Pages:
Author

Topic: Telegram Botovi - page 2. (Read 2426 times)

legendary
Activity: 2394
Merit: 1198
November 17, 2020, 03:29:30 AM
#66
Meni je izuzetno koristan jer mi je unatrag mjesec dana zaradio preko $1000 Cheesy

Mislim da nikad nisam vidio ili čuo da je netko od referrala zaradio toliko novaca u mjesec dana. Svaka čast na ideji da napraviš bota za RealT jer je stvarno koristan sad dok je navala na tokene. Nekretnine se rasprodaju u sat, sat i pol jer to najave na stranci. Ali s vremena na vrijeme se uvijek pojavi nekoliko tokena koje je netko prodao natrag pa ih RealT ponovo ponudi na prodaju bez da to igdje oglase. Ali tvoj bot nikad ne spava pa se odmah dobije informacija o dostupnim tokenima. Iskreno, da je meni palo na pamet napraviti takvog bota, vjerojatno se nikad ne bi sjetio staviti referral link u njega. Jednostavno mi nikad ne padne na pamet negdje staviti referral link.
hero member
Activity: 1946
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
November 16, 2020, 02:03:03 PM
#65
Ajde da se i ja onda malo izreklamiram.
Imam ja svog bota http://t.me/RealtHelperBot
Ne mogu rec da je neki viralni bot, al za 50ak ljudi koji ga svakodnevno koriste, dobio sam super feedback.

Ugl bot je usko vezan za RealT projekt, i kao takav daje korisnicima neke notifikacije da bi imali edge nad drugima.

dodao sam ga na popis
vjerojatno necu koristiti bot za RealT projekt, ali svidja mi se prikaz GAS cijene, jos jedan monitor gdje mogu dobiti taj info

Nikad neznas Cheesy
Meni je izuzetno koristan jer mi je unatrag mjesec dana zaradio preko $1000 Cheesy

A ovo za gas je nesto s cime je pocelo, jer je projekt na ETH mrezi pa je ekipi puno pomoglo da znaju dal je dobro vrijeme za slati tokene ili ne (ako se sjecate prije par mjeseci kad je gas bio i preko 400 GWEI)
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
November 16, 2020, 06:49:03 AM
#64
Ajde da se i ja onda malo izreklamiram.
Imam ja svog bota http://t.me/RealtHelperBot
Ne mogu rec da je neki viralni bot, al za 50ak ljudi koji ga svakodnevno koriste, dobio sam super feedback.

Ugl bot je usko vezan za RealT projekt, i kao takav daje korisnicima neke notifikacije da bi imali edge nad drugima.

dodao sam ga na popis
vjerojatno necu koristiti bot za RealT projekt, ali svidja mi se prikaz GAS cijene, jos jedan monitor gdje mogu dobiti taj info
hero member
Activity: 1946
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
November 15, 2020, 06:51:47 AM
#63
Ajde da se i ja onda malo izreklamiram.
Imam ja svog bota http://t.me/RealtHelperBot
Ne mogu rec da je neki viralni bot, al za 50ak ljudi koji ga svakodnevno koriste, dobio sam super feedback.

Ugl bot je usko vezan za RealT projekt, i kao takav daje korisnicima neke notifikacije da bi imali edge nad drugima.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
November 14, 2020, 07:56:06 PM
#62
Dali postoji neki telegram bot koji nađe neke shitty coinove ili neki bolji coin i vidi razliku cijene coina na burzama i onda da se prebaci sa jedne burze na drugu i zaradi nešto?

ti bi dao na raspolaganje tom botu svoj API sa burze? pod uvjetom da takav bot postoji ofkors...
sr. member
Activity: 378
Merit: 335
https://t.me/CRYPTOVlKING
November 14, 2020, 06:51:33 PM
#61
Zna li itko nekog TG botinu koji broji koliko je messages poslano u specificnoj grupi. Da se moze tipa pogledati koliko je poruka odredjeni korisnik poslao u oderedjenom razdoblju ili barem neka slicna verzija toga? Trebam za posao, pa ko tko zna pomozite.

Ako nadjem nesto pametno podijelim takodjer.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1198
June 15, 2020, 08:12:46 AM
#60
@MagnumNotifierBot ovaj mi bas znaci. Prati kripto adrese i sve promene na njima. Pored BTC, dobro funkcionise sa 30+ top altcoina, LTC, ZEN, DOGE, ETC, XRP... Cak i tokene na ETH mrezi.

Nisam baš shvatio kako radi bot. Trebam li ETH adresu dodati više puta ako želim da mi prati ETH i tokene? Na primjer, trebam li ju dodati samo jednom pa će pratiti sve transakcije (ETH i tokene) ili moram dodati za svaki token posebno? Pitam jer sam ju dodao kao ETH adresu, ali nisam dobio nikakvu obavijest za USDC transakcije.

Ja dodao ETH adresu, posle toga sam imao transakciju BAT tokena i bot mi redovno prijavio. Ranije sam koristio Ethplorer ali on je radio samo sa Eth.

Ne znam. Imao sam samo tri transakcije USDC-a na ETH adresi koju bi trebao pratiti i nije bilo obavijesti. Inače, Etherscan isto tako ima opciju praćenja ETH adresa i to radi prilično dobro - prati ETH transakcije i transakcije Erc20 tokena (ne znam za ostale ostale token standarde ne podržava), a obavijest se šalje na mail. Ovaj bot mi se svidio jer ima više podržanih coina ali očito ga još malo treba doraditi.
legendary
Activity: 3136
Merit: 2802
June 15, 2020, 08:10:07 AM
#59
Popis je ažuriran

Ovaj stats bot, @BitcointalkProjectBot radi odlično, kod ovog drugog, @MagnumNotifierBot primjetio sam da mi ne prikazuje balance za ETC adresu, ali nastaviti ću ga koristiti. Dali je broj adresa koje mogu dodati unutar bot-a neograničen? (ne pronalazim taj info)

Ja nisam nasao nista o ogranicenju. Dodao sam 10tak adresa, za sad sve radi, malo je konfuzija sa Trezor BTC adresom, ali to je vise bilo do Trezor-a.

@MagnumNotifierBot ovaj mi bas znaci. Prati kripto adrese i sve promene na njima. Pored BTC, dobro funkcionise sa 30+ top altcoina, LTC, ZEN, DOGE, ETC, XRP... Cak i tokene na ETH mrezi.

Nisam baš shvatio kako radi bot. Trebam li ETH adresu dodati više puta ako želim da mi prati ETH i tokene? Na primjer, trebam li ju dodati samo jednom pa će pratiti sve transakcije (ETH i tokene) ili moram dodati za svaki token posebno? Pitam jer sam ju dodao kao ETH adresu, ali nisam dobio nikakvu obavijest za USDC transakcije.

Ja dodao ETH adresu, posle toga sam imao transakciju BAT tokena i bot mi redovno prijavio. Ranije sam koristio Ethplorer ali on je radio samo sa Eth.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
June 15, 2020, 08:08:19 AM
#58
@MagnumNotifierBot ovaj mi bas znaci. Prati kripto adrese i sve promene na njima. Pored BTC, dobro funkcionise sa 30+ top altcoina, LTC, ZEN, DOGE, ETC, XRP... Cak i tokene na ETH mrezi.

Nisam baš shvatio kako radi bot. Trebam li ETH adresu dodati više puta ako želim da mi prati ETH i tokene? Na primjer, trebam li ju dodati samo jednom pa će pratiti sve transakcije (ETH i tokene) ili moram dodati za svaki token posebno? Pitam jer sam ju dodao kao ETH adresu, ali nisam dobio nikakvu obavijest za USDC transakcije.

Ja sam dodao svoje trenutno 3 aktivne ETH adrese i prati mi prijenos ETHa, tokene nisam micao niti primao pa neznam dali funkcionira, znam da ETC ne funkcionira uopce, ne prikazuje ni balance a kamoli in&out tx
BTC funkcionira
legendary
Activity: 2394
Merit: 1198
June 15, 2020, 07:28:03 AM
#57
@MagnumNotifierBot ovaj mi bas znaci. Prati kripto adrese i sve promene na njima. Pored BTC, dobro funkcionise sa 30+ top altcoina, LTC, ZEN, DOGE, ETC, XRP... Cak i tokene na ETH mrezi.

Nisam baš shvatio kako radi bot. Trebam li ETH adresu dodati više puta ako želim da mi prati ETH i tokene? Na primjer, trebam li ju dodati samo jednom pa će pratiti sve transakcije (ETH i tokene) ili moram dodati za svaki token posebno? Pitam jer sam ju dodao kao ETH adresu, ali nisam dobio nikakvu obavijest za USDC transakcije.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
June 11, 2020, 02:26:47 AM
#56
Popis je ažuriran

Ovaj stats bot, @BitcointalkProjectBot radi odlično, kod ovog drugog, @MagnumNotifierBot primjetio sam da mi ne prikazuje balance za ETC adresu, ali nastaviti ću ga koristiti. Dali je broj adresa koje mogu dodati unutar bot-a neograničen? (ne pronalazim taj info)
legendary
Activity: 2716
Merit: 7007
Farewell, Leo. You will be missed!
June 10, 2020, 04:57:23 AM
#55

@BitcointalkProjectBot Izvlaci trust/distrust liste, zaradjene merite zadnjih 120 dana...
Ovo je vrlo korisna opcija. Svakako puno bolja nego ručno brojanje zarađenih merita. Neki bounty manageri traže baš taj podatak, broj zarađenih merita u posljednjih 120 dana.
Netko, ja mislim suchmoon, je napravila Greasemonkey skriptu koja to isto prikazuje ali zahtjeva instalaciju skripte u Chrome. Ko nije voljan da instalira nepoznate stvari na svoj računar može da koristi ovaj bot. Odličan tip!
legendary
Activity: 3136
Merit: 2802
June 10, 2020, 04:48:36 AM
#54
Vidi ovo, skroz korisna tema. Slucajno videh kroz marlboroza thread o meritima.

OP, Evo ti predlog za neke botove (nisam ih video na tvojoj listi)
@BitcointalkProjectBot za forum statisticare... Izvlaci trust/distrust liste, zaradjene merite zadnjih 120 dana...
@MagnumNotifierBot ovaj mi bas znaci. Prati kripto adrese i sve promene na njima. Pored BTC, dobro funkcionise sa 30+ top altcoina, LTC, ZEN, DOGE, ETC, XRP... Cak i tokene na ETH mrezi.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
May 29, 2020, 06:20:43 PM
#53
^
Testiram pa dodam na popis
Ovakvi botovi mogu olaksati moderatorski rad
Imao sam priliku koristiti “admin” bota, ali bio je previse radikalan Smiley
Ovaj mi izgleda na prvi pogles sa ga mozes dobro prilagoditi potrebama kanala/grupe
sr. member
Activity: 378
Merit: 335
https://t.me/CRYPTOVlKING
May 29, 2020, 12:46:11 PM
#52
Shieldy



Jos jedan odlican TG bot , koristim ga u par grupa vec 2 tjedna i nemam nikakve zamjerke jos.

Ovo je CM bot, ima pregrst opcija za laksi, brzi i kvalitetniji management TG kanala i grupa.

Odlicna stvar je sto ima captcha opciju koja je customizable, dakle nema vise valova botova koji joinaju grupu i spamaju.

Support direktno na TG - @borodutch_support.

Github : https://github.com/backmeupplz/shieldy

Bot : @shieldy_bot


Par slika da vidite sto sve nudi.





legendary
Activity: 2128
Merit: 6871
May 29, 2020, 08:24:24 AM
#51
Novi bot ima jako važnu novinu a to je IGNORE opcija, a mogu se i pratiti teme.
Tako fino stavim poznate trolove na ignore Smiley
Drugo, TryNinja planira da radi redovan update i poboljšanja za njega.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1198
May 29, 2020, 02:49:41 AM
#50
Popis je ažuriran, dodao sam novi notification bot

iskreno, ne vidim neku veliku razliku ako ga usporedim sa botom od korisnika giammangiato, jedino nudi više opcija i sučelje je bolje (oku ugodnije)
ali svakako sam i njega dodao u telegram

Meni takve "male" stvari čine baš veliku razliku. Kod ovog bota sučelje je oku ugodnije i općenito je bot bolje napravljen. Na primjer, kad te netko spomene ili quota ispiše se više teksta. Kad ti netko pošalje Merit, piše koliko si ih dobio, od koga i za koji post. U svakom slučaju, bot izgleda puno bolje napravljen Smiley
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
May 28, 2020, 02:54:25 PM
#49
Popis je ažuriran, dodao sam novi notification bot

iskreno, ne vidim neku veliku razliku ako ga usporedim sa botom od korisnika giammangiato, jedino nudi više opcija i sučelje je bolje (oku ugodnije)
ali svakako sam i njega dodao u telegram
legendary
Activity: 2394
Merit: 1198
May 25, 2020, 02:29:51 PM
#48
Jesi probao staviti kanal na "mute". I dalje ćeš dobivati obavijesti, ali te neće upozoravati zvučnim signalom niti ćeš dobivati notifikaciju.

Znam za to. Ali nije mi to opcija jer mi svejedno dolaze poruke u Telegram. Malo sam freak što se toga tiče i ne želim dobivati po dvije poruke svaki put kad me netko quota. Ovako s blokiranjem mi je puno bolje, jedino što bit svejedno koristi resurse autora ali to je autorov problem Smiley
sr. member
Activity: 1488
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
May 25, 2020, 02:27:32 PM
#47
Zna li netko kako mogu isključiti ovog bota? Ne vidim opciju za isključivanje, a ne bi ga htio blokirati da ga mogu ubuduće koristiti ako ovaj kojeg je dkbit98 spomenuo prestane s radom.

Probaj sa / ili /help
ili samo idi stop and block bot.
Možeš ga odblokirati kasnije ako ti ikad bude trebao ponovo.

Izgleda da nema opcije za stopiranje:

Quote from: Telegram bot
/uid | set your bitcointalk uid uid
/myuid | your setted bitcointalk uid
/nick | set nick for mention notifier
/poke | poke user of btctalk

Šteta da se autor nije sjetio toga jer sad ću ga blokirati, ali autoru će bot svejedno zauzimati resurse za rad samo što poruka koju pošalje meni nikad neće stići.

Napisi naredbu /stop i mislim  da ce prestati slati notifikacije iako ti nece na Tg pokazati nikakav response na tu naredbu /stop.

Ako nastavi slati onda ovo ocito ne radi  Grin

Napisao sam ali nije pomoglo. Ali ima opcija "Stop and block bot" što sam napravio, ali mi je "razgovor" ostao u Telegramu pa ga mogu i dalje restartati ako će biti potrebe. Ovaj novi mi se više sviđa jer napiše veći dio teksta kad me netko quota. A i kad mi netko da Merit, odmah mi napiše na kojem topicu je to bilo. Stari je samo napisao da sam dobio Merit.

Jesi probao staviti kanal na "mute". I dalje ćeš dobivati obavijesti, ali te neće upozoravati zvučnim signalom niti ćeš dobivati notifikaciju.
Pages:
Jump to: