Pages:
Author

Topic: Takip ettiğiniz hisseler varmı? varsa neler? - page 2. (Read 243 times)

legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Zamanı olduğunu düşünüyorum biraz daha düşüp oradan bir yerden tepki alabilir anladığım kadarıyla yabancılar tl olarak zaten olaya bamıyor nerede ucuz hisse var dolar olarak oraya yapıştırıyorlar malı.

Vurkaç yapacaksanız hacimi takip edin hacim yoksa zaten vurkaç yapacak bir pozisyon olmayacaktır.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Türk Telekom hissesi şuan ucuz çıkmak için neyi bekliyor anlamadım 🙂 birde Adese hissesinde yabancı yatırımcı alım yapıyor yakın zamanda belki ciddi bir artış görebiliriz sanırım Adese’yi daha önce sizde takip ediyordunuz.
Geçen haftalarda Türk Telekom hissesi aldım beklediğim gibi bir artış göstermedi küçük bir kar ile satış yaptım. Dediğiniz gibi vur kaç olmadı.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Takip ettiğim demeyeyim ama son uluslararası gelişmelerin ışığında savunma sanayi hisselerini dikkatle izlemek gerektiğini düşünüyorum. Azrail fazla mesai yapmaya başlayınca buna eşlik edecek kişilerin ellerinde silah olması gerekir değilmi. Birileri birielerini öldürecek ki bu sanayi sektörü ilerleyebilsin. Yeni üretilen silahkarın yada sistemlerin test edilmesi gerekir. Bu durumda da bu şirketlerin mallarının değeri artar şirkette değerlenir. Takipte fayda var.

bu sabah aselsan %7'yi direk yaptı biz uyanamadık bu konuda bazı insanların olayı gördüğü an tepki verebilmesine hayranım benim onu almayı düşünmek en son aklıma geliyor malesef kar'ı kaçırıyoruz.

@gospodin evet vurkaç yapacak ürün arayışındaym yoksa al tut pek işime gelmez ha dersen tesla gibi olabilecek bir hisse var alıp tutayım Cheesy

Şimdi konuyu görünce aklıma geldi bu. Sabahtan aklıma gelmedi gerçekten. Günün rutinine girince insan dünyada olup bitenden uzaklaşıyor bir yerde. Bu durum yatırımcıların yada aracı kurumların perdonelinin gözünden kaçmaz. Adamlar bir sürü analist çalıştırıp sürekli havayı koklatıyorlar. Biz de sonucu görünce ha diyoruz. Birileri bize budurumu üflemiş olsalardı bak o zaman ne havalı işlere imza atardık.
legendary
Takip ettiğim demeyeyim ama son uluslararası gelişmelerin ışığında savunma sanayi hisselerini dikkatle izlemek gerektiğini düşünüyorum. Azrail fazla mesai yapmaya başlayınca buna eşlik edecek kişilerin ellerinde silah olması gerekir değilmi. Birileri birielerini öldürecek ki bu sanayi sektörü ilerleyebilsin. Yeni üretilen silahkarın yada sistemlerin test edilmesi gerekir. Bu durumda da bu şirketlerin mallarının değeri artar şirkette değerlenir. Takipte fayda var.

bu sabah aselsan %7'yi direk yaptı biz uyanamadık bu konuda bazı insanların olayı gördüğü an tepki verebilmesine hayranım benim onu almayı düşünmek en son aklıma geliyor malesef kar'ı kaçırıyoruz.

@gospodin evet vurkaç yapacak ürün arayışındaym yoksa al tut pek işime gelmez ha dersen tesla gibi olabilecek bir hisse var alıp tutayım Cheesy
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
anladığım kadarıyla vurkaç için taktik istiyorsun hocam. penguen'e bir bak bence, günlük hareketlerine bak ama şu an  piyasa biraz sıkıntılı. gün içinde ufak da olsa birkaç kere al sat yapma ihtimalin var. ben uzun dönemli olarak gözüme kestirdiğim orçay, bursa çimento, orma ve tuborg'a dikkat ediyorum. son iki yazdığım hisse piyasa öncesi işlem platformunda yer alıyor. son olarak ne diyoruz: ytd.
legendary
Arkadaşlar bistte ucuz kalmış hisseleri en azından burada konuşşak fena olmaz bazen düşüş trendini tamamlamış hisseler oluyor ancak kaçırıyorum forumda benzer bir konuda gördüğümü hatırlamıyorum

şahsen takip ettiğim 2 hisse mevcut akfye ve adgyo bu iki hissede gün içerisinde alsatlar yapıyorum kale seramik gibi hisseler nedense bana pahalı geliyor ucuz görünsede bir miktar düzeltme yapacağına inandığım için sadece fiyat takibi yapıyorum.

Evet varmıdır hisse gözdeniz alınıp unutulacak kar getirebilecek.

Buradaki olay insanlara yatırım tavsiyesi vermek değil sadece sohbet ve bilgilenmek.

Bu savaş'ın olası sonuçlarında değerlenecek veya değeer kaybedecek hisseler neler olabilir.
Pages:
Jump to: