Pages:
Author

Topic: Sürekli Bitcoin patlayacak diyen tip - page 9. (Read 1117 times)

sr. member
Activity: 560
Merit: 256
December 14, 2017, 05:47:27 PM
Sürekli bu söylemde bulunan kişilerin en büyük amacı bitcoin ciddi bir değer kaybına uğrarsa ben demiştim diye hava atmak.Ayrıca bu söylemde bulunan insanların genel özelliği blockchain teknolojisi diye bir gerçeğin olduğunu bilmemeleri tüm bu sebeplerden dolayı fazla dikkate almamak gerek böyle insanları.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
December 14, 2017, 05:30:06 PM
Bitcoin'in patlamayacağını sananlar varsa onlar için üzülüyorum fakat patlamak hangi anlamda patlamak? Fiyat düşmekten bahsediliyorsa tabiki Bitcoin anında fiyat kaybına uğrayabilir ama bir anda 2 katına da çıkabilir. Burada Bitcoin'le uğraşan insanların hepsi bu riskin farkında, tekrar tekrar söylenmesine gerek yok.
member
Activity: 250
Merit: 13
Dextrust.org #Defi
December 14, 2017, 04:56:30 PM
Benimde etrafımda böyle insanlar var yok işte bu işin bi dayanağı yok işte amerika yasaklayacakmış felan filan böyle şeyler her yerde ama işte asıl bunun gibi safsatalara kulak asmamak lazım hiçbir dayanakları olmadan sallamayı çok seviyorlar insanlar.Bu işe girecek olanlar da bunlar gibi kalıplar yüzünden girmekten vazgeçtiler.
full member
Activity: 386
Merit: 178
December 14, 2017, 04:54:54 PM
Bitcoin'in en büyük hayranlarından biriyim fakat patlamayacağına ben bile tam olarak emin değilim, işin içine büyük oyuncular girmese fiyat bu kadar yükselmezdi ve bu büyük oyuncuların daha büyük bir hedefi olmalı. Bu fiyatlar gelecekte çok ucuz kalacak, Bitcoin hala alınabilir seviyede fakat kısa vade de ne olacağını kestirmek mümkün değil. Uzun vade de kazançlı çıkacağız.
full member
Activity: 448
Merit: 124
December 14, 2017, 04:30:06 PM
maalesef öyle lafları dinleye dinleye bir çok kişi elindekini sattı, girmeyen de hiç girmedi.
full member
Activity: 182
Merit: 100
“Decentralized Transportation Economy”
December 14, 2017, 04:07:28 PM
He he patlayacak evet. Para benim risk benim patlarsa da benim param patlar. Beni en çok sinir eden de blockchain nedir, decentralized nedir diye sorsan bön bön bakacak insanların bunu demesi.
member
Activity: 154
Merit: 10
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
December 14, 2017, 03:20:30 PM
bayılıyorum bu tiplere bitcoin hakkında iki satır okumamış her gün patlayacak zarara girecekler kazık yiyecekler tarzı konuşup duruyor
torba değil ki ağzını büzesin bi patlamadı gitti.
member
Activity: 224
Merit: 52
December 14, 2017, 02:57:53 PM
Bitcoin balon demiyeni bir yerlerde dövüyorlar bence bütün olay bununla alakalı.
member
Activity: 448
Merit: 12
December 14, 2017, 02:19:11 PM
Öneriler gerçekten güzel. Yıllar yılı patlayacak söylentileri olacak ama yıllar yılı da Bitcoin daha da güçlenecek gibi görünüyor  Cheesy
member
Activity: 178
Be Free
December 14, 2017, 01:36:37 PM
%90 ihtimalle hakkında teknik olarak hiçbir şey bilmeyip atıp tutan insanlardır. Bu arada forum da gittikçe Ekşi Sözlük'e dönmeye başladı. Kalan %10'luk kısım ise ekonomist olup Bitcoin ve diğer blockchain altyapılarındaki coinleri ponzi sheme'ye balona benzetmiş olmalarındandır. Aslında teorik olarak Bitcoin balon. Çünkü insanlık tarihinde çok az görülen bir değer patlamasını kısa zamanda yaşıyor. Ancak değerinin balon olması kendisini değersiz yapmaz. Bitcoin'in ortaya koyduğu dijital bir devrim burada gözardı edilemez. Gelecekte yerini Tangle gibi daha kullanıcı dostu altyapılara bırakacak olsa da Bitcoin'in değeri hep artacak ve gelecekte kendine dijital koleksiyon ürünü dedirtecek.
sr. member
Activity: 543
Merit: 250
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
December 14, 2017, 01:29:24 PM
 hhk1045 nikli bir kullanıcı vardı forum da o sürekli bitcoin patlayacak bitcoin şöyle olacak bitcoin böyle olacak tarzlarında yazı yazıyordu forumda onun dışında yazdığı diğer konular gerçekten mantıklıydı
newbie
Activity: 36
Merit: 0
December 14, 2017, 01:16:16 PM
Muhtemelen bu işten anlamayan ya da bitcoin almadığı için pişman olan tiplerdir. Almasını, kullanmasını bilmeyen de olur. Bizde iş bilen sözde çoktur ama iş yapmaya gelince kimseyi bulamazsınız.
full member
Activity: 314
Merit: 101
December 14, 2017, 07:18:23 AM
baskasini ikna etmeye calismayin. kendiniz ikna olduysaniz zaten onlara izlemek kalir. daha cok aglayacaklar sizi dinlemedikleri icin. bunlar iyi gunleri
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
December 14, 2017, 06:00:44 AM
Sürekli Bitcoin patlayacak diyen tip realist bir tiptir. Her riskli ve belirsiz duruma yaklaştığı gibi bitcoine de aynı şekilde yaklaşıyordur. Bu bir sorun olduğunu değil, olaya realist yaklaştığını gösterir. Takılmak anlamsız Smiley

Öte taraftan sürekli Bitcoin paRlayacak diyen de bir tip var. O da hayallerinin peşindeki tiptir. Bu tipin de bir zararı olmaz kimseye.

Bir de ideal tip var, be patlayacak der ne de parlayacak. Duruma göre pozisyon alıp hayatına devam eder. İdeal tip bu işte Smiley

Belirli bir süre buralarda zaman geçirmiş herkes uygun pozisyon alan tip haline geliyor.
Ama bitcoin bence de patlayacak. Henüz parlamasın zaten fazlasıyla popüler hale geldi Cheesy
member
Activity: 70
December 14, 2017, 05:18:21 AM
Hahahaha, bunun bir başka versiyonu da şu "e ben bitcoin aldım, bana ne veriyorlar?"
newbie
Activity: 37
Merit: 0
December 14, 2017, 05:05:01 AM
2 Sene önce banada diyodular patlayacak. Alma kolay para kazanma yoktur diye. Kendileri yatırım yapamıyor diye benide engellediler. Aileminde bilgisi olmadığı için onlarda destek vermediler. Eskiler işte şimdi anlatıyorum baba böyle oldu bu kadar arttı diye yine inanmıyorlar. Smiley
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
December 14, 2017, 04:53:50 AM
Sürekli Bitcoin patlayacak diyen tip realist bir tiptir. Her riskli ve belirsiz duruma yaklaştığı gibi bitcoine de aynı şekilde yaklaşıyordur. Bu bir sorun olduğunu değil, olaya realist yaklaştığını gösterir. Takılmak anlamsız Smiley

Öte taraftan sürekli Bitcoin paRlayacak diyen de bir tip var. O da hayallerinin peşindeki tiptir. Bu tipin de bir zararı olmaz kimseye.

Bir de ideal tip var, be patlayacak der ne de parlayacak. Duruma göre pozisyon alıp hayatına devam eder. İdeal tip bu işte Smiley
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Free Crypto Faucet in Trustdice
December 14, 2017, 04:03:16 AM
Ekonomi Bakanımız bile patlayacak diyorsa vatandaşın neler söyleyebileceğini tahmin bile edemiyorum Smiley
member
Activity: 280
Merit: 13
December 14, 2017, 02:42:06 AM
hahahahha gül geç o tiplere karşı gelecekte parasal sistem bunun üzerinden şekillendiğinde anlayacaklardır.
legendary
Activity: 950
Merit: 1000
December 14, 2017, 02:38:33 AM
Ben o tipleri yakınen tanıyorum hergün tv lerde görüyoruz. Ha bir de bunların politikacı olanları var hatta ekonomi bakanı vs vs ya dünya değişiyor bunlar bu değişimden anca nasıl vergilendiririz şeklinde bir sonuç çıkartıyor.
sen önce büyükbaşları vergilendir sonra gel gariban bitcoinciyi vergilendir.
Pages:
Jump to: