Pages:
Author

Topic: TaaS Fund fiyat, spekülasyon, bilgi paylaşım alanı/3 Şubat: 1,3627 USD Kar payı - page 7. (Read 13342 times)

full member
Activity: 616
Merit: 108
Önümüzdeki ay dağıtacakları kar payı taas yatırımcıları için önemli bir dönüm noktası olacak. Yüksek miktar kar elte ettikleri düşünülüyor beklenenin altında olması yatırımcıları üzecektir.
full member
Activity: 168
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
TaaS bu kar payı dağıtımında yüksek vermesi lazım diye düşünüyorum bende. Elime ne zaman boşa para çıksa TaaS'a yatırıyorum. TaaS dan öncelikli coinler var benim için ama bu kp dağıtımı çok iyi Smiley
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Bu dönem daha fazla kar payı vermeleri lazım . Ama tüm coinler artarken Taas fiyatı çok artamadı .
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Piyasanın son durumundan iyi nemalanmışlardır diye düşünüyorum TaaS ekibi . Daha önceki alım satımlarında çok üst düzeyde karlar elde ettiler . Son 1 aylarını inceleme fırsatım olmadı açıkcası . Ama şüphesiz yine piyasayı iyi okuyup güzel kazançlar sağlamışlardır . Valley ' in de dediği gibi bu şubat başı $10 ' ı görmesi zor değil ..
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
valley hocam neoldu nezaman artacak TAAS? Biraz arastirdimda bu kar dagitimi efsane olabilir cok efsane yatirimlar ve geri donusler var.

$7,24 USD (9.91%)
0.00048153 BTC (8.54%)
0.00764760 ETH (-0.04%)

Forumdan biraz uzak kaldım. TaaS atağa geçmiş görünüyor. Kişisel tahminimi almak isterseniz, eğer işlem hacmi böyle artmaya devam ederse -ki bu şu an için öyle görünüyor-, Şubat yakınlarında 12-13 dolarlık bir beklentim var. Kar payı dağıtımı sonrasında 10 USD' ye fikslenebilir fiyat.

Hocam siz yokken bende biraz arastirma yaptim taas ile ilgili sonradanda biraz daha topladim 6$ fiyatlarindan bu seferki kar dagitimini 1.15 $ olarak bekliyorlar belki daha yüksek bile olabilir. Taasi takip eden herkes en azindan %50 bekliyor önümüzdeki iki hafta icerisinde sonrasi icin bise söyleyemiyor kimse ama tüm coinler artarken taasin buakdar düsük kalmasi ilginc.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
valley hocam neoldu nezaman artacak TAAS? Biraz arastirdimda bu kar dagitimi efsane olabilir cok efsane yatirimlar ve geri donusler var.

$7,24 USD (9.91%)
0.00048153 BTC (8.54%)
0.00764760 ETH (-0.04%)

Forumdan biraz uzak kaldım. TaaS atağa geçmiş görünüyor. Kişisel tahminimi almak isterseniz, eğer işlem hacmi böyle artmaya devam ederse -ki bu şu an için öyle görünüyor-, Şubat yakınlarında 12-13 dolarlık bir beklentim var. Kar payı dağıtımı sonrasında 10 USD' ye fikslenebilir fiyat.
sr. member
Activity: 523
Merit: 285
Şuan taas almak isteyenler için en mantklı yol etherdelta üzerinden almak diğer borsalarda çok fazla hacim oluşmuyor taas için.Kar payı dağıtımı yaklaştıkça taas'ın borsa hacim neredeyse sıfıra kadar iniyor.

taastan zaten borsalarda hacim beklememek gerek karpayı dağıtımı döneminde de normalde de  fon coini sonuçta
cüzdanda tutup kar payını almayı bekliyor insanlar.

Elime geçen boşta olan biraz ether var fikrimi değiştirmezsem bugün yarın etherdelta üzerinden taas almayı planlıyorum çünkü ekip bu dönemde gerçekten çok başarılı tahminlerde bulunmayı başardı.Güzel bir kar dağıtmalarını bekliyorum.
Liquide daha ucuz görünüyor hocam ama etherdelta gibi derinlik yok orada. Bazen etherdeltada daha ucuza bile alabiliyorsunuz takip edin derim.

Şimdi baktım alım için en mantıklı borsa şuan için etherdelta diğer borsalarda 3-4 taas aldıktan sonra taasın fiyatı çok fazla artıyor hiç hacim yok.Etherdelta üzerinde şuan alım yapmak isteyenler için yeterli bir hacim var.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Şuan taas almak isteyenler için en mantklı yol etherdelta üzerinden almak diğer borsalarda çok fazla hacim oluşmuyor taas için.Kar payı dağıtımı yaklaştıkça taas'ın borsa hacim neredeyse sıfıra kadar iniyor.

taastan zaten borsalarda hacim beklememek gerek karpayı dağıtımı döneminde de normalde de  fon coini sonuçta

Elime geçen boşta olan biraz ether var fikrimi değiştirmezsem bugün yarın etherdelta üzerinden taas almayı planlıyorum çünkü ekip bu dönemde gerçekten çok başarılı tahminlerde bulunmayı başardı.Güzel bir kar dağıtmalarını bekliyorum.
Liquide daha ucuz görünüyor hocam ama etherdelta gibi derinlik yok orada. Bazen etherdeltada daha ucuza bile alabiliyorsunuz takip edin derim.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250

sr. member
Activity: 784
Merit: 425

sr. member
Activity: 523
Merit: 285
member
Activity: 154
Merit: 10
Ne zamandır almak istiyorum denk getiremedim. Şimdi 1000 dolarlık taas alsam Şubat başında dağıtım yapacaklarsa ne kadarlık kar payı bırakır acaba tahmini?
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
member
Activity: 532
Merit: 18
Açıkcası Şubat ayında yapacağı kar dağıtımını çok merak ediyorum.En başından bu tokenı elinde tutanlar galiba bu kar dağıtımıylada beraber token parasını bir bakıma çıkarmış oluyorlar. Grin
member
Activity: 406
Dağıtımlar yaklaşık 3 aylık dönemlerde. Yeni dağıtımın Şubat başı gibi olması lazım.
Bende lique de yaşanan sıkıntılardan dolayı aldığım taasları cüzdana çektim.
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
arkadaşlar takip edenlere bir soru sormak istiyorum uzun zamandir muhtemelen kar payindan kazanan arkadaşlarimiz mevcut 4 kasımda sanirim bir kar payi dağitimi oldu peki bu ay içerisinde bir dağitim daha olacak mi ? bu şekilde bide her ay mi olacak bu dağitimlar yoksa örnek veriyorum 2 ayda bir 3 ayda bir felan mi yapilacak. eğer aylıksa bu durum bu ay için 1 taas karşiligi beklentiniz nedir tahmin olarak bilgilerinizi paylaşirsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler.
member
Activity: 633
Merit: 15
Arkadaşlar tokenleri ledger nano s adresimde tutuyorum problem olur mu ?
member
Activity: 182
Liqui harici alabileceğimiz bir borsa var mı ? Bir de okuduklarıma göre mecburen MEW adresimizde tutacağız . Güzel kar payları dağıtıyormuş . Keşke ICO ' dan giriş yapma fırsatımız olsaymış . yatırım fonları arasında en revaçta olanı da TaaS sanırım . Tek kötü yanı adaletsiz dağıtıyor olması bana göre . Son günde katılsan kar payını alıyorsun.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
bu fiyat dususunden faydalanip 0.0082 ethden yatirimimi yapiyorum hedef 0.02birim basina eth degeri.

Tebrikler. TaaS fiyatı ETH bazında özellikle Aralık ayında çok iyi bir kaç fırsat verdi. Bundan faydalanabilmeniz hoş olmuş. Bahsettiğiniz 0,02 tutarı Ethereum' un da kar payı dağıtımına kadar 1200 USD dolaylarını görecek olması tahminiyle birleştirilince 24 USD' lik bir birim fiyata tekabül eder ki hayal değil.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Vay be baktım da ico da alım yapanlar bonus da almıştır gerçekten güzel kar bırakmış tabi şimdiye kadar bozmadılar sa böyle bileğimi konuları seviyorum ve hatta kendimde açmaya bayılıyorum ne kadar böyle güzel konu olursa insanımız kripto para hakkında o kadar bileğimi olur..
Pages:
Jump to: