Pages:
Author

Topic: Suudi Profesyonel Ligi 2022/2023 - page 4. (Read 572 times)

hero member
Activity: 1036
Merit: 619
January 12, 2023, 11:52:15 AM
Ronaldo'nun maçlarına ben de göz atmak isterim ama düzenli olarak izleyebileceğimi sanmıyorum.Bu arada aldığı parayı göz önünde bulunduracak olursak kariyeri açısından bence doğru bir sözleşmeye imza attı.Amerika'ya gitseydi de seviye olarak çok değişen bir şey olmazdı.

Ronaldo için kariyerinin artık parasal dönemi geldi. Aslında gelmemişti ama nedendir bilinmez bazı takımlar Ronaldo’ya kapıyı kapatınca Ronaldo buna mecbur bırakılmak zorunda kaldı gibi. O da beklenileni yaptı ve şu anda bir çok insanın onun maaşını hesaplamasıyla uğraştırıyor. Merak ediyorum da Binance anlaşması var ya hani Ronaldo’nun, kriptopara yatırımı var mıdır acaba?
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
January 11, 2023, 06:14:17 PM
Ronaldo'nun maçlarına ben de göz atmak isterim ama düzenli olarak izleyebileceğimi sanmıyorum.Bu arada aldığı parayı göz önünde bulunduracak olursak kariyeri açısından bence doğru bir sözleşmeye imza attı.Amerika'ya gitseydi de seviye olarak çok değişen bir şey olmazdı.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
January 11, 2023, 04:14:47 PM
belki fırsat bulursam ilk birkaç maçını 90 dakika izlerim ama doğrusunu söylemek gerekirse almanya ve fransa liglerindeki her maç bile kolay kolay izlenmiyor. yani, ilk birkaç haftadan sonra ronaldo'nun oynadığı maçların sadece özetlerini izlemek zorunda kalabilirim. açıkçası, peşin hükümlü olmak istemiyorum ama şimdilik bu lig için daha fazlasını yapabileceğimi sanmıyorum.

bunun dışında, al nassr çok iyi bir transfer yaptı, önümüzdeki yıllarda her daim hatırlanacak bir transfere imza attılar, ronaldo'yu izlemeye devam edecek milyonlarca insan vardır, ki o sokakta oynasa ben kaldırıma oturup izlerim yani...

En son cümle ne büyük futbolcu olduğunu özetliyor.Gerçekten kaldırıma oturup izletebilecek bir yetenek Cristiano Ronaldo.Al-Nassr paranın gücünü kullandı.Futbol artık bir endüstri ve parası olan her zaman kazanıyor.Bakın dünyanın gelmiş geçmiş en iyi üç oyuncusundan birinin Suudi Arabistan’a gideceğini söyleseler kim inanırdı?Her kapıyı açan bir etken var.

Ayrıca Suudların ligi de özetlerden oluşur bence.Full maç izleyeceğimi zannetmiyorum.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
January 11, 2023, 12:59:08 AM
belki fırsat bulursam ilk birkaç maçını 90 dakika izlerim ama doğrusunu söylemek gerekirse almanya ve fransa liglerindeki her maç bile kolay kolay izlenmiyor. yani, ilk birkaç haftadan sonra ronaldo'nun oynadığı maçların sadece özetlerini izlemek zorunda kalabilirim. açıkçası, peşin hükümlü olmak istemiyorum ama şimdilik bu lig için daha fazlasını yapabileceğimi sanmıyorum.

bunun dışında, al nassr çok iyi bir transfer yaptı, önümüzdeki yıllarda her daim hatırlanacak bir transfere imza attılar, ronaldo'yu izlemeye devam edecek milyonlarca insan vardır, ki o sokakta oynasa ben kaldırıma oturup izlerim yani...
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
January 08, 2023, 03:26:03 PM
Geçen gün YouTube da başlık gördüm Ronaldo ilk maçında 1 gol 1 asist diye ( ya da ben yanlış anladım ingilizce haberi) maçın özeti epey uzundu maçta Talisca show vardı. Adam topuğu ile bile enfes gol attı ama Ronaldo'nun R'si bile sahaya çıkmadı.😂

Ronaldo 22 Ocak'tan önce sahaya çıkamaz çünkü önceden kalan 2 maç cezası var. Ayrıca yabancı sınırı nedeniyle lisansı daha çıkmamıştı, maçı VIP locadan takip etti. Kontenjanda yer açmak için Aboubakar'ın sözleşmesini feshettiler. Manchester United Aboubakar ile ilgileniyordu. Al Nassr'ın yıldızı Talisca bu sezon da çok iyi oynuyor. Ronaldo ile nasıl bir uyum yakalayacaklarını ve frikik atışlarını kimin kullanacağını merak ediyorum.
Bir sürpriz olmazsa bu sezon 2019'dan sonra ilk kez yeniden Al Nassr şampiyon olur. Arkalarına aldıkları destek ile aksi bir durumu düşünemiyorum.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
January 08, 2023, 11:32:14 AM
Başlık Suudi ligi ama asıl başlık Ronaldo takip ligi. Ronaldo buraya Suudi ligi başlığı açtırdı belki ama zaten tüm dünya da spor servisleri her maç sonrası Ronaldo'dan haber yapacak. Gol attı asist yaptı diye.
Geçen gün YouTube da başlık gördüm Ronaldo ilk maçında 1 gol 1 asist diye ( ya da ben yanlış anladım ingilizce haberi) maçın özeti epey uzundu maçta Talisca show vardı. Adam topuğu ile bile enfes gol attı ama Ronaldo'nun R'si bile sahaya çıkmadı.😂
Bizim spor kanalları bile ilk başlarda haber yapıp konuşacak sonra o da rutine bağlar zaten.

Hocam o kaçınılmaz son zaten Suudi ligini yoksa kim takip edip ne yapsın sadece Suudi ligleri değil hiç bir Afrika Asya ligi takip edilmiyor ki gündemde hep Avrupa liglerini görüyoruz Premier lig, La liga Serie a falan bir de biz takip ediyoruz gariban Türkiye süper ligi var Grin Ronaldo olmazsa ne yapacan Suudi ligini
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
January 08, 2023, 06:00:36 AM
Başlık Suudi ligi ama asıl başlık Ronaldo takip ligi. Ronaldo buraya Suudi ligi başlığı açtırdı belki ama zaten tüm dünya da spor servisleri her maç sonrası Ronaldo'dan haber yapacak. Gol attı asist yaptı diye.
Bizim spor kanalları bile ilk başlarda haber yapıp konuşacak sonra o da rutine bağlar zaten.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
January 07, 2023, 06:46:55 AM
Ronaldo hakkında o kadar çok asılsız haber çıkıyor ki. Mesela bir video vardı imza töreninden 1 saat önce stadyum bomboş gibisinden algı yapılıyordu. Daha 1 saat vardı tabi boş olacak ki boş da değildi yavaş yavaş doluyordu. Sonra açıklandı ki dünya kupası finalinden fazla izleyiciye ulaşmış. Ardından maç günü önce tribünde göründü ve sonra sahayı terk etti diye haberler çıktı. Adam stadın içindeki antrenman bölümünde görüntülendi ve Talisca'nın golünü bisiklet üzerinden alkışladı. Koskoca yıldızı itibarsızlaştırdılar resmen. En büyük suçlu da Portekiz teknik direktörü. Adını bile bilmediğimiz adam taktiğimize uymuyor diye Ronaldo'yu maça sonradan aldı. Vizyon işi bu ve adamdaki vizyon belli. Nasıl elendiğini ve tutuştuğunda Ronaldo'yu hemen aldığından belli.

Ronaldo en iyisini yaptı bence bu transferde. Büyük bir lige gidip medyanın gereksiz yalanlarıyla uğraşacağına o medyayı 50 kez satın alacak paraya ulaştı ve seslerini kesti. Şimdi avrupa medyası Suudi Pro Ligini takip edecek. Hem de gözlerini sonuna kadar açıp. Öyle büyük bir topçu ki hayatımda ilk defa Maçkolik'ten gidip Suudi ligine baktım. İnstagram'da geldiği andan itibaren kulübünün takipçi sayısı 10 milyondan fazla yazdı hala da devam ediyor.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
January 07, 2023, 02:47:57 AM
Türkiye’de Suudi liginin başlığını açtıran bir yıldızdan bahsediyoruz.İşte bu kadar büyük bir oyuncu Cristiano Ronaldo.Suudi ligine ne yıldızlar gitti hangisinin başlığı açılmıştı.

Neyse, artık Suudi ligini takip edeceğiz.Bunu Cristiano için yapacağız -muhtemelen diğer dünya ülkeleri gibi.-Anderson Talisca, keşke Türkiye’ye gelseydi, biraz daha izleseydik.Cristiano geldikten sonra muhtemelen en yakınında olan isimlerden birisi olacak.Takımdaki yeri garantilenmiş gözüyle bakabiliriz ki zaten yetenekli bir futbolcuydu.
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
January 06, 2023, 01:28:08 PM
Cr7 Al Nassr transfer döneminde olan biteni bir başlık üzerinden tartıştık. Futbolseverler, Ronaldo fanları artık Suudi ligini takip edeceklerini düşünüyorum. Tartışmalar için Suudi ligi konusu olmalı diye düşündüm. Futbol Avrupa da ayrı bir seviyede bu tarz liglerin o ligleri yakalaması imkansız gibi olsa da çeşitlilik iyidir. SPL'de Al Nassr lider durumda arkasından gelen takımların puanları birbirine çok yakın.

Bugün Al Nasr maçı vardı, Al Tai ekibini 2-0 yendiler iki golü de tanıdığımız bir isim olan Talisca attı.
Pages:
Jump to: