Pages:
Author

Topic: İşte Türkiye’nin en güvenli Bitcoin borsası - page 2. (Read 772 times)

jr. member
Activity: 252
Merit: 2
BTCtürk'ün Türkiye şartlarında iyi iş çıkarttığını düşünüyorum. Çeşitliliği ilk 10 ile sınırlı kalsın kalitesini bozmasın sırtı yere gelmez.
member
Activity: 182
Merit: 10
BtcTürk'ün ilk onda olması güzel bi gelişme zaten yönetim kadrosu değiştikten sonra önemli ivme kazandılar. Gözle görülür bi değişim oldu. Binance neden ilk ona girememiş hayret doğrusu şaşırdım.
member
Activity: 602
Merit: 12
liste deki birçok borsayı biliyorum ancak ülkemizde en güvenilir ve kullanışlı btctürk olduğunu düşünüyorum.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
hızlı para yatırma ve çekme konusunda paribu ve koineks
member
Activity: 602
Merit: 11
Birseyi fark ettiniz mi acaba bu siteler iyi guzel hosta binance neden yok acaba o kadar cok kisi tarafindan kullaniliyor ve guvenli degil mi sasirdim
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
Iyi miktarda bir bitcoin miktarini, yabanci bir borsada USD veya EUR'a cevirip direk Türkiye'deki hesabima gönderebilecegim yer neresi? Bu sayede yurtdisindan Türkiye'ye döviz sokarak, kontrol, vergi, hesap blokaji gibi durumlarin önüne gecmek (tamamen önüne gecilemez belki ama yine de yurda döviz sokma konsundan girersek, belki 1:0 önde oluruz diye düsündüm birdenn) Smiley
aly
full member
Activity: 312
Merit: 103
Beşiktaş.
BTC Turk sitesinin ilk 10'da olması güzel fakat hacimlere bakarsak bu liste pek gerçeği yansıtmıyor denilebilir. Milyar dolarla hareket gören borsalar varken BTC Turk işlem hacmibu sitelerin oldukça gerisinde kalıyor. Ayrıca, bu milyar dolarlık borsaların ilk 10 da dahi kendine yer bulamaması da şaşırtıcı.
newbie
Activity: 46
en eski btcturk, ve çıkan onca spekülatif haber ve bi tantanadan sonra btcturk olabilir diye düşünüyorum, çünkü çok hack olayları felan oldu diper borsalarda biliyorsunuz.
member
Activity: 140
Merit: 18
Arkadaşlar bu liste her gün değişiyor daha 2 gün önce binance 12. sıradaydı sistemkoin 67. sıradaydı 2 gün aralıklarla bakın anlayacaksınız neye göre değişiyor bilmiyorum ama bu doğrumu düşündürücü gerçekten Cheesy iyi forumlar
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Yukarıda ne övdüm yaaa BTCTurk'ü Smiley

İyi olur dediğimiz 3 gün yaşıyor misali. Bu aralar kripto camiasında, özellikle de twitterda fena söylentiler ve BTCTürk'e yüklenmeler yapılıyordu. Elemanın birisinin hesabının kapatılması ile ilgili. Sonrasında eleman hallettik dedi aramızdaki mevzuyu ve twitter hesabını kapadı. Olay da şey gibi ortada kaldı. Ne oldu ne bitti de anlaştılar, bu camia nasıl böyle büyük gaza geldi de yine hiçbir açıklama yapılmadan öylece ortada kaldı anlayamadım doğrusu. Neyse sonuçta eleman hallettik aramızda dedi ve çekildi. BTCtürk yine olayı çözmüş oldu kısacası.  Cool
newbie
Activity: 27
btcturk bir ara hacklenmemiş miydi ben mi yanlış hatırlıyorum
member
Activity: 249
Ben uzun zamandır BTCtürk'ü kullanmaktayım. Hem ilk kripto para borsası olması hem de son zamanlarda kendini çok geliştirmiş olması sayesinde takdirlerimizi topladı. Umarım bu şekilde devam eder.
jr. member
Activity: 560
Merit: 1
Btcturk benim de en güvendiğim kripto borsalarının başında geliyor Türkiye açısından, ancak bu listedeki kriterler bana abartı geldi, binance'ın bu kadar aşağılarda olması vs
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
Lisede terkettiğin kıza dönde bir bak diye capsler vardı ya işte BTCTURK'ün bu başarısıda onu anımsatıyor.Bir reklam arası vermişlerdi seneler önce o aradan öncesi ve sonrasını kıyaslarsak arada ciddi bir değişim gelişim söz konusu olduğunu farketmeyen göz doktorundan randevu almalı derim.Hakettikleri bir başarı olmuş dahasınıda görmek isteriz.
member
Activity: 73
Merit: 17
btcturk iyidir ya. yılların firması.
member
Activity: 249
Bende para aktarımlarında btctürkü kullanmıştım eskiden. Şu anda btctürk hızlı şekilde bir gelişim göstererek türkiye için piyasada söz sahibi oldu.
member
Activity: 322
Merit: 32
Ancak bir Türk kripto para alım satım platformunun bu listede ilk 10'da yer alması sevindirici...

Ben böyle düşünmüyorum malesef hocam bu züğürt tesellisi bence. Biz ülke olarak dünyada belki de en ilgili ülkelerdeniz kripto dünyası ile fakat ilk 50 de sadece bir borsamız var. İcolarda etkin değiliz kesinlikle.

Bu ülkede ya bilgisayar mühendisi, yazılımcı yok yada proje geliştirecek kadar vizyon sahibi değiller.
member
Activity: 291
Sevdiğim, beğendiğim vede kullandığım tek Türk borsası. Ama neye göre güvenli olduğuda önemli. Daha evvel yaşamış oldukları saldırılar baz alınarakmı güvenli, yoksa kullandıkları teknoloji ilemi güvenli. Bilinirlik ve hacim arttıkça güvenlik önemli hale geliyor. Uluslararası ve yerel olmasıda etken.

Borsalar 4 ana kategoride değerlendirilmiş:

1. kod hataları
2. kullanıcı hesabı güvenliği
3. alanadı güvenliği
4. saldırılara karşı sistemlerin verdiği cevaplar

Bu dört kategorinin tamamından tam not alan yok. İlla bir yerde eksik/hata var. Ancak bazı önemli noktalarda platformların aldığı puanlar önemli. Örneğin alanadıyla ilgili hataları gidermek çok basitken 4. kategoride tedbir almak kritik. Kullanıcı hesabı güvenliği en önemli noktalardan biriyken kod hataları sadece tarayıcının kayıt defterine düşen hata mesajlarından ibaret olduğu için -hatanın ne olduğuna göre değişmekle birlikte- sorun teşkil etmeyebilir. (Bazı hatalar, tarayıcı bazında olabiliyor, bazıları, anlık Javascript hataları vb. olabiliyor vs. vs.)

Ancak bir Türk kripto para alım satım platformunun bu listede ilk 10'da yer alması sevindirici...

Onur beyin vermiş olduğu açıklayıcı bilgiler ile konunun daha anlaşılır olduğuna inanıyorum. BTCTürk içinde hayırlısı olsun market çeşitliliği bol olsun  Wink
jr. member
Activity: 532
Merit: 5
bu listede binance v ekucoin'in olmaması çok dikkat çekici, birçok Türk kripto yatırımcısının paraları bu borsalarda, o yüzden çok dikkat etmek gerek kanısındayım.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
sürpriz olmadı benim için ama paribu bu kadar düşük çıkacağını ve sistem koin bu sseviyeye geçeceğini düşünmedim Cheesy .

btc türk zaten burdaki sistemde en eskilerden el değiştiridğinden beride oldukça iyi bir ivme aldı
Pages:
Jump to: