Pages:
Author

Topic: Tecrübeli Bitcoin Analisti: “Sakın Şimdi Altcoin Almayın! - page 2. (Read 774 times)

full member
Activity: 784
Merit: 120
Bitcoin yükselişe geçince çoğu altcoinler kırmızı durumda. Bununda sebepleri arasında öncelikle projenin yol haritasına uymamış olması en önemli faktör diye düşünüyorum. Bir proje eğer dediğini yapmıyor ve ekipte arkasında durmuyorsa, o projeye zaten yatırım yapmamak gerekir. Benim her zaman dediğim bir şey kesinlikle tavsiye ile altcoin almamak gerekir kendimiz de araştırma yapmalıyız kanaatindeyim.
jr. member
Activity: 140
Merit: 1
Bitcoin yükselişine bağlı altcoinlerde yükseliş olabilir.Şuanlık piyasayı tahmin etmek zor.İyice incelemek lazım kısa bi süre.Sonra yatırım yapılabilir.Şuan için altcoin yatırımı kesinlikle riskli.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1618
Bitcoin yeniden doyuma ulaşınca, ki bu 20,000 USD olabilir, daha da yüksek seviyeler de olabilir,
Bitcoin'in yapamadığı işlevleri gören bazı altcoinler geometrik olarak yükselecek, geçen spekülatif boğa döneminde olduğu gibi,

fakat önceki dönemden farklı olarak teknolojik veya kullanım olarak bir değeri olmayan bütün altcoinler bence 0'a gidecek,
o yüzden altcoinler'e ancak çok ciddi araştırmalardan sonra yatırım yapmak doğru olur.
jr. member
Activity: 322
Altcoinler düne nazaran bugün ufaktan harekete başladılar dikkatli bir seçim yapıp ona göre sepet yapan kazanacaktır bu rallide.Tabi birazda şans olmalı insanda dün xrp almayı düşünüyordum eldeki Nanolari satıp 40000 lerden cesaret edemedik bugün 50000 oldu xrp.DogruAltcoinleri bulan iyi kazanır bu bogada
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Market ikiye bölünmüş birkaç gündür. Bir tarafta yüzlerce yeşillenen coin/token var, bir yanda da yüzlerce kızaranlar var. Düşük olanlar hangisiyse alın! Almayın diye bir şey yok. Bakarsınız sonra 3-5 aydaki fiyatlarına; düşmüşse alırsınız, yükselmişse almazsınız. Herkesin takip ettiği, düşse de alsam diye beklediği coinler vardır sonuçta.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Sinyali Profits'in kurucu ortağı ve eski Amerikan Ordusu Gazisi'nin kurucusu olan Bitcoin ve kripto analisti Jake Canfield, CNBC'nin Ran NeuNer ile yeni bir röportajında, yıllık ortalama piyasa tecrübesine dayanarak Bitcoin biraz uzaklaştığını gösteriyor.
“Bitcoin'in biraz kararlı bulmasını bekleyin. Altcoin'lerin şartını olan şey bu. ”

Jake Canfield, Bitcoin ve kripto para analisti

Herkesin bildiği ve sevdiği altcoin koşusu -Ethereum, Ripple, tüm diğer altcoinler- üç hafta sürdü. Ve bu yüzden çok, çok kısa bir pencere. Likidite majör altcoin'lere, orta altcoin'lere, küçük altcoin'lere ve sonra shitcoinlere kayar. Doğru para aşağı doğru hareket eder. Düşünüyor, bir boğa koşusu ve bir altcoin mevsimi haritadaiz. Bunu yaşadıkımızda çarpanlar harika olacaklarımız altcoin'ler oğul iki aydır durmadan kanıyor. Ve altcoin'lerde büyük kazançlar göreceğiz.

Mesajda ne demek istediği belli değil ki. Arkadaş sanırım bunu google translate ile çevirmiş, orada bile yine bir anlam bütünlüğü olur. Bir kişi de gelip dememiş ki arkadaş bu mesaj nedir?

Bitcoin çıkışından sonra yükselişin altcoinlere kaydığını yazmak istemiş sanırım.

Evet anlam bütünlüğü açısından bu arkadaş konuyu hazırlarken biraz düzeltme yapsa çok iyi olurmuş Cheesy Bunun dışında altcoinler uzun zaman boyunca kan ağladı, insanlar ne zaman girip ne zaman çıkacağını bilemiyor artık. Bakalım şu anki sürecin sonu ne olacak.
jr. member
Activity: 406
yapılacak en mantıklı yorumlardan birisini yapmış. bitcoinin dominasyonu yüzde 60 civararındayken alınmamalı altcoin.
member
Activity: 630
Merit: 37
bugün altcoinlerin çoğu tarihlerinin en düşük seviyelerine geldiler tam alım seviyelerindeler fakat bence asıl vurgunu bitcoin 10 bin doları gördüğünde yiyeceklerini düşünüyorum ben çünkü şunu asla unutmayalım ki dibin de dibi daima vardır bu piyasada
jr. member
Activity: 308
Merit: 2
Altcoin almayın derken kendince haklı bitcoinin nereye kadar gideceği meçhul.10k'ya doğru bir yolculuğa çıkmış gözüküyor bitcoin.Tam dipten girmek zor altcoinlere.Altcoin olanlarda elinde tutmak zorunda.Bitcoin gibi altcoinlere de bahar gelmesi yakın gözüküyor.Satan olmazsa zaten altcoinler hızlı yükselir.
full member
Activity: 658
Merit: 153
çoğh mantıklı bir sebeb altcoinlerin hepsi batışda şuan altlara girmek ölümle karşı karşıya gelme gibi bir olay çünküüü bitcoin yükselirken altları napıcaksın gardaşım bitcoin ne zaman durur altlar o zaman yükselir bu böyle.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Bitcoin bu hızla giderse alt coinlerde mutlaka harekete başlayacaktır. Bitcoin düşüşe geçerse kaçışlar aşt coine olacaktır yani her halükarda alınan aşt coinin ciddi bir zarar yaşatacağını sanmıyorum ancak biraz sabır gerekli.
member
Activity: 532
Merit: 22
Görende zannedecek ki BTC 20 bin dolar olmuş. Daha 4 ay önceki seviyesine bile gelemedi. Zaten buradan BTC alınmaz özellikle bizim insanımız bekler ve yüksekten alır. Buralardan almaya tenezzül dahi etmez.
member
ben bitcoin pumplanması bitince sıranın altcoinlere geleceğini düşünüyorum o yüzden elimdekileri bozmayı bırak üzerine her düşüşlerinde ekleme yapıyorum ben umutluyum yüzde 41lik bir market cap var altcoinlerde ve zaten parayı bitcoinden değil bence altcoinlerden vuracak balinalar neticede bitcoinden kolaylıkla 5x yapamayacaklar fakat bir altcoinden anında 10x bile yapıp çıkabiliyorlar benim tahminlerim bu yönde umarım bu şekilde de olur zira benim için büyük sıkıntı olur Cheesy
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
Altcoinler ezildikçe ezildi ancak dolar bazında pek fazla kayıp yok bitcoin çıkarken problem değil asıl btc düşmeye başlarsa o zaman olacaklar çok korkunç olabilir yüzde 80-90 eriyen coinler var anca toparlanacak piyasa
full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
valla şu boğa koşusu başlasa da bi nebze olsun artık zararımızı karşılasak mükemmel olacak, elde avuçta ne varsa bu piyasaya dair, digital de bilgisayar da herşeyi satıp arkama bakmadan uzaklaşıcam, yeminlen bıktım gari.
member
Activity: 365
Merit: 40
Bende likidetasyonun bu şekilde kayacağını düşünenlerdenim, önce Btc harekitini yapıp , belirli bir seviyede yatay giderken peşine tüm alt coinleri takacak.

Bende aynı şeyi düşünüyorum hocam. BTC koşusunu yaptıktan sonra dinlenmek için belli bir seviyede durduğunda bu sefer hareket altlara kayacak ve inşallah umduğumuz yükselişleri görecez
full member
Activity: 658
Merit: 153
İlk piyasada her zaman bitcoini pumplıyorlar sonra altlara geçiyor arkadaş haklı olabilir ben olsam bende girmem şuan altlara yada girersem kademeli alışlar yaparım nokta atışı yapmak lazım ne zaman geçicez altlara diye.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
btc'nin aşırı volatil olması can sıkıcı bir durum, tamam artıyor güzel iyi hoş da altcoinler şaşkın ördeğe döndü! bana biraz da bu durumu kullanıyorlar gibi geliyor. 1-2 haftada yarıdan fazla düşen altcoinler var, bnb bile 400'lerden 300'ün altına sarktı satoshi babında...

öte yandan dengeyi-ayarı kaçırmaları altcoinlere de sirayet ederse anormal hareketleri pozitif yönde altlarda da görebiliriz.
full member
Activity: 602
Merit: 100
bu tarz bir haber çıktıysa yakında altcoinler uçuşa geçecektir Cheesy herkes al deyince sat herkes sat deyince al hele ki böyle saçma sapan analistler söz konusuysa tersini yapacaksın arkadaş

Haklısın kardeşim ama bitcoin dominansı bu kadar yükselmişken altcoin almak çok mantıklı değil, birazcık bitcoin ateşinin sönmesi ve paranın altcoinlere akması gerekiyor. Özellikle ripple daki hareketlenme iyi izlenmeli.
member
bu tarz bir haber çıktıysa yakında altcoinler uçuşa geçecektir Cheesy herkes al deyince sat herkes sat deyince al hele ki böyle saçma sapan analistler söz konusuysa tersini yapacaksın arkadaş
Pages:
Jump to: