Pages:
Author

Topic: Tesadüfen rastladığım bu cüzdan multi cüzdanımı ? - page 2. (Read 438 times)

member
Activity: 308
Merit: 11
Milletin ya vakti çok yada parası. Multinin dibine vurmuş Bu kadar vakti daha güzel şekilde değerlendirebilinir. Gerçi 2 bin dolar iyi para bence.

valla ayımın yarısında bir işte çalışarak onca insanın kahrını çekerek 2bin lira almak yerine 2bin dolar çok iyi bir para. Oturduğu yerden yapıyor hem de bu işi.
member
Activity: 378
Merit: 14
Bu şekilde yapan çok insan var. Geçenlerde bir bounty de gördüm mesela aynı kişi aynı içerikle 250'ye yakın blog kampanyası için form doldurmuş ve hepsine de ayrı adresler vermiş.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Ben 1-2 tanesiyle zor uğraşıyorum arkadaş bu hesapların. Heriflerde ne sabır var yaa, ne vakit var şaşıp kalıyorum doğrusu... 186 hesap nedir arkadaş. nasıl açılır, niye açılır, nasıl her hesaptan başvurulur da sonradan tek bir hesapta toplanır bunlar. Sonrasında köşe mi dönülür falan. Anlamıyorum, uğraşmaya değer ki uğraşıyor herifler. Ben daha gidemeden adamlar dönüyorlar bile o yollardan Smiley  Cool
member
Activity: 602
Multinin kelime anlami birden fazla iki tane demek bu adam multi degil bu baska birsey Smiley))
jr. member
Activity: 98
Merit: 1
Her yer multici kardeş işini götüren götürüyor bizim elimize geçse bizde yaparız çok nadir dir ben yapmam diyen fırsatını bulan anında yapıştırır...
jr. member
Activity: 182
Milletin ya vakti çok yada parası. Multinin dibine vurmuş Bu kadar vakti daha güzel şekilde değerlendirebilinir. Gerçi 2 bin dolar iyi para bence.
member
Activity: 291
O hesapta multi yapılmış onlarca token var. Şimdilik sadece bir tanesi borsada fiyatlanmış görünüyor.6-8 ay sonra kimbilir bu hesabın değeri ne olacak. O yüzden adamın uğraşları boşa değil bence.
jr. member
Activity: 154
Merit: 8
Bal gibide uğraşılır 2 k doların kaç türk lirası yaptığından haberiniz varmı sizin?   Multilerle 1 ay değil 2 ay bile upraşsa 2 k dolarlık token toplamak için adamın maaşı 6 bin tl ye geliyor kim kazanıyor bu parayı burda akşama kadar çalışıp bir elin parmağını geçmez açıkcası değer gece gündüz upraşmaya 1 ay kassan tamam işte
newbie
Activity: 41
Merit: 0
bu kadar hesapla kim kafa patlatacak mantıksız saygılar.
jr. member
Activity: 56
Adam multinin dibine vurmuş. Valla şapka çıkardım açıkcası. Eleman için 2k dolar toplamak için değmez felan diyenleriniz var. yapmayın 2k dediğin 12 bin tl senin ülkende. Bu adamın asya da bir ülkede yaşıyor olma ihtimali oldukça yüksek onlarda ne eder 2k dolar orası ayrı bir soru.  Shocked Shocked Shocked
full member
Activity: 434
Merit: 112
multi hesabın babası olmuş arkadaş. Dünya kadar cüzdan ile giriyor kampanyalara. Konu ile pek alakası yok ama bu gönderimleri nasıl bir kod ile yapıyor? Bütün hesaplarla teker teker uğraşmadığı kesin adamın. büyük ihtimalle gönderimleri o kod ile otomatik olarak yapıyor.

Bu konuda bilgisi olan var mı?
full member
Activity: 367
Merit: 100
200'e yakın hesapla uğraşıp daha 2bin dolar biriktirmek de boşa kürek çekmek gibi bişey. Onun yerine daha akıllıca işler yapsa hem kendine hem başkalarına faydası olsa keşke
newbie
Activity: 364
Merit: 0
Birisinin multi hesabı. adam 186 hesaptan ayrı ayrı göndermiş sonra tek bir hesaba toplamış.
member
Activity: 291

Geçen gün katılmış olduğum bir airdrop 1000 kişi ile sınırlıydı. 0 Ethereum gönderip cüzdanınıza 2000 token gönderiyorlardı. İşlem hareketlerini merak ettim ve etherscan.io üzerinden kontrol ettim.Bir adres gözüme çarptı. Farkettimki çeşitli adreslerden bu adrese sürekli aynı tokenlardan sırayla gönderilmiş.

Notain NOA 186 Hesaptan tek hesaba
Secret Token SECRET 399 Hesaptan tek hesaba
GetPaid Token GPaid 313 Hesaptan tek hesaba
FiveBalance FBN 38 Hesaptan tek hesaba
Miracle Token MIRC 468 Hesaptan tek hesaba
SiaCashCoin SCC 748 Hesaptan tek hesaba

İncelemek isteyenler için LINK

Pages:
Jump to: