Pages:
Author

Topic: Trinity wallet IOTA problem - page 2. (Read 272 times)

legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
February 13, 2020, 06:15:45 AM
#8
Izgleda da je do njih onda jer malo mi je čudno da mi na kompu i na dva mobitela javlja istu grešku. Isto tako, jel sam ja stvarno tolko čorav ili trenutno nema mogučnosti skidanja walleta sa sluzbene stranice? Jučer sam išao skidati novu verziju walleta i kad sam stisnuo tamo na windows-download pisalo mi je eror- page not found!  Sad više ni te mogučnosti za download nema ako me vid dobro služi.

koliko sam mogao da primetim, ima opcija za download, ali ne radi link (odnosno nema linka kad odes na download, nista se ne desi) ocigledno je odredjeni problem u pitanju, nadajmo se da nije hack, jer bi to bas ugrozilo projekat
member
Activity: 99
Merit: 19
February 13, 2020, 05:20:14 AM
#7
Izgleda da je do njih onda jer malo mi je čudno da mi na kompu i na dva mobitela javlja istu grešku. Isto tako, jel sam ja stvarno tolko čorav ili trenutno nema mogučnosti skidanja walleta sa sluzbene stranice? Jučer sam išao skidati novu verziju walleta i kad sam stisnuo tamo na windows-download pisalo mi je eror- page not found!  Sad više ni te mogučnosti za download nema ako me vid dobro služi.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
February 13, 2020, 04:30:26 AM
#6
Možeš molim te mi pojasniti o čemu se točno radi jer prvi puta čujem za tu mogučnost.

Iskreno, nisam siguran što bi ti preporučio. Onaj odgovor sam pisao na pamet jer sam pretpostavio da IOTA ima službeni web wallet. Ali gledajući službenu IOTA stranicu, tamo se ne spominje web wallet nego samo taj Trinity kojeg treba downloadati. Ne znam za ostale, ali ja ipak ne bi koristio wallete koji nisu spomenuti na službenoj web stranici projekta jer upisivanjem seed phrase na scam stranicu možeš lako ostati bez coina.

Jesi li provjerio s IOTA supportom? Sigurno imaju neku support stranicu ili forum.

EDIT: Upravo sam u jednoj Telegram grupi (nevezanoj za IOTA-u) vidio da je netko napisao da se nešto događa s IOTA Trinity walletom i da je preporuka da se ne rade transakcije dok se ne vidi što se događa. Istina, poruka je napisana još sinoć ali očito još uvijek imaju problema.
member
Activity: 99
Merit: 19
February 13, 2020, 03:49:31 AM
#5
Možeš molim te mi pojasniti o čemu se točno radi jer prvi puta čujem za tu mogučnost.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
February 13, 2020, 03:30:28 AM
#4
Jesi probao upisati seed phrase u web wallet? Znam da nije baš najbolje sa sigurnosnog stajališta ali barem ćeš moći do coina.
member
Activity: 99
Merit: 19
February 12, 2020, 04:58:39 PM
#3
Na sva tri uređaja sam instalirao najnovije verzije i ista greška se javlja.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
February 12, 2020, 04:38:06 PM
#2
Pozdrav svima. Imam problem sa Trinity walletom od IOTE. Do danas sve šljakalo normalno i krenem danas da vidim i kaže sljedeče: Error fetching account information. Trying again with a diferent node.   E onda piše još da probam sa drugim nodom jer je ovaj out of sync ili da device time nije dobar. 

Sve sam ja to isprobao I koji god nod da upišem sa liste tih nodova koje sam nasao na netu isti error uvijek. Malo sam po netu tražio al dosta šturo o tom problemu.
Resetirao sam cijeli wallet, ponovno upisao seed I ista greška. Onda sam skinuo wallet na mobitele sve to probao na mobitelu prvo jednom pa drugom i ista greška.

Jel ima tko kakvu ideju možda? Molim vas lijepo za pomoć.
Hvala


ja sam ranije imao taj problem, resio sam ga update-om wallet-a, bas je triniti bio u pitanju
koristis li poslednju verziju koja je izasla?

inace je bilo dosta davno, dosta dugo vec ne koristim wallet za IOTA, drzim ih na berzi...
member
Activity: 99
Merit: 19
February 12, 2020, 04:23:54 PM
#1
Pozdrav svima. Imam problem sa Trinity walletom od IOTE. Do danas sve šljakalo normalno i krenem danas da vidim i kaže sljedeče: Error fetching account information. Trying again with a diferent node.   E onda piše još da probam sa drugim nodom jer je ovaj out of sync ili da device time nije dobar. 

Sve sam ja to isprobao I koji god nod da upišem sa liste tih nodova koje sam nasao na netu isti error uvijek. Malo sam po netu tražio al dosta šturo o tom problemu.
Resetirao sam cijeli wallet, ponovno upisao seed I ista greška. Onda sam skinuo wallet na mobitele sve to probao na mobitelu prvo jednom pa drugom i ista greška.

Jel ima tko kakvu ideju možda? Molim vas lijepo za pomoć.
Hvala
Pages:
Jump to: