Pages:
Author

Topic: Svađaona - page 38. (Read 28202 times)

sr. member
Activity: 560
Merit: 273
September 02, 2017, 10:18:40 AM
#43
Meni bre nikako nije jasno čemu ovo služi  Smiley

A meni nije jasno čemu vama služi 'bre' ?
member
Activity: 72
Merit: 10
kevin1997
September 01, 2017, 06:35:58 AM
#42
Sluzi da se ubije dosada.
full member
Activity: 126
Merit: 100
September 01, 2017, 06:28:41 AM
#41
Meni bre nikako nije jasno čemu ovo služi  Smiley
member
Activity: 87
Merit: 10
August 30, 2017, 07:10:09 AM
#40
Ne mora sport ni biti nadmetanje s drugima, već pomicanje vlastitih granica.

 Wink
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
August 30, 2017, 06:01:34 AM
#39
[...] za svadjanje treba ultra primitivna tema, kao sto je fudbal i ko za koju boju navija...posto ta ekipa ljudi koji prate d ali ce neko dati gol ili nece, jos se i nerviraju oko istog - smatram totalnim gubljenjem zivota i ne vidim svrhu pracenja sporta. To je ljudska glupostu u nadmetanju , ko ce bolje, jace i brze...kakav shit...i cemu to vodi, ama bas nicemu ...sport je smisljen zato sto je ljudima bilo dosadno, pa ajde da vidimo ko moze dalje da sutne loptu, ko moze da skoci najvise..haha...kakav primitivizam, a jos veci sto ljudi to i prate, jos i opravdavaju.

Koja glupost, to je vaše osobno (i bahato) mišljenje. Sport (i bavljenje i gledanje) je ništa više ili manje od dobar naćin opuštanje, održavljanje mentalnog i fizićkog zdravlja i socialno ponašanje. Da li to "svakome" mora biti fudbal, ne. Ali tek tako reći da su onda svi ti ljudi "primitivni" više govori o vama nego o tim ljudima.
member
Activity: 72
Merit: 10
kevin1997
August 29, 2017, 10:33:41 PM
#38
nema amd kartica jer kinezi i rusi sve otkupe, a tako će biti dok god je majnovanje veoma unosno. Znači dok god ide kopanje ethera
member
Activity: 91
Merit: 10
August 29, 2017, 10:22:50 PM
#37
zasto nema amd kartica Smiley ?
mislim da imaju neke fine tuned drivere/minere  I nema ih nvidije su bile bolje ove su sada skuplje a opet ih nema I onda kad netko prodaje private miner je onda kad je sve skoro gotovo
full member
Activity: 269
Merit: 100
August 29, 2017, 05:50:35 PM
#36
Kada ne treba ljudi se svađaju oko gluposti, a ovde u svađaoni mir i red :-)
Treba naći neku dobru temu i za svađu. Na primer mislim da je ova amd vega teško
sranje i da će amd sa njom totalno izduvati. Da nije mininga propali bi sa njom pod led...

To je možda zanimljiva tema za raspravu ali nije za neku svađu.
Za svađu nam treba nešto primitivnije...

Haha, tako je za svadjanje treba ultra primitivna tema, kao sto je fudbal i ko za koju boju navija...posto ta ekipa ljudi koji prate d ali ce neko dati gol ili nece, jos se i nerviraju oko istog - smatram totalnim gubljenjem zivota i ne vidim svrhu pracenja sporta. To je ljudska glupostu u nadmetanju , ko ce bolje, jace i brze...kakav shit...i cemu to vodi, ama bas nicemu ...sport je smisljen zato sto je ljudima bilo dosadno, pa ajde da vidimo ko moze dalje da sutne loptu, ko moze da skoci najvise..haha...kakav primitivizam, a jos veci sto ljudi to i prate, jos i opravdavaju.
sr. member
Activity: 560
Merit: 273
August 29, 2017, 03:05:37 AM
#35
Kada ne treba ljudi se svađaju oko gluposti, a ovde u svađaoni mir i red :-)
Treba naći neku dobru temu i za svađu. Na primer mislim da je ova amd vega teško
sranje i da će amd sa njom totalno izduvati. Da nije mininga propali bi sa njom pod led...

To je možda zanimljiva tema za raspravu ali nije za neku svađu.
Za svađu nam treba nešto primitivnije...
sr. member
Activity: 378
Merit: 258
August 29, 2017, 02:37:06 AM
#34
Kada ne treba ljudi se svađaju oko gluposti, a ovde u svađaoni mir i red :-)
Treba naći neku dobru temu i za svađu. Na primer mislim da je ova amd vega teško
sranje i da će amd sa njom totalno izduvati. Da nije mininga propali bi sa njom pod led...
full member
Activity: 602
Merit: 100
August 27, 2017, 06:32:10 AM
#33
Vi ste ludi  Grin
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
August 26, 2017, 05:54:32 AM
#32
[snip]
Kako te nije stid!!?

Ovakve slike stavljaš nemoj da ti dođem tamo i zabijem gol iz centra...i fulam penal  Grin Grin Grin

Ma moram čak i priznat - i to bez stida - da mi je ove godine čak i NK Osijek drag nakon postupka u UEFA Europa Ligu...  Grin

-----------------------

Neki ovde baš znaju kako započeti svađu. Iako većina ljudi ovde su kompjuterski orijentisani i uglavnom ih zabole za sport i ta nezrela prepucavanja Tongue
Hahaha, upravo tako !

Najvažnija sporedna stvarna svijetu? Moš' mislit... prije bih pratio žensko hrvanje u blatu Cheesy

Ah; "kompjuterski orijentisani", zar ne? Osim ako momentlano sijedite za UNIX baziranim sistemom nemate vi pojma o računala!  Tongue
sr. member
Activity: 560
Merit: 273
August 26, 2017, 04:50:24 AM
#31
Neki ovde baš znaju kako započeti svađu. Iako većina ljudi ovde su kompjuterski orijentisani i uglavnom ih zabole za sport i ta nezrela prepucavanja Tongue

Hahaha, upravo tako !

Najvažnija sporedna stvarna svijetu? Moš' mislit... prije bih pratio žensko hrvanje u blatu Cheesy
sr. member
Activity: 378
Merit: 258
August 26, 2017, 12:20:29 AM
#30
Neki ovde baš znaju kako započeti svađu. Iako većina ljudi ovde su kompjuterski orijentisani i uglavnom ih zabole za sport i ta nezrela prepucavanja Tongue
full member
Activity: 280
Merit: 100
Streamity Decentralized cryptocurrency exchange
August 25, 2017, 04:03:05 PM
#29
Ovde su samo dobri ljudi nea svadje Shocked

to ti mislis.. pu jedi g...
legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
August 25, 2017, 03:24:47 PM
#28

Kako te nije stid!!?

Ovakve slike stavljaš nemoj da ti dođem tamo i zabijem gol iz centra...i fulam penal  Grin Grin Grin
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
August 25, 2017, 06:43:18 AM
#27
Bolje zapocnite temu koja je uvek dobrodosla za svadjanje , moze brend vs brend...nprm AMD vs Intel, ili slicno, elektro automobil vs ovi sa unutrasnjim sagorevanjem. Ako se nekom cini da sam se previse posrao ...nek kaze Tongue

Ah, pošto i ja:

[...] jede[m] g....  Cool

Mogu i tebi reći da "previše sereš"...   Wink

A pošto i Petar može da mi:

[...] puši k.... [...]

evo jednog za vas oboje:



Jebote, ako to ne zapoćne dobru svadju ne znam šta hoće...  Grin
full member
Activity: 269
Merit: 100
August 25, 2017, 04:19:49 AM
#26
Bolje zapocnite temu koja je uvek dobrodosla za svadjanje , moze brend vs brend...nprm AMD vs Intel, ili slicno, elektro automobil vs ovi sa unutrasnjim sagorevanjem. Ako se nekom cini da sam se previse posrao ...nek kaze Tongue
sr. member
Activity: 560
Merit: 273
August 24, 2017, 02:39:46 AM
#25
Jbt ovo baš dobro ko ga smisli Smiley

Bojim se rista da nisam shvatio o čemu ti čašpri  Cheesy... heheh.. Da, treba i neka ovakva tema, dobro dođe dodatnog piskaranja malo pogotovo ako te na poslu razjebu pa se ovdje možeš doć malo ispucat  Tongue
Ne želim ti svako dobro ali zato ti želim ružan pozdrav!!  Grin
 

Sam svoj gazda pa nema tko da me razjebe na poslu Smiley
... osim klijenata al' takve treba odjebat u stratu, ne dozvolit da se probiju kroz prvu linju obrane..

ružan pozdrav i tebi 
full member
Activity: 588
Merit: 104
August 24, 2017, 01:20:48 AM
#24
Ovde su samo dobri ljudi nea svadje Shocked
Pages:
Jump to: