Pages:
Author

Topic: taciz aramalar - page 2. (Read 230 times)

sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
January 05, 2023, 04:31:57 PM
Eskiden uyumadan telefonumu kapatıyordum ancak gece zaman zaman acil numaralar gelebiliyor bunlar yüzünden sabahlarım kabus olabiliyor.Arayan kişi beni nasıl taciz ediyorsa ben de konuşma sırasında artık onu taciz ediyorum isterse şikayet edebilir.En azından eğleniyorum artık.
Allahtan sabah sessizdeydı tel Smiley

lan ben ayda 12 arama yapan adamım. 1000 dakkanın yuzde 90dan fazlası devrediyor, sevmiorum telefonda lak lak etmeyi...
zabahtan beri yeter aq kolum kadar arama kaydı oldu bugün

Bugün de Akbank beni defalarca aradı mobil uygulamalarını tanıtacakmış bu sefer farklı bir yol izledim boş zamanımda vardı telefondaki hanımefendiye akbankta faiz olup olmadığını sordum dilersem mevduat hesapları hakkında bilgi verebileceğini söyledi dedim müslüman mısınız?Konunun nereye geleceğini anladı kişisel soru sormazsam sevineceğini söyledi ben de beni taciz ederek günde 100 kez aramazsanız sevineceğimi ama hayatta her şeyin istediğimiz gibi olmadığını söyledim bundan sonra aranmamam için elinden geleni yapacağını söyledi. Grin(Akbanklı değilim 10 yıl önce banka kartıma bağlı vadesiz hesabım vardı)
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
January 04, 2023, 12:51:16 PM
Eskiden uyumadan telefonumu kapatıyordum ancak gece zaman zaman acil numaralar gelebiliyor bunlar yüzünden sabahlarım kabus olabiliyor.Arayan kişi beni nasıl taciz ediyorsa ben de konuşma sırasında artık onu taciz ediyorum isterse şikayet edebilir.En azından eğleniyorum artık.
Allahtan sabah sessizdeydı tel Smiley

lan ben ayda 12 arama yapan adamım. 1000 dakkanın yuzde 90dan fazlası devrediyor, sevmiorum telefonda lak lak etmeyi...
zabahtan beri yeter aq kolum kadar arama kaydı oldu bugün
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
January 04, 2023, 12:26:35 PM
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
January 04, 2023, 11:51:28 AM
pek muhterem evlatları numaramı nerden buldularsa zabah 08:01'den bu yana en az 12 defa aradı sadece biri açtı konuştu

dedi ki: fşlgfrea
ne satıyon dedim
dedi ki size bişi vericez karşılığında tarifen düşecek
dedim ki: yeni geçtim zaten
dedi ki: jgtrwgfrwfgrqgfqg
dedim ki bacım ne satıyon?
dedi ki size digitürk verecez internetinizin aylık tarifesi düşecek
dedim ki hem ürün verip hem de tarifem mi düşecek?
dedi ki: yes sir
dedim ki: İSTEMİYORUM
dedi ki: siz bilirsiniz yüksek fiyattan ödemeye devam edin (trip atarak)
kapatırken ben de bişiler söylemiş olabilirim

hepisini engelliyorum hala arayıp araıp kapatıyorlar...
yine aradı

https://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/internet-tv-kampanyalari?gclid=Cj0KCQiA5NSdBhDfARIsALzs2EAVi6l9HZO6Oao89Fh4rJkiGoGm_fkN6QsutBj7zTO6SGJMyJ7t3H0aAvmoEALw_wcB

16mbit olduğunu söylemiyor tabi
Pages:
Jump to: