Pages:
Author

Topic: ⭐ SynchroBit™| Çok Amaçlı Hibrit Dijital Varlık Ticaret Platformu |✔️ 10 BORSADA - page 4. (Read 1809 times)

sr. member
Activity: 814
Merit: 258
Konuya yazan arkadaşlara katılıyorum traş bir projeye benziyor büyük bir ihtimalle bunun ödül kampanyasından pek birşey çıkmayacak gibi. Bounty sayfasına gidip 1 tane makale yazayım dedim 800 den fazla article yazan insan var Grin. Benim ödül kampanyalarına katıldığım zamanlarda makale yazan katılımcı fazla olmaz güzel bir makale yazarsanız tatlı bir ödeme yaparlardı demekki bununda forumda bokunu çıkarmışlar. article 800 twitter katılımcısı 120 burdan belli zaten.

Bu arada @cryptobaro güzel tercüme konusu açmışssın herzamanki gibi eline sağlık umarım ödemeni alırsın ekipten.
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
SynchroBit'in sponsor olduğu Blockchain Life 2019'dan kareler...

sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
kağıt üzerinde güzel görünen bir proje ama şuana kadar dijital ticaret platformlarından başarılı olana pek rastlamadım. aynı şekilde STO tokenleri de aynı amaca hizmet ediyor bir tür menkul kıymet ticaret platformları ama nedense bu projeler şaşılacak derecede iş yapmıyor çünkü neredeyse hepsi regülasyonlara takılıyorlar, normalde kripto para birimleriyle istediğiniz her şeyi yapabilirken bu tür dijital varlık yönetim platformlarının regülasyona takılması veya anlaşılmaz bir biçimde başarısız olmalarını anlayamıyorum. umarım bu proje bizi şaşırtır ve başarılı olurlar.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Bounty manager bolluğu varken bu ortamda bu kadar kötü bir yönetim ile çalışmak saçma. Zaten iyi BM'lik yapabilecek adamların çoğu boşta. Ben bile bu mevcut adamdan iyi iş çıkarırım. Bu tarz yönetimlerin sonunda hep mağdurlar krizler ortaya çıkıyor maalesef.

Kimse eskisi gibi bountylere önem vermiyor. Softcap yapmış olması projenin gerçeğe dönüştürüleceğini de göstermiyor. Sadece lafta kalan bir proje olur ve borsalarda listelenmezse emekler de zaten boşa gitmiş olacak.
Ödül dağıtımı yapmayı düşünmüyorlarsa ciddi bir yönetici koymalarına gerek yok. Bir gece içerisinde aylarca beklemiş kampanyaları kontrol eden yöneticiler de oluyordu ama uzun zamandır örneklerini görmüyoruz. Demek ki bu projede de işler yolunda gitmiyor.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Bounty manager bolluğu varken bu ortamda bu kadar kötü bir yönetim ile çalışmak saçma. Zaten iyi BM'lik yapabilecek adamların çoğu boşta. Ben bile bu mevcut adamdan iyi iş çıkarırım. Bu tarz yönetimlerin sonunda hep mağdurlar krizler ortaya çıkıyor maalesef.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bountysi var ama güncelleme yapmıyorlar. kaç hafta olmuş önceki haftalarıda güncellememişler. ben çıktım bakalım sonu ne olacak

Ben de binance taşıdığım imzaya girmeden önce inceledim. Slreadsheet güncellemesi olmayan imzalara katılmıyorum. Boşa kürek çekmiş oluyoruz. Şükür şimdiki imzayı buldum. Özellikle bu projenin softcap yapmasi iyi bir olay bu da beni etkileyen sebeplerden birisi idi ama artık geçti. Takip edelim ekip neler yapacak?
full member
Turkish Translator
SynchroBit ekibi Blockchain Life 2019'a hazırlanıyor

Orada görüşmek üzere! 16-17 Ekim -  Stant: P16

https://blockchain-life.com

full member
Turkish Translator
ICO'nun 1. turunda başarıyla SoftCap'e ulaştık, 2. turdaki hedefimiz çok daha fazlası!

Zaman kaybetmeden bize katılın!

https://snbtoken.io/

full member
Turkish Translator
SynchroBit™ and SYNCHRONIUM® Dubai'de düzenlenecek olan World Blockchain Summit'in Gümüş Sponsoru!

Bu benzersiz etkinlikte, Dr. Babak Behboudi (SYNCHRONIUM® Kurucu ortağı ve CEO) bir konuşmacı olarak önemli rol oynayacak.

23-24 Ekim tarihlerinde, Birleşik Arap Emirlikleri Federal Yüksek Konseyi Üyesi H.H. Sheikh Sultan Bin Abdullah Bin Sultan Al Qasimi'nin katılımıyla gerçekleşecek.

Görüşmek üzere!

Daha fazla bilgi için SYNCHRONIUM® Dergisi http://bit.ly/2OgBATO

Etkinlik: https://dubai.worldblockchainsummit.com/

full member
Turkish Translator
IcoHolder da SynchroBit puanını güncelledi, aşağıdaki bağlantıdan kontrol edebilirsiniz.

https://icoholder.com/en/synchrobit-hybrid-exchange-30385

full member
Turkish Translator
Merhaba arkadaşlar saçma sapan bir ödül programının azizliğine uğrayıp kısa süreli bir ban yemiştim, geri geldim çok şükür.

Ödül konusunda yöneticiye gerekli açıklamayı yaptım, umarım günceller bir an önce.

Proje ile ilgili gelişmeleri takip etmek isterseniz Türkçe telegram grubu mevcut:

https://t.me/synchrobittr

Bu arada yeni IcoBench puanı şu şekilde.

hero member
Activity: 953
Merit: 504
Bountysi var ama güncelleme yapmıyorlar. kaç hafta olmuş önceki haftalarıda güncellememişler. ben çıktım bakalım sonu ne olacak
full member
Aslında bir bounty düzenleseler güzel olur. ico puanları gayet iyi. Tabi işin içinde üç kağıt yoksa. Malum ico puanı veren sitelere de güven iyice azaldı. Takım biraz para verip iyi puan alabilir.

Vardı bunların bir bounty'si sanki ama. Ben ilk orada görmüştüm diye hatırlıyorum. Sanırım başlığı açan arkadaş konu hakkında bilgi sahibidir.

Varmış hocam. Sağolsun cryptobaro hocam telegramda da olsa cevap verdi. Kendisine 10 günlük Ban vermişler. Buradan kendisine tekrardan geçmiş olsun diyorum.
hero member
Aslında bir bounty düzenleseler güzel olur. ico puanları gayet iyi. Tabi işin içinde üç kağıt yoksa. Malum ico puanı veren sitelere de güven iyice azaldı. Takım biraz para verip iyi puan alabilir.

Vardı bunların bir bounty'si sanki ama. Ben ilk orada görmüştüm diye hatırlıyorum. Sanırım başlığı açan arkadaş konu hakkında bilgi sahibidir.

Bounty var. konu içerisinde de ödül programı diye yazıyor. aşağıdaki linkten bakabilirsiniz

https://bitcointalksearch.org/topic/bountyico-synchrobit-hybrid-p2p-digital-assets-trading-platform-10m-5172391
hero member
Activity: 1204
Merit: 630

full member
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Ne hikmetse bu synchrobit her yerde karşıma çıkmaya başladı. Bazen bu bir işaretmi diye düşünmeye başlıyorum sonra kanmıyım her seferinde böyle oluyor sonra patlıyoruz diyip vazgeçiyorum. Anlatın hele değer mi girmeye?
hero member
Yanlış anlamadıysam e-Ticaret projesi mi yoksa işte gayrimenkul, araç vs satılabilen daha kapsamlı proje mi? Anladığım kadarıyla ben bunu okuduğumda e-Ticaret projesi olarak algıladım. Yani konu ile ilgili olarak detaylı bir bilgi verebilir misiniz? e-Ticaret projeleri artık bir yere varamıyor. Buna çözümü nedir bu projenin.

E-Ticaretten ziyade hepsi bir arada kıymetli maden, enerji piyasası değiş/tokuşu yapabileceğimiz merkezsiz bir borsa. Güzel düşünülmüş bir proje.
full member
Activity: 784
Merit: 120
Yanlış anlamadıysam e-Ticaret projesi mi yoksa işte gayrimenkul, araç vs satılabilen daha kapsamlı proje mi? Anladığım kadarıyla ben bunu okuduğumda e-Ticaret projesi olarak algıladım. Yani konu ile ilgili olarak detaylı bir bilgi verebilir misiniz? e-Ticaret projeleri artık bir yere varamıyor. Buna çözümü nedir bu projenin.
full member
Turkish Translator
Pages:
Jump to: