Pages:
Author

Topic: TRCASH Coin Airdrop /TRCASH Waves Token 0.00000001 BTC %50 hediye - page 2. (Read 290 times)

full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
airdrop nerede kardesim ? yoluncak kaz mı arıyorsunuz nedir. bu işi yapan forumun eskısıdır buyuk ıhtımal.neden kendıne guvenmıyorsunda cakma hesap acıp bu kazıklama yoluna gıdıyorsun? uzak durun yatırım tavsıyesıdır  Cheesy
satın aldığın kadarın %50'sini veriyorlarmış ya hocam Grin 1 waves harcayarak token oluştur sonra da satın aldığınızın yarısı bizden hediye. ne güzel memleket. adını ilk olarak trash olarak okudum iyi mi.

Bu insanlar neyin kafasını yaşıyor anlamak mümkün değil. Birde forumda tanıtıyor kendisini. Burak satın almayı millet airdrop için form doldurmaz. Fiyata bak birde ucuzdan biraz pahalı.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
airdrop nerede kardesim ? yoluncak kaz mı arıyorsunuz nedir. bu işi yapan forumun eskısıdır buyuk ıhtımal.neden kendıne guvenmıyorsunda cakma hesap acıp bu kazıklama yoluna gıdıyorsun? uzak durun yatırım tavsıyesıdır  Cheesy
satın aldığın kadarın %50'sini veriyorlarmış ya hocam Grin 1 waves harcayarak token oluştur sonra da satın aldığınızın yarısı bizden hediye. ne güzel memleket. adını ilk olarak trash olarak okudum iyi mi.
full member
Activity: 672
Merit: 110
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Kardeş opecek birisini arıyorsan yallah telegrama doğru kim ne yapsın senin kıçı kırık tokenini. Hepsini satıp keyfinize bakacaksınız herhalde. 1 Satoshi yatırım yapanin aklına limon sıkayim nokta.
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
Ayağıyla gelip yolunmak isteyen buyursun gelsin diyor kısaca.
newbie
Activity: 102
Merit: 0
troll ya gül geç
full member
Activity: 672
Merit: 100
Airdrop falan yok . Bakın bu kadar coin bastık girin bu borsadan satın alın diye konu açıyorlar. Fiyatı da o kadar düşük yapmışlar ki . Yatırım yapıp tüm coinleri satmayı planlıyorlar herhalde.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Ben airdropun bu işin neresinde olduğunu pek göremedim, ben de mi bir tuhaflık var acaba? Şu kadar al şu kadar da bizden kampanyası Smiley İnsanlar artık bu tür şeylerden sıkıldı arkadaşlar, daha değişik teknikler geliştirmenizde fayda var. Ayrıca bütün dünyanın işi gücü yok senin para birimini mi kullanacak o da enteresan bir iddia.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
Tüm dünyada ve insanların takas olarak kullanması için kullanılacak “TRCASH” paraları yarattık.

Gelecekteki her alanda “TRCASH” coin kullanılmasını sağlayacağız. ve “TRCASH” coin waves dexte 0.00000001 BTC'nin satışa sundukları artık bu fiyatların gelmeyeceğinden emin olacaklar. Ayrıca, 0.00000001 btc satılan alan, aldıklarının% 50'si kadar herkese hediye gönderilecektir. Projeyi geliştirmek için bu ön satışı yaptık. yaklaşık 600 milyar adet ön satışta. Bir WAVES dex kullanarak güvende olduğunuzu size bildirmek isteriz. Bu yüzden bu Airdrop etkinliğini düzenledik.

WAVES TOKEN BİLGİLERİ
Öğe Kimliği: Bsy7xSr6CeED9XKq3v6KwmJbJxM7N8WfTUkHxsF4oZUg
Adı: TRCASH Coin
Sembol: TRCASH
, verenin: 3PCY8FMukrY7LvMkXHGUvZM7ZVcxugh8ueQ
Reissuable: Yanlış
Decimals: 8
Toplam arz: 1000000000,00000000
Azami kaynağı: 1000000000,00000000

desteğin için şimdiden teşekkür ederim

https://feedback.coinfalcon.com/coin-request/p/trcash
https://client.wavesplatform.com/dex?assetId1=8LQW8f7P5d5PZM7GtZEBgaqRPGSzS3DfPuiXrURJ4AJS&assetId2=Bsy7xSr6CeED9XKq3v6KwmJbJxM7N8WfTUkHxsF4oZUg

İlk 100.000 kişiye ücretsiz olarak kişi başı 100 adet TRCASH GÖNDERİLECEKTİR. Toplamda 10.000.000 adet TRCASH Dağıtılacaktır.
Waves cüzdan numaranızı yazmanız yeterlidir.
Pages:
Jump to: