04:06:12 AM
uzerınden 14bın ether toplanan ico degilmi bu ben anlamıyorum bu ico nasıl bu kadar yatırımı alabilecekti
utanmadan birde ertlememi yapıyorlar, vallahi yazıklar olsun milletin paralarını geri odeseler bari

yok bu o degil fakat ben bu kadar amatorce email listesini bile kaptiran bir proje ekibine yatirim yapacak arkadasalari dusunuyorum. herkes umursamiyor. ben yatirim yapmayi dusunuyordum takip ettigim bir proje telegram discord kanallarindan fakat pas gectim artik dikkatli olmak lazim
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
October 29, 2017, 03:27:22 AM
full member
Activity: 154
October 29, 2017, 03:19:23 AM
erteleme gecen hafta oldu eski haberi konu yapmislar. guvenlik zaafi olustu email listesini aldilar ve email yolladilar bircok kisiye presale acildi yatirim yapabilirsiniz diye. bana da geldi hemen anladim cunku ico baslamasina 3 gun vardi email geldiginde. piyasanin kotu olmasi da etken oldu sanirim bu nedenle kasima ertelediler
full member
Activity: 350
October 28, 2017, 01:57:21 PM
En son kasımın ilk haftasına ertelenmişti 20 sinde belli olmuştu zaten ertelendiği. Daha sonra tekrar bir erteleme mi geldi benim bilmediğim ?
newbie
October 28, 2017, 01:43:50 PM
güzel proje. ben incelemiştim bayağı uzun vadeli olarak düşünülüyordu. ertelenmesi isabetli olmuş çünkü şu sıralar pek kaliteli ico yok.

sosyal medya ve ico yayın sayfalarında takipçi sayısı olarak müthiş. umarım güzel bir proje olur beklentisi olanları üzmez. Smiley

Ben beklentiysi olanları (yani beni Smiley ) üzmekten çok ne kadar sevindireceğini düşünüyorum.
Şuana kadar kendilerine sorduğum sorulardan hiçbirinde olumsuz veya yanıtlanmama durumu olmadı.
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
October 27, 2017, 05:23:52 PM
Uzun vadeli ise borsaya girişide bunla orantılı olsun monethanın ortada durumu ertelemeleri iyi olmuş.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
October 27, 2017, 04:44:57 PM
güzel proje. ben incelemiştim bayağı uzun vadeli olarak düşünülüyordu. ertelenmesi isabetli olmuş çünkü şu sıralar pek kaliteli ico yok.

sosyal medya ve ico yayın sayfalarında takipçi sayısı olarak müthiş. umarım güzel bir proje olur beklentisi olanları üzmez. Smiley
full member
Activity: 490
Merit: 105
October 27, 2017, 03:00:52 PM
şu an bu coinin bounty sindeyim twitterden paylaşımlar falan yapıyorum umarım iyi bir şey yollarlar çabamız boşa gitmez bakalım ne kadar yollayacaklar. ama bu icoyu daha öncede duymuştum  umarım hedeflerine ulaşır kazanırız hep beraber
newbie
October 27, 2017, 02:54:34 PM
Storm Token'ın Crowdsale tarihi ertelendi.

Telegram grubu etkili biçimde çalışıyor. güzel miktarda yatırım alacak gibi gözüküyor.

sitesi ve whitepapers ları iyi.

Yeni ICO bakanlara göz atmalarını tavsiye ederim.

Yanlız araştırırken dikkatli olun çok fazla dolandırıcı siteleri mevcut. Onlarla baş etmeye çalışıyorlar.
Pages:
Jump to: