Pages:
Author

Topic: Tezos Fiyat ve Spekülasyon Alanı | ICO Bitti - page 3. (Read 4713 times)

full member
Activity: 308
Merit: 105
açıp ethereumun icosuna bakın, onda da yukarıda ki gibi bir sürü yorum var. yok scam, yok gitti paralarınız. hiç dikkate almayın bunları. bin tane fake hesapla post kasmak için yaptıkları boş laftan başla birşey değil. önemsemeyin.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
ben 5 btc gönderdim ortalama sene bu zamanlar eğer büyük bir açık çıkmazsa yada bulunacak bir boşluk hızlı bir şekilde forklanıp yatırımcısını korursa 10 yada 20 x yapacağı kanatindeyim btc kuru olarak 3k doları baz alıyorum btc ozman 10k dolar olursa değişir tabi Cheesy
sr. member
Activity: 322
bir cacık olmaz, çok konuşulduğuna bakmayın, fazla çokluk da kötü birşey. 1-2 seneye kalmaz patlayıp sıfır olacağını düşünüyorum şahsen ben de.  Grin

çok komiksin.. öyle salla pati yorum yapacağına nedenleri ile açıklamanı yapsan insanlar en azından saygı duyarlardı. Burda bir sürü insan bunu takip ediyor , yatırım yapıyor. En azından sen onlara saygı duyda mesnetsiz yorum yapma.

ali bırakacaksın boyle işkembecileri,biz yaptık yapacagımızı gerisi şans,iyi olur kötü olur bilemeyiz.Attık birşeyler bakalım benim inancım var güzel bir gelecegi olacaktır ama uzun süreçte olacaktır.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
bir cacık olmaz, çok konuşulduğuna bakmayın, fazla çokluk da kötü birşey. 1-2 seneye kalmaz patlayıp sıfır olacağını düşünüyorum şahsen ben de.  Grin

çok komiksin.. öyle salla pati yorum yapacağına nedenleri ile açıklamanı yapsan insanlar en azından saygı duyarlardı. Burda bir sürü insan bunu takip ediyor , yatırım yapıyor. En azından sen onlara saygı duyda mesnetsiz yorum yapma.
sr. member
Activity: 388
Merit: 288
Living the dream
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
500$ kadar bende yatırım yaptım,uzun muddet bekletecegım 1000 adet verdı 200 de bonustan geldi ama fiyatının duşuk olmasının nedeni nedir,çok ciddi rakam toplandı neden bu kadar düşük fiyat belırlendı
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
1 btc de ben attım, dursun kenarda,bu kadar konuşulan bircoin, full boşolsada 1-2 pump yer
sr. member
Activity: 322
Zamanında kripopara vardı. Eth 100 usd olacak dediğinde herkes t..k geçiyordu. Ama tezosdan beklentim de bu. Yeni bir teknoloji, yeni bir blok zinciri.

Hocam 1 yıl sonra bakalım ne olmuş tezos fiyatı benımde elımde 3000 e yakın bırsey var 10$ olacagını duşunuyorum bende,sanırım 3 yıl saklarım diyorum.Etherde yapılan hataları yapmamak gerekıyor
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
tezos bi durakoysun kenarda... hic aceleye gerek yok... zaten 3-4 aya kadar cüzdan vs. olmayacak.
bundan önce waves'te bi canlilik olsa hic fena olmayacak...

tezos bilgilerinizin ciktisini alin, güvenilir saglam bir yere saklayin... elbet birgün zamani gelecek...
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Bu Tezos'un Ethereum gibi madenciliği yapılamıyor sanırım. Pos kullanılıyor bunda. Peki bu pos olayı nasıl işleyecek? Elimdeki Tezosları nasıl artırabilirim? Bunun cüzdanı da yok sanırım. Ne yapacağız arkadaşlar şimdi?

Bu konuyu ben de merak ediyorum? Pos olarak nasıl işeleyecek, Tezosun cüzdanı falan çıkacak mı?

250 milyon dolar topladılar . Bir zahmet en gelişmiş cüzdanı çıkarsınlar bence. Waves , ETH , BTC deki dezavantajlara bakıp düzeltmeleri lazım.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Bu Tezos'un Ethereum gibi madenciliği yapılamıyor sanırım. Pos kullanılıyor bunda. Peki bu pos olayı nasıl işleyecek? Elimdeki Tezosları nasıl artırabilirim? Bunun cüzdanı da yok sanırım. Ne yapacağız arkadaşlar şimdi?

Bu konuyu ben de merak ediyorum? Pos olarak nasıl işeleyecek, Tezosun cüzdanı falan çıkacak mı?
full member
Activity: 266
Merit: 190
Guzel bir baslik burada devamli tezos hakkindaki bilgileri konusalim bende icoya girmedim ama fiyat hateketlerini takip edecegim.
full member
Activity: 392
Merit: 100
Bende tezos`a girenlerdenim. Butun youtube yorumculari vs.. tezos`un patlayip gidecegini soyluyor fakat bir yandanda Tim Draper`in yatirimci olmasi , danismanlik aldiklari insanlarin kalitesi vs.. olsun , pisman olmamak adina en ufak miktardan bende girdim. Umarim guzel seyler olur.

Bu linkten toplanan para vs.. gorebilirsiniz ;

http://tezos.live/
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
full member
Activity: 161
Merit: 100
Evet beyler. Tezos ICO'sunun sonuna geldik.

Toplanan para muhteşem:

BTC: 65522
ETH: 360604

usd cinsinden karşılığı: 232 milyon dolar

Tezosun başlı başına bir devrim olduğunu düşünüyorum. Btc v1 idi, eth v2 oldu, tezos ise v3. Diğer bütün icolarla kıyaslandığında çok sağlam teorik temellere dayalı bir whitepaperları var. Ekip sağlam. Danışmanlarından biri Emin hoca, ki kendisi DAO'daki açığı bulup DAO'yu bitiren adam. Türkiye'den çıkan en önemli insan kriptopara alanında.

0.7 btc karşılığnda 4200 tezos verdi yaklaşık (ilk gün bonusuyla birlikte). Btc fiyatı düştüğünden dolayı hafif zarardayız desem de gelecekte bunun karşılığını kat ve kat alacağımızı düşünüyorum.

Benim fiyat tahminim:1 XTZ= 10 usd

Bu miktardan önce elimdeki xtzleri satmayacağım.

Zamanında kripopara vardı. Eth 100 usd olacak dediğinde herkes t..k geçiyordu. Ama tezosdan beklentim de bu. Yeni bir teknoloji, yeni bir blok zinciri.

Bol şans hepimize...
Pages:
Jump to: