Pages:
Author

Topic: İsyan ve Protesto - page 2. (Read 306 times)

sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
May 10, 2020, 07:39:42 PM
Ben bu forumu çok sevdim. Bilgilenmek bir yana insanlar hiç görmedikleri başka insanlar için birlik olup birşeyler yapmaya çalışıyorlar. Bu çok önemli bir ayrıntı aslına bakarsınız. Toplumumuzun geneli bana dokunmayan yılan bin yaşasıncı olduğu için burada herhangi bir üyeye haksızlık yapılınca koordine olmak gerçekten harikülade bir başarı. Hepinizi tebrik ederim arkadaşlar. Zamanla ben de bu forumda hepinizle daha sıkı olacağım ve gün gelecek belki de benim hakkımı savunmak içinde birleşecek buradaki insanlar. O yüzden her ne kadar yeni bir kullanıcı olsam da bu aşamada sizlere seve seve destek veririm. Yazmam ancak okurum 1 gün boyunca eğer sizler için sorun olmazsa  Smiley
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
May 10, 2020, 07:28:20 PM
dur dostum önce başlığı açalım, yarın gece yarısı başlatırız herkes okeylerse Smiley

kapsamlı bir yazı ile taleplerimizi-düşüncelerimizi yazarız

Tamam o zaman önden katılım sağlamış oldum o zaman. Meta'da başlık açılsın sonra katılmak isteyenler ile beraber ben varım. Biz bir olursak eğer hiçbir zaman yıkılmayız diye düşünüyorum. Önemli olan korkularımızı bir yana bırakıp ne yapılması gereken neyse onu yapmak. Forumdaki nicklerimiz hesaplarımız sadece fani şeylerdir. Önemli olan inandığımız değerler. Hiçbir para birimi bu değerlerimizi yıkmaması lazım.
Biz kendimize saygı duyarsak başkaları da bize saygı duyar.
-Irkçılara ceza verilsin, milliyete küfür edenler yasaklansın
-Trust sisteminde değişiklik yapılsın, negatif vermek bu kadar kolay olmamalı
-Mesela Negatif feedbackler için itiraz hakkı olsun, yanlış-haksız veren ceza alsın
-Bountylerde haksız rekabete "dur" densin
-Dt seçimlerinde yapılan tek taraflı sorgulamalara son verilsin (ya özgürüz ya da değil)
-@Kalemder ya da başka bir üye merit kaynağı olsun
...daha da arttırılabilir, aklına gelen yazsın please

ortak hareket edebilmek çok önemli
ingilizcesi iyi olan bir arkadaşımız ortak düşüncelerimizin olduğu bir metni yazar, biz de altına imzamızı atarız
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
May 10, 2020, 07:19:17 PM
dur dostum önce başlığı açalım, yarın gece yarısı başlatırız herkes okeylerse Smiley

Tamam o zaman önden katılım sağlamış oldum o zaman. Meta'da başlık açılsın sonra katılmak isteyenler ile beraber ben varım. Biz bir olursak eğer hiçbir zaman yıkılmayız diye düşünüyorum. Önemli olan korkularımızı bir yana bırakıp ne yapılması gereken neyse onu yapmak. Forumdaki nicklerimiz hesaplarımız sadece fani şeylerdir. Önemli olan inandığımız değerler. Hiçbir para birimi bu değerlerimizi yıkmaması lazım.
legendary
May 10, 2020, 06:54:57 PM
+1 ile katılıyorum dostum. rebellious is back Smiley
herkes görüş belirtsin meta'ya başlığı açarız

+1 Bende bu olaya katılıyorum. Bir önceki postumda diğer konuda yazdım artık cidden can sıkmaya başladılar.

Türkiye Saati ile : 11.05.2020 01.52

post yazmama zamanım...

Türkiye Saati ile : 12.05.2020 01.52

sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
May 10, 2020, 06:53:14 PM
+1 Bende bu olaya katılıyorum. Bir önceki postumda diğer konuda yazdım artık cidden can sıkmaya başladılar.

Türkiye Saati ile : 11.05.2020 01.52

post yazmama zamanım...

Türkiye Saati ile : 12.05.2020 01.52

Göztepe İsyan Marşı - https://www.youtube.com/watch?v=EwP4hUkrA74
full member
Activity: 518
Merit: 185
May 10, 2020, 06:51:00 PM
+1 ile katılıyorum dostum. rebellious is back Smiley
legendary
May 10, 2020, 06:46:24 PM
Neden bu forum için uğraşıyoruz ki? Burada Satoshi’nin bıraktığı bir miras yok, herkes forumu bırakırım derse ben de bırakmaya hazırım. Bize yapılan haksızlıklardan çok sıkıldım ve yönetim tüm bu çifte standarda göz yumuyor. Forum kendi kendini falan yönetmiyor, default trust çetesi taradindan yönetiliyor, multiler onların, menajer onların.. Bu forum için emek harcamayalım, bırakalım diyen varsa ben protestoya hazirim beyler. Burasi eski bitcointalk.org değil.

Herkesi 1 günlüğüne de olsa bitcointalk.org'a yazmamaya davet ediyorum
fikirlerinizi alalım, gerekiyorsa meta'ya da açarız başlık hatta açalım

Bugün ona yarın sana......
Pages:
Jump to: