Pages:
Author

Topic: THODEX 4 gündür TXID oluşmayan işlemi gerçekleştirmiyor - page 2. (Read 366 times)

newbie
Activity: 143
Merit: 0
Hiç uğraşmayın. Direk noterden ihtar çekin. Tam bir rezelat borsa. Dalga geçer gibi cevap verirler, oyalarlar. Yani olur olurda bu kadar olur.
newbie
Activity: 19
Şikayetimvar sitesinde thodex hakkında şikayet talebimide oluşturdum arkadaşlar. Orada yazdıklarımı tamamen uygulayacağım.

https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/17630016

Desteklerinizi bekliyorum.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Öncelikle geçmiş olsun. Yerli borsa diye piyasaya çıkan borsalar gerçekten çöp durumda. Şu ana kadar hangisini kullandım ise bir yanlışı muhakkak var. İşlem yapmak için illa teknik desteği arıyorsun. Hafta sonu denk gelirse işin yattı. Bu ekosistemin ruhuna aykırı ne var ise onu yapıyorlar. Buralarda yazılanları okuyan borsa elemanları var. Bu kadar olumsuz yazıya şimdiye kadar duyarsız kalmayan sadece BTCTURK borsası olduğunu gördüm. Hem sohbetlere katılıp hemde buradaki yakınma ve şikayetleri çözmek için uğraşıyorlar. Diğer borsalar Allaha emanet.
newbie
THODEX 4 gündür TXID oluşmayan işlemi iptal etmiyor veya onaylayıp gönderimde bulunmuyor. 2018 den bu zaman aktif kullandığım borsanın böyle bir şey yapması tepkisiz bırakılamaz. Her platformda duyuracağım.
Destek birimi ilk  2 gün attığım mesajlara sadece bot usulü cevap verip sadece bekleyiniz teşekkürler demektedir.
   130,212 adet doge askıda öylece bekliyor

2 milyon doge dağıtımından payınızı almak için kaydolun diye mesaj atıyorlar birde alay edercesine.
...
#thodex @thodex kullanmayın kullandırtmayın.

Thodex borsasının teknik elemanları son derece bilgisizler. Teknik sorunlarla karşılaştığınızda yardımcı olabilecek kapasitede değiller. thodex rezaleti!!! başlığını okursanız bir kullanıcıya yanlış gönderdiği tokenleri kurtarması için private key yerine TxID verip bunun ısrarla bir private key olduğunu savunmaya devam ettiler bir aydan daha uzun bir süre boyunca. Kullanıcı en sonunda noterden ihtar çekerek geri adım atmalarını sağladı ve birimlerini kurtarabildik. Gerçekleştirdiğiniz işlem için herhangi bir TxID oluşmamış bunu görüp sorunu gidermeleri çok kısa sürede gerçekleşebilir ancak dediğim gibi çok yetersiz bir ekibe sahipler.

Haklısınız hocam. Yeterli bilgi ve donanıma sahip değiller.
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
THODEX 4 gündür TXID oluşmayan işlemi iptal etmiyor veya onaylayıp gönderimde bulunmuyor. 2018 den bu zaman aktif kullandığım borsanın böyle bir şey yapması tepkisiz bırakılamaz. Her platformda duyuracağım.
Destek birimi ilk  2 gün attığım mesajlara sadece bot usulü cevap verip sadece bekleyiniz teşekkürler demektedir.

2 milyon doge dağıtımından payınızı almak için kaydolun diye mesaj atıyorlar birde alay edercesine.
...

Thodex borsasının teknik elemanları son derece bilgisizler. Teknik sorunlarla karşılaştığınızda yardımcı olabilecek kapasitede değiller. thodex rezaleti!!! başlığını okursanız bir kullanıcıya yanlış gönderdiği tokenleri kurtarması için private key yerine TxID verip bunun ısrarla bir private key olduğunu savunmaya devam ettiler bir aydan daha uzun bir süre boyunca. Kullanıcı en sonunda noterden ihtar çekerek geri adım atmalarını sağladı ve birimlerini kurtarabildik. Gerçekleştirdiğiniz işlem için herhangi bir TxID oluşmamış bunu görüp sorunu gidermeleri çok kısa sürede gerçekleşebilir ancak dediğim gibi çok yetersiz bir ekibe sahipler.
member
Activity: 210
Merit: 30
Öncelikle geçmiş olsun, umarım sorununuz çözülür.

Son zamanlarda sık şikayet duyuyoruz thodex hakkında. Bende isim değiştikten sonra sahte hacimleride gördükten sonra kullanmayı bıraktım.
newbie
Destek ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bu tarz durumlarda tepkimizi koymalıyız kitle olarak.
Kimse bizi denetleyemez kimseye cevap vermek zorunda değiliz  tavırlarına noktayı koyacağız inşallah.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
Geçmiş olsun hocam. Borsalar artan kullanıcı yükünü karşılayamıyorlar sanki. İlk açıldıkları zamanlarda destek birimi anında dönüş yapıyordu. Son zamanlarda çok şikâyet duymaya başladım.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Burada aktif olarak yardımcı olmayan yerel borsaları kullanmama kararı aldım. Thodex dediğiniz borsa şu çekiliş yapıp milli piyango onaylı olup olmadığını sorduğumuzda bile söyleyemeyen, konu değiştiren borsaya para yatırmak akıllıca değil buraya konu açmanızda çok fayda var. buradaki olumsuzluğu görüp %99 pozitif olarak işleminizi tamamlayacaklardır nice hakkını arayamayanda ortada kalmıştır.

Şimdiden geçmiş olsun
newbie

https://i.hizliresim.com/24mthh.png
https://i.hizliresim.com/PXaZCW.png
https://i.hizliresim.com/IJX3Ss.png

Pages:
Jump to: