Pages:
Author

Topic: TB Bittrex Anlatım | Kolaylık - page 2. (Read 3450 times)

full member
Activity: 126
Merit: 100
September 27, 2017, 02:18:38 PM
Guzel anlatim icin tesekkurler..☺️
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
September 22, 2017, 02:53:22 PM
playstoreda yok bu sanırım. sırf bu uygulamayı almak için iphone almayı düşünüyorum. bittrex ikide bir new ip vs diyor. telefondan giriş yapmak sıkıntı oluyor.
full member
Activity: 308
Merit: 105
September 22, 2017, 12:57:52 PM
bu api keyleri güvenerek kullanıyor musunuz cidden? ben nedense bir türlü güvenemiyorum kendi kendine işlem yapacakmış gibi geliyor. Grin
newbie
Activity: 22
Merit: 0
September 22, 2017, 12:35:46 PM
Şu sıralar kafayı uygulamalara takmış olarak ilerliyorum. Bunu da bir deneyeyim. Eyvallah.
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
June 25, 2017, 04:46:39 AM
Paylaşım güzel teşekkürler.
Fakat belki biliyorsunuzdur ama yine de uyarayım . Resimler de api key, secret açık bir şekil de gözüküyor. bunlar başınızı ağrıtmasın sonra.

Smiley o apikey benim değil hocam uygulama geliştiricisinin api keyi nasıl entegre edeceğinizi anlattığı deneme bir hesap Smiley boşuna tek tek yazmayın içinde bişey yok olsada bişey yapamazsınız zaten Smiley
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
June 24, 2017, 07:16:01 PM
Güzel bir anlatım olmuş. Foruma üye olmayan bazı arkadaşlar zaman zaman nasıl alıp satacağız, bize yardım et falan diyordu. Konuyu o arkadaşlara göndereyim de bir daha uğraşmıyım Smiley

Emeğinize sağlık...
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
June 24, 2017, 07:10:58 PM
Paylaşım güzel teşekkürler.
Fakat belki biliyorsunuzdur ama yine de uyarayım . Resimler de api key, secret açık bir şekil de gözüküyor. bunlar başınızı ağrıtmasın sonra.
sr. member
June 24, 2017, 07:00:31 PM
Uygulamaya güncelleme geldi Smiley bedava reklam yapıyorum ya 🤣
sr. member
June 04, 2017, 09:10:46 PM
iyi güzelde sadece iphonede var sanırım. android için playstoreda çıkmıyor. websitesindede işlem yapmak aşırı zor. googledada aradım yine uygulamayı bulamadım.

Üzgünüm Sad

Eski arayüz buda kalbimizde yaşasın Smiley

hero member
Activity: 969
Merit: 1000
June 04, 2017, 09:10:05 PM
iyi güzelde sadece iphonede var sanırım. android için playstoreda çıkmıyor. websitesindede işlem yapmak aşırı zor. googledada aradım yine uygulamayı bulamadım.
sr. member
June 04, 2017, 09:04:10 PM
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi bittrex.com da gerek mobil web arayüzü olsun gerek web sitesi olsun işlemler çok can sıkıcı bi şekilde uzun sürüyor ben yaklaşık 1 haftadır TB Bittrex ( Bittrexin kendi mobil uygulamasını ) Kullanıyorum oldukça rahat bi şekilde alım satım  yapabiliyorum 2 gün önce mobil uygulamalarını geliştirdiler ve çok daha güzel bi tasarıma geçtiler lafı fazla uzatmadan uygulama görüntülerini paylaşayım.

Arayüz

Menü

Sıralama Seçenekleri

Bi coine girip anında işlem yapabilirsiniz.
Tek sorun Grafik yok Smiley

Bittrex Hesabımı nasıl bağlicam ?
Aşağıdaki Menü > Api Keys Bölümünde Gif Şeklinde anlatmışlar Smiley
Yine aşağıdaki Resimde dikkatinizi çekerim Remove Advertising var < uygulamayı indirdiğinizde reklamlar canınızı sıkarsa burdan sadece 7 TL ödeyerek reklamları kaldırabilirsiniz. Ben öyle yaptım Smiley
Ayrıca hesabınızı bağladıktan sonra bi daha tekrar tekrar giriş yapmanıza gerek yok her zaman işlem yapabilirsiniz. Ama korkmayın deposit ve withdrawal yok sadece acil durumlarda al sat ve takip için kullanılabilir.

Only Balance ise sepetiniz oluyor.

Ben ios kullanıyorum muhtemelen android tede vardır

NOT : Kolaylık olsun diye paylaştım web sitesi çok canımı sıktı burdan çözümümü buldum herkes faydalansın istedim. Herhangi bir kar amacı gütmüyorum ancak dileyen arkadaşlar profilimdeki BTC adresime bağışta bulunabilirler Teşekkürler. BOL KAZANÇLAR...
Pages:
Jump to: