Pages:
Author

Topic: Trading Platforma CTFYbot - page 2. (Read 248 times)

legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
January 29, 2020, 06:33:04 PM
#7
Niti jedan niti drugi link nisu linkovi na excel tablicu u kojoj si nam izračunao ovo što sam ja napisao.
Pa evo, ne budi lijen, ja sam napravio jednu.
Dakle, krećem sa pišljivih 10 BTC-a i svaki tjedan vraćam zaradu natrag na platformu:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-964kuDzWBk-2MYML4pxvxbkZOfLme46ts9NwxyQmjU/edit?usp=sharing
legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
January 29, 2020, 06:31:39 PM
#6
Tomo, nemoj lagati ovaj napaćeni narod, nemaš pravo na to.

4.9% tjedna zarada ne može biti legit, nema šanse. Takve prinose nema pro trading ekipa koja se bavi time godinama, a tamo neki anonimni Telegram bot zarađuje takve iznose.

A što se tiče tih YouTube videa, ima i na YouTube da Vitalik šalje 10 ETH nazad ako mu ti pošalješ 0.1 ETH, pa ne znači da je istina.

Ovo me podsjeća na pyramid scheme scenu iz The Office  Cheesy
https://youtu.be/lC5lsemxaJo
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
January 29, 2020, 06:25:05 PM
#4
Ja nigdje ne spominjem 22%. Lijepo sam napisao 4.9%, a brojku "22" sam spomenuo kao broj tjedana da se udupla uloženo.

Evo, molim te napravi nam google docs tablicu u kojoj ćeš 305 tjedana za redom vraćati 100% zarade natrag na platformu pa nam javi koliko BTC-a imaš na kraju. Slobodno i linkaš tablicu.
newbie
Activity: 14
Merit: 0
January 29, 2020, 06:21:34 PM
#3
Platforma je potpuno legitimna imate na You Tube hrpu videa na hrvatskom jeziku.Nisam napisao da je zarada 22% tjedna nego mjesečna.Tjedna je 4.9%.
Uzmimo primjer uloženih odnosno kupljenih BTC za 5000 usd.Tjedna zarada je 250 usd.Imate opciju reinvesticije ili povlačenja novca na novčanik.Ukoliko sve povlačite onda u roku 22 tjedna vračate uloženo.Ako na primjer povučete 125 usd i drugu polovicu reinvestirate onda ćete povrat imati u 30 tjedana ali ćete u botu imati zarađeno nešto više od 5000 usd.Svaka investicija i reinvesticija traje 78 tjedana.Vrlo rado ću Vam poslati sve materijale.Pozdrav
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
January 29, 2020, 06:05:18 PM
#2
Tjedna zarada od 4.9%? 22 tjedna za "povrat"? Ako krenem sa 10 BTC-a i svaki tjedan zaradu vratim natrag na platformu, mogu poduplati uloženo već nakon 16 tjedana. Mislim, za uduplavanje je sasvim nebitno koliko uložim, nakon 16 tjedana imam duplo.

No postoji tu još jedna zgodnija matematika. Ako krenem sa 10 Bitcoina, nakon tjedan dana imam 10.49 BTC-a
Ako svu zaradu svaki tjedan vratim natrag na platformu, nakon 305 tjedana imam 21mil BTC-a. Ono zamisli to! Nakon 6 godina (ustvari se radi o 5.8 al sam eto zaokružio na lošiju brojku) ću posjedovati SAV Bitcoin na svijetu....

Meni se ta platforma čini skroz legit....uopće mi ne smrdi na ponzi ili prevaru i siguran sam da te nitko neće prijaviti za to.....
newbie
Activity: 14
Merit: 0
January 29, 2020, 05:51:41 PM
#1
Pozdrav,novi sam na ovom forumu i ovim putem želim podijeliti informacije o CTFYbot trading platformi.
CTFYbot je platforma koja je u Hrvatskoj aktivna od 27.05.2019 god.Svaki petak se radi isplata zarade od 4.9% na uložen BTC ili neku drugu kriptovalutu po izboru.Zarada se uredno povlači na novčanik ili wirex tako da se novac uredno može dignuti na bankomatu.Potrebno je samo 22 tjedna da se povrati uloženo.Svaku srijedu se dobiju rezultati trgovanja,sve je potpuno transparentno.Platforma funkcionira preko Telegrama.
Zaineresirani za ostale informacije me mogu kontaktirati preko Telegrama,moj username je @TomoCTFYbot
Pages:
Jump to: