Pages:
Author

Topic: Tek Bir Coin Seçme Hakkınız Olsa Hangisini Seçerdiniz? - page 2. (Read 293 times)

legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Tabiki de bitcoini tercih ederim düşünmem bile. Eğer altcoin olarak soruyorsan çok fazla seçenek var, şuan için bnb tercih etmiş olurum.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
bitcoin sayılyorsa tabii ki bitcoin tartışmaya gerek var mı.

ama bence bitcoin koin değil,o yuzden ikinci tercihim tabii ki bnb tartışmaya gerek var mı   Smiley
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Avax yorumları güldürdü, tek coin seçecek olsak böyle bir şeyi seçmek de ne biliyim.. Cheesy Cheesy

Eğer 10 yıl boyunca satmama gibi orta-uzun vadeli bir durum varsa bitcoin seçerdim, diğer hiçbir coin 10 yıllık süre için güven vermiyor. 2 yıllık bir yatırım için BNB, 6 aylık bir yatırım için ise Cake seçerdim sanırım.
Hadi araya bir de 5 yıl koyalım, ona da Ethereum derdim. Anca 5 yıla kendine gelir beklentimizi karşılar Smiley
full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
Uzun süre altın misali yastık altı saklanacak ise Bitcoin. Proje yapıp kullanılacak ise Ethereum. Günlük hayatta harcayabilmek için seçiyorsak Avax.
member
Activity: 706
Merit: 53
member
Activity: 378
Merit: 11
Ben BNB seçerdim ne yaptıkları ne yapacakları her şeyleri belli hiçbir soru işareti yok tamamen kullanılabilir, Bitcoin üretimindeki maliyetler belli ve kullanımındaki sorunlar da ortada, Ethereum güncelleme gelmeden belli bir aşamayı geçemez BNB bence birçok açıdan tercih edilesi
full member
Activity: 546
Merit: 100
peki neden seçeceğiz. neye göre seçeceğiz. yani sadece para kazanma açısından mı yoksa gelecekte yapacağı işler bakımından projesi hayata girebilecek kaliteli ve güzel ekipli gelecek vaadeden bir açıdan mı seçeceğiz. ikisi çok farklı konular çünkü. ve bir çok insan yatırım yaptığı coinin ne olduğunu bilmeden yatırım yapıyor bunu göz ardı etmemek lazım.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Bitcoin seçerim, tartışmam bile.

Bir de neden tek bir coin seçiyoruz ve bu seçtiğimiz coin ile ne yapacağız? Ömür boyu sadece bu coini mi kullanacağız? Sorunun altını doldurmak gerekir, amaç ne tam olarak?
member
Activity: 454
Merit: 37
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Sadece bir tek coin seçme hakkınız var ?

Her açıdan beğendiğiniz ve yatırım yaptığınız veya yatırım yapmak istediğiniz coin hangisi olurdu?
Pages:
Jump to: