Pages:
Author

Topic: Tıraş Makine Önerisi - page 2. (Read 267 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
March 25, 2020, 02:45:19 AM
Ben de 5-6 yıldır Philips'in bir modelini kullanıyorum emin değilim modelden. Memnunum bi 5 sene daha rahat götürür diye düşünüyorum. Başlık yerleri gevşedi biraz ona da çözüm buldum sıkıntı yok şimdilik.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
March 24, 2020, 04:29:38 PM
vayy arkadaş ne cihazlar var Smiley

Dediğin gibi cihaz çok da seçmek zor. Bir de etrafımda da kullanan hiç yok performans hakkında bilgi alacağım.

uzun bir süre ben de kendi saçımı kendim kestim. ne güzel o boktan günleri geride bırakmıştım:))
ben en son olarak reminghton gibi bir çin markasını kullanıyordum. çinli dedim diye yan çizmeye gerek yok saç ürünleri konusunda bayağı etkililer. ilk olarak saçını nasıl keseceğine karar vermek zorundasın. düz ölümüne dalacağım dersen wahl ya da moser'i tercih et. moser'in çok sahtesi var piyasada bilgin olsun. makas ve tarak da al mutlaka.

eyvallah bir bakayım wahl ve moser e. Ama Remington almam. Sakal içinde bir kaç kez ürününü aldım hiç memnun kalmadım onlardan.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
March 24, 2020, 04:21:56 PM
uzun bir süre ben de kendi saçımı kendim kestim. ne güzel o boktan günleri geride bırakmıştım:))
ben en son olarak reminghton gibi bir çin markasını kullanıyordum. çinli dedim diye yan çizmeye gerek yok saç ürünleri konusunda bayağı etkililer. ilk olarak saçını nasıl keseceğine karar vermek zorundasın. düz ölümüne dalacağım dersen wahl ya da moser'i tercih et. moser'in çok sahtesi var piyasada bilgin olsun. makas ve tarak da al mutlaka.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
March 24, 2020, 04:01:07 PM
5 yıldan fazla oldu kendim kesiyorum Cheesy bununla ilgili birçok başlık açıldı üstad hatta suriyeli berberler konusu bile vardı

uygun fiyatlı herhangi bir markalı cihaz işini görür, dandik olanlara bulaşma Wink
philips, braun vs fazlasıyla iş görür

https://www.amazon.com.tr/Philips-Mg5716-15-Erkek-Bak%C4%B1m/dp/B07L28LV1D/ref=lp_13526965031_1_4?s=electronics&ie=UTF8&qid=1585080163&sr=1-4

şöyle şeyler mesela

https://www.amazon.com.tr/b/ref=dp_bc_aui_C_5/262-2724993-3134266?ie=UTF8&node=13526965031

vayy arkadaş ne cihazlar var Smiley
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
March 24, 2020, 03:52:10 PM
Devletin aldığı önlemlerden birisi de berber ve kuaförlerin kapatılması oldu. Aslında kahvehanelerden sonra en çok toplu aktivite dönen yerlerden. Üstelik kahvelerde olandan daha fazla temas var. Bu nedenle geç gelen bir karardı aslında. Ama beni hazırlıksız yakaladı.

Ben çalıştığım iş sebebiyle düzenli tıraş makinesi veya tıraş bıçağı kullanıyorum.
Uzunca bir süredir günlük tıraş için Braun S3 kullanıyorum ve bana yeterli geliyordu. Ara ara da tıraş bıçağıyla ince ayar vermem gerektiğinde, gillette fusion ile çözüyorum işi.
Ancak bu tıraş işi bende sanırım bir sonraki levele geçecek.
Hiç bir fikrim olmadığı için saç tıraşı yapabileceğim bir cihaz arıyorum. Malum berberler kapandı ve ben çok ters yakalandım. Saçlar aldı başını gitti ve acilen tıraş olmam lazım.
Öyle şekilli falan zaten kesme merakım yok. Yaz aylarında sıklıkla 3 numaraya vururdum saçlarımı. tabi bu işi berber yaptığı için hiç ilgi duymadım.
Şimdi bana kendi saçımı düzgünce kesebileceğim, bana sıkıntı çıkarmayacak en ucuz cihazı bulmak istiyorum. 2-3 yıl da idare edebilecek olsun tabi ki.

Sizler ne yapıyorsunuz bu dönemde saç işini?
Saç tıraşını kendi yapan var mı? (berber olanlar yazmasın Smiley )
Pages:
Jump to: