Pages:
Author

Topic: Tether Adresine Yanlışlıkla Bitcoin Gönderdim - page 2. (Read 2359 times)

legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Poloniex'ten o tether adresinin private key'ini bitcoin priv keyi olarak bitcoin cüzdanlarına import etmesini ve hesabına bitcoinlerini tanımlamasını isteyebilirsin. Eğer mebla düşükse uğraşacaklarını sanmıyorum.

mebla bana göre düşük değil hocam destek bölümüne mesaj attım bahsettiğiniz gibi olur mu yani bir yolu var mıdır sonuçta yine polo adreslerinden birine gitti btc. işlem nasıl onaylandı anlamadım.
Tether'e hiç bakmadım, eğer tether adresiyle btc adresi aynı yöntemle üretiliyorsa priv key'ler aynıdır.
Priv key'ler aynıysa fonlara bitcoin blok zinciri üzerinden erişebilirler. Daha önce bu şekilde altcoinlerde altcoin kurtarmışlığım vardı.
(yanlışlıka Bellacoin adresine gönderdiğim dogecoin'leri priv key export-import'la kurtarmıştım).
hero member
Activity: 698
Merit: 506
Poloniex'ten o tether adresinin private key'ini bitcoin priv keyi olarak bitcoin cüzdanlarına import etmesini ve hesabına bitcoinlerini tanımlamasını isteyebilirsin. Eğer mebla düşükse uğraşacaklarını sanmıyorum.

mebla bana göre düşük değil hocam destek bölümüne mesaj attım bahsettiğiniz gibi olur mu yani bir yolu var mıdır sonuçta yine polo adreslerinden birine gitti btc. işlem nasıl onaylandı anlamadım.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
hero member
Activity: 698
Merit: 506
işlem onaylanmış gözüküyor poloda işlem yapacaktım yanlışlıkla ustd deposit adresine btc gönderdim tekrar almanın bir yolu var mı?
Pages:
Jump to: