Pages:
Author

Topic: Tradermisiniz yoksa günlük kar payı veren sistemlerde mining yapanmisiniz - page 2. (Read 339 times)

newbie
Activity: 4
Merit: 0
Globalexchange arkadaş çok iyi diyorsun da artık insanlar da sağlam güveneceği mecralar arıyor. Çok ilgimi çekti bende ne zamandır araştırıyorum bu tarz bir sistemde paramı daha güvenli halde tutabileceğime inanıyorum. Tabi günlük kar payı vermesi de cabası tabi. Haydi aydınlat bizleri de herkes kazansın madem  Grin Grin
member
Activity: 588
Merit: 18
Investor olarak takılmayı daha mantıklı bulduğum için proje araştırması yapıp gelecek vadeden kripto paraların peşinde koşmayı trader olmaktan daha mantıklı buluyorum.
newbie
Activity: 11
Estağfurullah hocam düşünceleriniz benim icin kıymetli sistem daha evvel zaten kullanılan bir sistem ama catex sayesinde tanıtıldı piyasaya mining dividnet sistemi kazanan da oldu kaybedende bu sistemde Kasım 2018 den beri kendim kullanıyorum bir zararı dokunmadi bana çok çalkantı olduğu dönemde bile ekip el attı japon üye çoğunlukla kullanıyor ve menşei japon olan bir firma xex beş olayı beni cezp etti son dönemde ondan hala kullanıyorum bu arada grafikten anlayan arkadaşlar var ise grafiğine bakıp dik r verebilirmi acaba xex coin olarak çıkış devammi satsak mi
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
bunu öneren catex vardı bir de kar payı falan eriyordu ama yerlerde sürünüyor şu aralar tam olarak. hold en güzeli.
full member
Activity: 266
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
Yanlış anlama lütfen, başlıkta anlam kayması tarzı bir şeyler var.
Yazıyı da bir kaç paragrafa ayırsan, bir iki enter çeksen fena olmaz.
Gözüm kanadı.

Bu arada trader'ım ben, analizler analizler : )

Ek: Sonları okudum da, sanırım bir site önerisi yapmak için açmışsınız konuyu?
newbie
Activity: 11
Uzun zamandır kripto piyasasinda olup kriptonun
Bir çok alanında sıkı bir takipçi ve çalışan oldum
Şu bir gerçek egerki grafik bilginiz yok ise mümkünse kimsenin tavsiye üzerine al sat yapmayun üzülürsünuz
Çünkü piyasa da ne olacağı belli değil bitcoin bile 3500 dolara geldiği bir sistemde ya çelik gibi sinirleriniz olmalı yada para ihtiyacı olmadan uzun süre bekleyebilmesiniz aksi takdirde zarar büyük olacak trade yapmaya vaktim yok grafik bilmiyorum diyorsanız otamatik mining yapan ve günlük kar payı veren sistemlerin farkındalıgini açığa çıkarmak için biraz da bu yazıyı yazma gereği duydum çünkü inanıyorum ki benim gibi az da olsa damlasın çok zarar etmesin kar da çok olmasın a sistemde ben de var olay diyenler yeni olmayan ve 2018 den beri takip ettiğim bir sistem olan xex coin ile 30 60 90 gün kilit yapılıp kar payı aldığımız bir sistem keşfettim ve artık geceleri rahat uyuyorum kilit yapıp sürekli grafikler ne demiş çıkmış inmiş düşün muyorum ayda bir kez quic buy sistemi ile de yüzde kırk a yakın coin adetim arttı düşüşler çok etkilemiyor neticede coin hep çıkacak diyemez kimse ama düşüsleri x beş ile revize etmiş durumdayim sistemi merak edenler özelden ulasabilir zira reklam yapar gibi isim belirtmek istemiyorum bir çok kişinin quick buy ile zarardan çıktığı bir sistem bu söylemeden gecemedim kurumsal vakıf ve xbank gibi destekleri olan sahte olmasına izin verilmeyen gerçekçi bir siste arıyorum diyenler yatırım yapmasın sadece araştırsın nacizane tavsiyem gerisi onların takdiri
Pages:
Jump to: