Pages:
Author

Topic: Thodex/Koineks dolandırıcı mı? - page 2. (Read 359 times)

newbie
Activity: 6
Merit: 0
January 26, 2021, 05:18:56 AM
Hocam defalarca söyledik biz de burada çekilişle araba verilecek denildiğinde piyango idaresinden çekiliş numarası vs göremiyoruz diye bizim de o konuda şüphelerimiz vardı da size bir şey sormak istiyorum madem dandik bir arayüz var kullanıcıya yardım etmiyorlar o kadar borsa varken neden ısrarla o borsayı kullanmak istiyorsunuz acaba ? Bile bile lades değil mi sizinkisi ? Çok geçmiş olsun umarım sorununuz çözülür. Hataları gördüyseniz o hatayı bir kez daha yapmayın

O borsayı kullanmayı uzun zaman önce bıraktım, eski adresimi kontrol ettim ve yeni bağış transactionları mevcuttu.. bende tekrar o borsaya giriş yapıp bakiyeme eklemelerini istedim.. nafile
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
January 26, 2021, 05:17:22 AM
Hocam defalarca söyledik biz de burada çekilişle araba verilecek denildiğinde piyango idaresinden çekiliş numarası vs göremiyoruz diye bizim de o konuda şüphelerimiz vardı da size bir şey sormak istiyorum madem dandik bir arayüz var kullanıcıya yardım etmiyorlar o kadar borsa varken neden ısrarla o borsayı kullanmak istiyorsunuz acaba ? Bile bile lades değil mi sizinkisi ? Çok geçmiş olsun umarım sorununuz çözülür. Hataları gördüyseniz o hatayı bir kez daha yapmayın
newbie
Activity: 6
Merit: 0
January 26, 2021, 05:08:50 AM
Selam belki Koineksi bilen vardır yeni adıyla Thodex

Bundan 2-3 yıl önce hesapların bitcoin adreslerini değiştirdiler ve 2-3 yıl öceki adrese benim devamlı bitcoin geldi bu sene boyunca ve thodex desteğe ulaşıp eski adrese gelen bitcoinleri bakiyeme eklemelerini söyledim benden transaction id istediler ve bende bütün transaction idleri gönderdim.
Bana dedikleri şu

Gerekli kontroller sağlanmış olup daha önceden değişen bir cüzdan ıd bilginiz bulunmamaktadır.
Belirttiğiniz BTC cüzdan adresiniz hesabınızla eşleşmemektedir.
Hesabınıza giriş yaparak cüzdanlarınızı kontrol etmenizi rica ederiz.

Desteğe o adresi kullandığıma dair fotoğraf gönderdim, zaten sitelerinde hesabın bitcoin yatırma geçmişinde bile eski adresim gözüküyor fakat bunlar bana hesabınızda o bitcoin adresi hiç bulunmamış diyor. elimde her türlü kanıt var fakat hesabıma bakiyeyi eklememek için elinden geleni yapıyorlar, artık destek talebinde bile yazdıkları cevaplar gözükmüyor sadece email adresine geliyor ve talebi kapatıyor daha fazla yazmiyim diye. ilgilenicez diyorlar 1 hafta oldu tık ses yok.

Üstelik eski bitcoin adresinden başka bir bitcoin adresine gönderim yapılıyor. kim kullanabilir benim daha önceden o borsada kullandığım bitcoin adresini?

o adrese gelen bitcoinleri benim thodex hesap bakiyeme eklenmesi gerekiyordu fakat başka bir yere transfer ediliyor.. buna kısaca dolandırıcılık/aldatmacılık denir.. şu saçmalığa bakar mısınız..

Çekilişle araba falan verdiklerinden bile şüphem vardı.. sadece daha fazla kullanıcı çekmek içindir. üstelik google play store/ios uygulamaları bile dandik. buna rağmen porsche panamera araba hediye edecekler..

Bakın cevap vermeden destek talebini kapatıyorlar.. onca şey yazdım https://i.gyazo.com/ad06f55c2a92fb797e0c78494e4f2264.png

Thodex ekibi 5 kuruş için kendilerini küçük düşürüyorlar.. yıllarca kullandım o borsayı hiç sıkıntı yaşamadım fakat şimdi çok büyük kazık attılar. siz siz olun kesinlikle uzak durun ileride sizinde başınıza gelebilir... ben şikayette bulunucam.
Pages:
Jump to: