Pages:
Author

Topic: Tostçu Mahmut olarak bilinen Anıl Kurt vefat etti - page 2. (Read 190 times)

full member
Activity: 1400
Merit: 161
Daha gencecik yaşında saçma sapan bir hata yüzünden hayatını kaybetmiş. Yakınlarının başı sağolsun ve ailesine de sabırlar diliyorum. Tam da işlerini büyütmeye başlamışken bu kadar üzücü bir şekilde aramızdan ayrılması çok ani olmuş. Ölünün arkasından konuşmak gibi olmasın ama keşke daha dikkatli sürseymiş. Giden malın yeri doldurulur da giden canın yerini bir daha asla doldurulamaz. O yüzden trafikte her zaman dikkatli hareket etmekte büyük fayda var.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Hızlı yaşa genç öl cesedin yakışıklı olsun.
Bunu bizim gençliğimizde çok kullanırdık ama o zaman haber alt yapısı bu kadar süratli olmadığından bunu yapandan haberimiz olmuyor du.
Rahmetli bunu hayata geçirmiş. Derdin neydi de bu kadar süratlendin.
Acele giden ecele gider diye bir sözle bu konuya son vereyim.
Allah rahmet eylesin.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
27 yaşında gencecik bir çocuk ne hayalleri varken hayattan kopmuş. Allah rahmet eylesin. Tam fenomen olmuş, yeni açacağı yer için görüşmeye gitmiş, tekrar dönerken bu kaza yaşanmış. Bir saat geç var, sağlam var. Hayat bu kadar ucuz olmamalı. Allah geride kalanlarına sabır versin.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
Hikayelerine baktım bende instagramdan. hala duruyor hikayeleri herhalde girin bakın 204-205 km hızla gidiyor. araç caravelle olması lazım kamyon çarpınca aracın önü paramparça olmuş. araç değil hız öldürür. allah mekanını cennet etsin.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
Allah rahmet eylesin bilmezdim kim olduğunu ama birkaç videosu denk gelmiştim. Dosta da düşmana da korku salıyordu attığı acı ile Cheesy Konuyu gördüğümde de aklıma şu tostçu gelmişti direkte o değilmiş https://www.youtube.com/watch?v=_H12UGPvROQ&ab_channel=SevilenReklamlar
member
Activity: 294
Merit: 49
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, televizyonda yeni haberlerine denk geldim, üzerine konusuna denk geldim, 200 km üstü hıza ulaşıp, hatalı sollama yaptığında kamyonla çarpışmış, kaza geliyorum demiş, Allah rahmet eylesin,

Bende az önce haberde izledim. Youtube fenomenlerini hiç tanımam rahmetli de tost videolari ile meşhur olmuş galiba. Daha gençmiş de. Allah rahmetiyle muamele eylesin.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, televizyonda yeni haberlerine denk geldim, üzerine konusuna denk geldim, 200 km üstü hıza ulaşıp, hatalı sollama yaptığında kamyonla çarpışmış, kaza geliyorum demiş, Allah rahmet eylesin,
member
Activity: 294
Merit: 49
Hocam çok ünlüde bizim mi haberimiz yok. Tanımamakla birlikte rahmetlinin tam bir trafik canavarı olduğu haberde belirtilmiş. 200 km hız ne demek. Su testisi şu yolunda kırılmış...
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Tostçu Mahmut' olarak bilinen Anıl Kurt trafik kazasında öldü
Adana'da çektiği videolarla internette fenomen haline gelen ve Tostçu Mahmut olarak bilinen tostçu Anıl Kurt (27), İstanbul'dan Adana'ya dönerken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

https://www.ntv.com.tr/turkiye/tostcu-mahmut-olarak-bilinen-anil-kurt-trafik-kazasinda-oldu,eCYNyCVB_UObS4kuK0CnzA
Pages:
Jump to: