Pages:
Author

Topic: Takascoin.com yeniden açıldı. - page 2. (Read 517 times)

newbie
Activity: 26
Merit: 0
May 07, 2018, 10:18:11 AM
Selamlar,

Parite farkı devam etmektedir ancak bu oran dinamik olarak değişkenlik göstermektedir. Bizlerin uzun zamandan beri yaptığı testlerde TR deki BTC/TRY fiyatı ile takascoin fiyatı arasında sizlerin bahsettiği orandan çok daha yüksek bir fark oluşacağından sizlere çok daha karlı bir ticaret imkanı oluşacağı kanısındayız.

Saygılarımızla,

Takascoin Destek Ekibi 
member
Activity: 309
Merit: 15
May 07, 2018, 09:41:15 AM
Eski bir Takascoin kullanıcısı olarak soruyorum.

Hala Parite farkı alınıyor mu? Fİyatlar birebir mi gerçekleşecek? Sık sorulan sorular kısmında PArite farkı kısmında;

"Takascoin sizler için uluslararası piyasalardan Bitcoin almanıza ve satmanıza olanak sağlayan bir platformdur, TL ile yaptığınız işlemlere karşılık gelen para birimi USD Alış ve Satış arasında bir parite farkı oluşmaktadır. bu fark sizin için AL/SAT yaptığımız platformun bulunduğu ülkenin Para birimi cinsinden ödenmektedir. Parite farkı bazen %5 lere kadar ulaşmaktadır. Bu oran işlemlerinize dinamik olarak piyasalardaki dalgalanma nispetinde yansıltılmaktadır."

%5 demek şuanki piyasada 470 USD demektir. TL konuşursak eğer 2000 TL ye tekabül ediyor. Herhalde bu kadar parite farkı koymazsınız. Açıklama rica ederiz.

Edit: Sitenizi biraz daha incelediğimde Parite farkının %1.3 olduğunu gördüm. Bu da 117 USD yapar ki TL karşılığı 500 TL yapar. 1 BTC alış satış işinden komisyon SIFIR (0) ama parite farkı 500 TL öyle mi?  Hayırlı işler bol güneşler ben yokum siz devam edin.
newbie
Activity: 26
Merit: 0
May 07, 2018, 08:45:48 AM
takascoin.com açıldı, Bitcoin Türkiye ekosistemine duyurulur. 2014 yılında ilk açıldığımızda uluslararası borsaları ve derinliği Türk kullanıcılarının hizmetine sunan Takascoin yine ve yeniden global piyasaları sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyar.

Siz değerli kullanıcılarımıza açılışımıza özel "0" komisyon ile hizmet vermeye başlıyoruz.

Bizler hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler için: https://bitcointalksearch.org/topic/m.7907318

Saygılarımızla

Takascoin Destek Ekibi
Pages:
Jump to: