Pages:
Author

Topic: Strategija za kockanje! - page 3. (Read 7206 times)

sr. member
Activity: 364
Merit: 250
May 20, 2017, 03:05:59 PM
#8
eto ga isprobano u roku cca 5 min sam izgubio 50 DOGE neznam jel sve točno radim ali namjestio sam sve kao na slici osim MAX BET/WIN 1400000 tamo je  1500000, meni piše da nemogu to namjestit, svako malo mi je zaustavljalo igru kad je kvačica na PROFIT >=0.0000001
hero member
Activity: 565
Merit: 503
May 20, 2017, 12:02:54 PM
#7
budem ja večeras isprobao tu strategiju koliko vremenski treba da izvrti 10 k
imam oko 400 DOGE na računu valjda če to biti dovoljno

Ne znam, ovisi o sreći koju imaš, ali iz mog iskustva oko jedan sat sigurno, stavi si i na STOP LOSS 50 DOGE.




Na slici je početni ulog 0.012BTC, s koliko si testirao?

Jel ovo sigurno 200% "on win" jer to je 3X ulog "on win"?

Zamisli da imaš seriju od desetak gubitaka, onda dobiješ 2 puta i treći put izgubiš, gubiš (početni ulog)X27 a dobio si (početni ulog)X9, pa onda opet dobiješ 1 pa izgubiš drugu i gubiš opet ulogX9 i tako dalje, na kraju ti bude trebalo 50 dobitaka za redom da si poravnaš minus što je matematički nemoguće.

BTW testirao sam tvoju strategiju(ne znam zašto) sa 1 satoshjem, i mogu ti reći da nakon dobrih 10 minuta igre balance mi je otišao na -1500 satoshija baš zbog onog što sam gore pisao  Wink

Nikad ne idi sa dizanjem "% on win" iznad koeficijenta, ako je koeficijent 2 onda ti i % mora biti maksimalno 100%, inače gubiš puno više kad ne pogodiš, a kad staviš 100% onda gubiš praktički samo početni ulog.


Sve je to matematika vjerojatnost i statistika  Grin

Znam da izgleda nevjerojatno, ali jednostavno u praksi ovo funkcionira. Nemoj igrati na freebitco.in nego na fredoge.co.in jer sam za to i dao primjer. Ti si možda baš primjer kad ekstra nisi imao sreće u tome. Treba sve postaviti kao na slici što sam postao i pustiti sistem da uđe u profit. Možeš ti i postaviti 100% na ON WIN, ali će sistemu duže trebati da "vrati" gubitke.

PONAVLJAM: Nisam do sada niti jednom izgubio sa ovom tehnikom. Ovim načinom prisiljavate igru da igra protiv Vas Martingale sistem i na taj način smanjujete šanse za gubitak minimalno.

Snimit ću i video odnosno screen recording svog primjera igre da vidite kako to izgleda.
legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
May 20, 2017, 07:38:04 AM
#6
Na slici je početni ulog 0.012BTC, s koliko si testirao?

Jel ovo sigurno 200% "on win" jer to je 3X ulog "on win"?

Zamisli da imaš seriju od desetak gubitaka, onda dobiješ 2 puta i treći put izgubiš, gubiš (početni ulog)X27 a dobio si (početni ulog)X9, pa onda opet dobiješ 1 pa izgubiš drugu i gubiš opet ulogX9 i tako dalje, na kraju ti bude trebalo 50 dobitaka za redom da si poravnaš minus što je matematički nemoguće.

BTW testirao sam tvoju strategiju(ne znam zašto) sa 1 satoshjem, i mogu ti reći da nakon dobrih 10 minuta igre balance mi je otišao na -1500 satoshija baš zbog onog što sam gore pisao  Wink

Nikad ne idi sa dizanjem "% on win" iznad koeficijenta, ako je koeficijent 2 onda ti i % mora biti maksimalno 100%, inače gubiš puno više kad ne pogodiš, a kad staviš 100% onda gubiš praktički samo početni ulog.


Sve je to matematika vjerojatnost i statistika  Grin
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
May 20, 2017, 05:35:10 AM
#5
budem ja večeras isprobao tu strategiju koliko vremenski treba da izvrti 10 k
imam oko 400 DOGE na računu valjda če to biti dovoljno
hero member
Activity: 565
Merit: 503
May 20, 2017, 03:52:31 AM
#4
...oznacio si ON WIN - increase bet 200%  , a na ON LOSE - return to base bet ..

Tako i treba biti označeno, ako "obrneš" ti igraš Martingale protiv kuće i izgubit ćeš puno prije.
full member
Activity: 645
Merit: 145
May 20, 2017, 03:09:07 AM
#3
Evo ja sam sada probao , dobio sam 1$  Tongue.. Zanima me na tvojem screenshot-u oznacio si ON WIN - increase bet 200%  , a na ON LOSE - return to base bet .. Ja sam prvo stavio tako i vidio da sam poceo gubit satoshije jako brzo.. Nakon toga sam stavio obratno (vjerojatno ide tako) i onda sam poceo dobivat.. 

Uglavnom treba imati malo vise na racunu da se igra s tim , jer sam dobio LOW devet put te deseti je bio HI.  Cheesy
hero member
Activity: 565
Merit: 503
May 20, 2017, 01:19:54 AM
#2
Vidim da post već ima dosta pregleda, zar nitko nije isprobao ovu strategiju? Ja sam prije dva dana zaradio 6 dolara s ovime. Smiley
hero member
Activity: 565
Merit: 503
May 18, 2017, 01:25:55 PM
#1
Pozdrav svima,

Kako se u slobodno vrijeme volim baviti istraživanjem "How to beat the house?" odnosno kako kockati na najpametniji način mislim da sam do sada došao najbliže tomu. Sistem koji sam testirao već nekoliko dana i koji mi niti jednom nije donio gubitak za sada je na slici. Naravno ne radi se o milijunima jer sistem ovisi o trenutnoj količini novca koji imate. Na stranici https://freedoge.co.in ga možete testirati. Također preporučam da Vam je minimalni balance 50 DOGE.

Radi se o sistemu da prisilte house (kuću) da igra standardni Martingale protiv Vas. Testirao sam ovo puno naravno samo sa minimalnim ulogom i stvarno funkcionira. Da ne duljim pogledajte sami i naravno što mislite?

Zašto ovo dijelim? Pa da svi zajedno nešto zaradimo. Smiley

Ako nemate registriran account na freedoge.co.in pošaljite mi PM pa da Vam dam svoj refferal link.

Naravno ovo nije 100% sigurno jer nebi se zvalo "kockanje". Samo okrećemo šanse na svoju stranu. Koristite na vlastitu odgovornost.

Slika - http://imgur.com/a/3EeYc

Lijepi pozdrav,
Angell
Pages:
Jump to: