Pages:
Author

Topic: Swap Yapacak Coinler - page 2. (Read 659 times)

jr. member
Activity: 308
Merit: 2
November 11, 2018, 05:01:55 PM
Swap için bir site olmalı ve ordan takip etmeliyiz, eminim çoğumuz swap tarihlerine yetişememekten dolayı para kaybettik.
full member
Activity: 728
Merit: 151
November 11, 2018, 05:42:46 AM
pundixin değer kazanması swap sayesinde olmadı. ekibin buyback yapacağını açıklamasından sonra büyük yükselişin ilk adımları atılmaya başlandı. swaptan sonra uzun süre aynı fiyatta seyretti yoksa

Katılıyorum swap yaptı bekledim bekledim baktım bir halt olacağı yok az bir yükseldiğini görüp eldekini sattım birkaç gün içinde kafayı yedirtti. Resmen benim satmamı bekliyormuş adamlar sayemde işi görüldü milletin Smiley

pundix swap yapmadı sadece ethereum akıllı sözleşme adresini değiştirdi..sizin swap dediğiniz olay değişim yani kendi zincirine ya da başka bir zincire geçmek.pundix in kendi zincirine geçme olayı var mı bilmiyorum ancak pos cihazının ödemelerinin hızlı olabilmesi için bişeyler şart.

gerçi bunlar yayılana kadar ether posa geçer galiba .p
member
Activity: 756
Merit: 16
November 10, 2018, 07:59:00 PM
Yararlı bir paylaşım olmuş hocam çoğu zaman dediğiniz gibi gözden kaçabiliyor. Sonrasında borsaya aktarımlar sırasında hatalar oluşuyor. Bu konu altında gelişmeler yazılsa bayağı yararlı olur
member
Activity: 476
Merit: 12
November 10, 2018, 04:52:59 PM
ayı dönemi heryerde olduğu gibi buradada kendini hissettiriyor. önceleri swap , rebranding , coinburn , buyback haberleri çok olumlu etkiler yaratırken bir kaç token dışında artık fazla bir heyecan yaratmıyor. ben bunu da piyasanın durumuna yoruyorum
jr. member
Activity: 252
November 10, 2018, 09:41:40 AM
Şimdiki swap modamız cüzdana gönderilen coinlerin borsalarda swap yapılması. Borsaya kayıt ol KYC yap sonra geri çek. Eğer aldığınız airdrop kazancıysa geri çekme limitinin bile altında kalıyorsunuz. Sonra üzerine biraz ekleme yapıp satışını arttırıyorsunuz. Borsaya can veriyorsunuz.Güzel iş.

Sabah yazdığıma bir örnek vereyim dedim. GuarCoin airdrop dağıtımı yeni yapıldı. btcleague.net üzerinden üye olup nasıl yapacağınız görebilirsiniz.
Borsaya henüz çıkmamış kıymetlimi değilmi tartışılır ama swap gereken bir token. Exchange üzerinden KYC yapılarak swap yapılabiliyor.

jr. member
Activity: 532
Merit: 6
November 10, 2018, 09:12:29 AM
bazı coinler swap sonrası hesaplara gönderim yaparken,  bazıları borsa veya siteye üyeliği zorunlu tutuyor. bu da kullanıcıya eziyet oluyor. sonuçta swap yapılıp yapılmaması tamamen bizden bağımsız bir şey ve holderin bu süreçte uğraşması saçma. ekiplerin bunu önceden düşünmesi gerek.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
November 10, 2018, 07:55:05 AM
Swap paylaşımları geldikçe ilk mesajı düzenli olarak güncelleyeceğim. Paylaşım yapacak arkadaşlar paylaştıkları swap ile ilgili kaynak da belirtirlerse işimiz daha kolay olur. Konu içinde paylaşım yapıldığı halde ilk mesajda göremediğiniz swapları pm ile bildirebilirsiniz.
burayı da ilk mesaja ekleyebilirsiniz. fork ve swap birlikte listeleniyor ama yine de işe yarar: https://coinmarketcal.com/?form%5Bdate_range%5D=10%2F11%2F2018+-+31%2F03%2F2022&form%5Bkeyword%5D=&form%5Bcategories%5D%5B%5D=7&form%5Bsort_by%5D=date&form%5Bsubmit%5D=&form%5Bshow_reset%5D=
full member
Activity: 980
Merit: 152
November 10, 2018, 07:54:18 AM
İns ekosistem adını İnsolar olarak güncelledi.Twitter açıklamalarında "Blockchain üzerinde INS yerel paralar için  ERC-20 INS belirteçleri takas planlıyoruz" diyerek açıklama yaptılar.Ekibe genç yeni mühendislerin katıldığını bir çok güncellemenin aktif edildiğini belirttiler.Bakalım İnsolar yeni dönemde neler başarabilecek.Takip ediyoruz.

İsim değişikliği dışında swap hakkında herhangi bir açıklama ya da tarih bilgisi var mıdır? Şimdilik yalnızca web site adresi değişikliğine gidilmiş. Tarih netleştiğinde haber verirseniz ilk mesaja ekleyelim.
full member
Activity: 980
Merit: 152
November 10, 2018, 07:49:36 AM
Swap paylaşımları geldikçe ilk mesajı düzenli olarak güncelleyeceğim. Paylaşım yapacak arkadaşlar paylaştıkları swap ile ilgili kaynak da belirtirlerse işimiz daha kolay olur. Konu içinde paylaşım yapıldığı halde ilk mesajda göremediğiniz swapları pm ile bildirebilirsiniz.
hero member
Activity: 756
Merit: 505
November 10, 2018, 06:29:35 AM
Şimdi bu konu 3-5 sayfa olduktan sonra yine aynı şey olacak bence swap gibi önemli bir konuda konu açılması daha iyi olacaktır çünkü burda mesajlar arasında kaybolup gidecek yada siz ilk 1-2-3. mesaja sahip kişiler güzel bi düzenleme yapıp takip ederseniz olabilir
jr. member
Activity: 252
November 10, 2018, 05:36:48 AM
Şimdiki swap modamız cüzdana gönderilen coinlerin borsalarda swap yapılması. Borsaya kayıt ol KYC yap sonra geri çek. Eğer aldığınız airdrop kazancıysa geri çekme limitinin bile altında kalıyorsunuz. Sonra üzerine biraz ekleme yapıp satışını arttırıyorsunuz. Borsaya can veriyorsunuz.Güzel iş.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
November 10, 2018, 03:15:14 AM
ayni borsadaki gibi... satinalinan bu haberlerin benim gözümde pek bir degeri yok... cünkü zaten fiyat habere göre yerini bulmustur.. ama tabii yine herkesin kendi tercihi ve yine her zaman yazdigim gibi: bu piyasada ne zaman ne olacagi belli olmaz.
başlığın konusu swap yapan koin/tokenler. yazdığınız içerikle başlıkta anlatılmak istenen tamamen farklı.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
November 10, 2018, 03:02:25 AM
ayni borsadaki gibi... satinalinan bu haberlerin benim gözümde pek bir degeri yok... cünkü zaten fiyat habere göre yerini bulmustur.. ama tabii yine herkesin kendi tercihi ve yine her zaman yazdigim gibi: bu piyasada ne zaman ne olacagi belli olmaz.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
November 10, 2018, 02:50:50 AM
boscoin ayın 15 inde swap yapıyor.ben 700 satlardan aldım swap haberi oncesi.su anda 2100satta.
işin ilginci swap haberi sonrası 2 gun kıpırdamadı gercekten insanlar cok gec haber alıyor bu olayları.
member
Activity: 742
Merit: 19
November 10, 2018, 02:48:52 AM
Swap yapılacak coinleri bilmek bir yerde ona göre pozisyon almak için önemli gözüküyor.Swap tarihi kaçırıldığında eldeki token çöp oluyor maalesef.Swap hem tokene değer katıyor hem işlevini arttırıyor.
member
Activity: 546
Merit: 10
November 09, 2018, 07:58:46 PM
İyi olmuş bu konu bende swaplardan haberim olmadığı için mosslandı kaçırdım mesela hala oluyor mu olmuyor mu bilmiyorum sordum bilen yoktu en azından buradan takip edebiliriz.
member
Activity: 476
Merit: 12
November 09, 2018, 06:22:40 PM
pundix sağ gösterip sol vuran coinlerden . herkes swaptan sonra değerlenmesini beklerken ters yönde hareket bile yaptı. o ara dipten toplama şansı verdi. oradan alanlar güzel karlar elde ettiler.
full member
Activity: 910
Merit: 105
November 09, 2018, 05:55:48 PM
pundixin değer kazanması swap sayesinde olmadı. ekibin buyback yapacağını açıklamasından sonra büyük yükselişin ilk adımları atılmaya başlandı. swaptan sonra uzun süre aynı fiyatta seyretti yoksa

Katılıyorum swap yaptı bekledim bekledim baktım bir halt olacağı yok az bir yükseldiğini görüp eldekini sattım birkaç gün içinde kafayı yedirtti. Resmen benim satmamı bekliyormuş adamlar sayemde işi görüldü milletin Smiley
full member
Activity: 770
Merit: 103
November 09, 2018, 05:54:08 PM
member
Activity: 633
Merit: 15
November 09, 2018, 05:04:54 PM
Zamanında pundix swapın kralını yaptı. Yanlış hatırlamıyorsam x10 gibi değere kadar yükselmişti.
Pages:
Jump to: