Pages:
Author

Topic: "The Lord of the Rings: The Rings of Power"(Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri) - page 3. (Read 528 times)

hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Yüzüklerin efendisi serisinden şimdiye kadar çıkan filmlerin hepsi gerçekten güzel yapımlar. Yeni gelecek olan muhtemelen bunların kalitesinde olacaktır. Her geçen gün yeni teknikler ile yapılması imkansız pek çok sahne çekimine imza atılıyor. Bunda da yine güzel sahneler hazırlanacaktır. Seyretmek coşkulu oluyor. Fazla bir şey de kalmamış Eylül ayına. Çabuk geçer zaman. Birde pandemi sönümlenip maskelerden kurtulursak zaman çok çabuk geçer.
member
Activity: 588
Merit: 10
$CYBERCASH METAVERSE
Şu an benim en çok beklediğim dizi olur kendisi.  Grin  Film üçlemesinden çok daha eski zamanları anlatacak. Çıkış tarihi 2 Eylül 2022 olarak verilmişti. Hala fazla zaman var ama sayılı gün çabuk geçer derler. Ayrıca diziden güzel bir haber de geldi. 13 Şubat'ı 14 Şubat'a bağlayan gece Türkiye saati ile 4 gibi yeni bir trailer gelecek. Ben dizinin kötü çıkmasını beklemiyorum açıkçası. Trailerımsı bir şey saldılar geçenlerde ve gerçekçilik detayı gözlerden kaçmadı. Galiba ciddi şekilde özenilen bir dizi yolda geliyor.
member
Activity: 66
Merit: 18
Evet gençlik, Yüzüklerin efendisi güç yüzükleri hikayesi ile sahnelere yeniden hazırlanıyor. Bu yapımın tüm haklarını Amazon prime almış ve yaklaşık 1 milyar dolarlık bütçe ile hazırlıklar tam gaz devam ediyor.

Bu dizi üçlemeden binlerce yıl öncesini anlatacak ve Orta Dünya'nın İkinci Çağından önemli hikayeler içerecek. Şahsen ben merakla bekliyorum.

Dizinin kadrosunda oynayacak isimler sır gibi saklanıyor ve çok iddialı isimler olduğu söyleniyor.

Meraklılar için türkçe ve ingilizce kaynakları paylaşıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=JxHwNe-qoBE

https://www.youtube.com/watch?v=3OuGOf_IGLA

Benim defalarca izlediğim nadir fantastik filmler arasında yer alır.

Sizin bu dizi ile alakalı beklentiniz ve duyumlarınız nelerdir? Biraz dolardan, gelen zamlardan, siyasetten uzaklaşarak bu mükemmel dizi hakkında konuşalım istedim.
Pages:
Jump to: