Pages:
Author

Topic: TRON (TRX) - page 2. (Read 6621 times)

full member
Activity: 546
Merit: 100
March 30, 2021, 09:32:50 PM
tronu çok uzun zamandır takip ediyorum ve uzun zamandır da hiçbir şekilde umut vermeyen bir coin oldu sürekli uyku modunda gibi duruyor bana göre. ama son zamanlarda üzerine çok proje gördüğüm ve değerlenmesi an meselesi olan bir coin.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
March 28, 2021, 03:38:42 PM
Bu boğa döneminde beni Chiliz kadar çok şaşırtan tek coin muhtemelen Tron dur. Normalde boğaların gözdesi olan bu coin nedense bu dönem çok yükselmiyor. Justin Sun'ın suskunluğu da bunda etkili olsa gerek. Aslında kendi chain i olan iddialı bir coin olmasına rağmen bu halde projesiz plansız kalması gerçekten çok ilginç bir durumdur.

Hocam beni chiliz hiç şaşırtmadı beklentiler dahilinde bir yükselişti bence. Spor alanında tekti zaten

Ama gel gelelim Tron ve Eos'ta şaşırdığım kadar hiç bir şeyde şaşırmadım. Hayat dersi verdiler bana.

Bu piyasada neye yatırım yaptığımızın hiç bir önemi yokmuş onu anladım. 3-4 shitcoin doldursaymışım sepete şuan parayı neye koysak diye düşünüyormuşum.
eosun yukselmemesi beni sasırtmadı cunku ayı donemınde ayı gıbı kıs uykusuna yattılar. ama tron ayıda da calıstı. piyasada ne varsa bir sekılde entegre etti. sun tron harici coinlerinden de malı kaldırdıgından bunu pumplama ıhtıyacı duymadı. sahsen suanki piyasa kosulları ve fiyatlarına göre tron bedava. en kotu suan 20-25cent arası olması lazımdı. suan ripple 25m dolar marketcap var tron 4.4(ki 2 haftadır pump yedi %25 civarı yukseldi) tronmu ripple mı deseler 10 kere tron derim.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
March 28, 2021, 03:35:03 PM
Bu boğa döneminde beni Chiliz kadar çok şaşırtan tek coin muhtemelen Tron dur. Normalde boğaların gözdesi olan bu coin nedense bu dönem çok yükselmiyor. Justin Sun'ın suskunluğu da bunda etkili olsa gerek. Aslında kendi chain i olan iddialı bir coin olmasına rağmen bu halde projesiz plansız kalması gerçekten çok ilginç bir durumdur.

Hocam beni chiliz hiç şaşırtmadı beklentiler dahilinde bir yükselişti bence. Spor alanında tekti zaten

Ama gel gelelim Tron ve Eos'ta şaşırdığım kadar hiç bir şeyde şaşırmadım. Hayat dersi verdiler bana.

Bu piyasada neye yatırım yaptığımızın hiç bir önemi yokmuş onu anladım. 3-4 shitcoin doldursaymışım sepete şuan parayı neye koysak diye düşünüyormuşum.

Bazen olmayınca olmuyor.

18 Şubat'da istersen eğer kanıt olarak arkadaşım ile yaptığım muhabbeti atabilirim Smiley 10 K TL var ikimiz de boşta duruyor öyle. Adama demişim ki ya HOT alalım ya da CHZ.

Aldınız mı peki Smiley Hayır Smiley

İkisi de uçtu gitti. Bazen olmayınca olmuyor ben bunu anladım cidden. Bugün ya TCT diye birşey attı alalım mı alalım ya 200 $ koydum aldığım anda düşmeye başladı Smiley YTD diyek de sonra çemkirmesinler.

HAYAT bazen şans bazen de tam tersini veriyor.

EOS ,Tezos, XLM, XRP duruyor hala inatla bekliyorum. Bir de arada işte böyle TCT hiç bilmediğim şeyler ile oynadıklarım var. SLP vardı öğrendim onu mesela bir yukarı bir aşağı o da terste bıraktı...

Elbet bir gün devran döner.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
March 28, 2021, 03:29:50 PM

legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
March 28, 2021, 03:25:51 PM
legendary
Activity: 1190
Merit: 1160
March 28, 2021, 03:10:53 PM
benim imza kampanyasında olduğum phore token latoken borsasında listeli acaba buradan trona çevirsem sonra btctürke atsam komisyon kesilir mi arkadaşlar tronun ağı ve işleyişini takip ediyorsunuzdur diye buraya yazdım.

Bu işlemleri yaparken hepsinden komisyon kesilecek en başta tut en son hesabına para çekene kadar bunu yapmayan bir borsada bulamazsın yani. Evet kesilir kısacası ama bu trona özel bir durum değiş sen ticaret yapacaksın bildiğin onlarda komisyonlarını alacaktır.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
March 28, 2021, 12:17:07 PM
benim imza kampanyasında olduğum phore token latoken borsasında listeli acaba buradan trona çevirsem sonra btctürke atsam komisyon kesilir mi arkadaşlar tronun ağı ve işleyişini takip ediyorsunuzdur diye buraya yazdım.
sr. member
March 28, 2021, 04:03:25 AM
Bu Justin neden bir şeyler yapmıyor çok garip bir durum. Geçen yıllarda Justin bi tweet patlatırdı tron 3x yapardı, bi haber verirdi 2x daha gelirdi. Duyurunun duyurusunda bile 2x yapardı benim bildiğim tron. Bu kadar sakin sessiz gitmesi hiç hayra alamet değil. Acaba yukarı doğru bir patlama mı yapacak yoksa böyle kendi halinde takılacak mı?

Bu sene pek bir pasif kaldı hele böyle bir boğa sezonunda kimse anlam veremiyor şuan Justin Sun'a, normalde sizin dediğiniz gibi duyurunun duyurusuna bile 2x yaptırabilecek bir adam ama bu sene sanki biri silah dayamışta sen sus demiş gibi, yoksa şuan uçup kaçmıştı tron ve diğer coinleri.

Sadece Justin ve Tron değil Eos'ta büyük hayal kırıklığı yarattı. Bu piyasada şımarık paranın bu kadar kazandığını gördüm görmedim değil ama bu kadar shitcoinlerin gelip böyle projeleri ezmesine ilk kez şahit oldum. Bir ara 29.sıraya kadar düşmüştü Tron şimdi biraz toparladı.

Öyle komediydi ki Btt biraz daha atak yapsa Tron altyapısında çalışan Btt Tron'u geçecek falan dedim herhalde. Eos'a falan gelmiyorum bile göstere göstere baskılıyorlar onuda. Biraz yükselince belirli cüzdanlardan Eos çıkıp 5-10 milyon dolar değerinde hemen borsalara aktarılıp fiyat baskılanıyor.

EOS ethereum killer olarak ortaya çıktı ama rekabet olarak sınıfta kaldı ben bu piyasada ethereum killer olarak çok coin gördüm ama hiç biride ethereumu tahtından edemedi, teknolojileri daha iyi olmasına rağmen.

EOS gitti salak saçma sosyal medya işlerine ayırdı paraları kendilerini geliştirmek yerine burda bitirdi bana kalırsa takım kendini sosyal medya işi gereksiz artık bana kalırsa insanlar için yeterince her alanda kullanım için sosyal medya platformları var yenilerinin tutması çok zor.

Ben de EOS ta beklentimi bulamadım. İlk cıktıgında büyük heyecan uyandırmıştı özellikle ico 3 milyar dolarlık bir para topladılar. Ayrıca çok adil bir ico süreci de oldu. Yapılan en adil ico diyebilirim. 1 sene kadar sürdü ve küçük yatırımcı da ciddi dahil oldu.

Ama gel gelelim bugün yukselemeyisinin nedeni belki de o küçük yatırımcılardır. Zira o dönemde cok geniş katılımlı ico yapilinca kucuk yatirimcida da cok eos aldı Bu da bu yıllarda fiyat her yükseldiğinde satıcı baskısıyla karsilasiyor.

Sonuç : Eos bugün geldiği noktada Tron ile birlikte olması gereken yerde değiller. Yapacak bir şey var mı yok. Yatırımcısını ezdiler ama inanıyorsanız bu projelere mutlaka sonunu beklemek gerekir diye düşünüyorum.

Eğer inanmıyorsanız zaten bu projelerde beklemenin anlamı yok zira böyle bir bogada diğer coinlere göre yatirimcisini baya fakir bıraktılar. Smiley
legendary
March 27, 2021, 05:45:06 PM
Bu Justin neden bir şeyler yapmıyor çok garip bir durum. Geçen yıllarda Justin bi tweet patlatırdı tron 3x yapardı, bi haber verirdi 2x daha gelirdi. Duyurunun duyurusunda bile 2x yapardı benim bildiğim tron. Bu kadar sakin sessiz gitmesi hiç hayra alamet değil. Acaba yukarı doğru bir patlama mı yapacak yoksa böyle kendi halinde takılacak mı?

Bu sene pek bir pasif kaldı hele böyle bir boğa sezonunda kimse anlam veremiyor şuan Justin Sun'a, normalde sizin dediğiniz gibi duyurunun duyurusuna bile 2x yaptırabilecek bir adam ama bu sene sanki biri silah dayamışta sen sus demiş gibi, yoksa şuan uçup kaçmıştı tron ve diğer coinleri.

Sadece Justin ve Tron değil Eos'ta büyük hayal kırıklığı yarattı. Bu piyasada şımarık paranın bu kadar kazandığını gördüm görmedim değil ama bu kadar shitcoinlerin gelip böyle projeleri ezmesine ilk kez şahit oldum. Bir ara 29.sıraya kadar düşmüştü Tron şimdi biraz toparladı.

Öyle komediydi ki Btt biraz daha atak yapsa Tron altyapısında çalışan Btt Tron'u geçecek falan dedim herhalde. Eos'a falan gelmiyorum bile göstere göstere baskılıyorlar onuda. Biraz yükselince belirli cüzdanlardan Eos çıkıp 5-10 milyon dolar değerinde hemen borsalara aktarılıp fiyat baskılanıyor.

EOS ethereum killer olarak ortaya çıktı ama rekabet olarak sınıfta kaldı ben bu piyasada ethereum killer olarak çok coin gördüm ama hiç biride ethereumu tahtından edemedi, teknolojileri daha iyi olmasına rağmen.

EOS gitti salak saçma sosyal medya işlerine ayırdı paraları kendilerini geliştirmek yerine burda bitirdi bana kalırsa takım kendini sosyal medya işi gereksiz artık bana kalırsa insanlar için yeterince her alanda kullanım için sosyal medya platformları var yenilerinin tutması çok zor.
sr. member
March 27, 2021, 04:20:37 PM

Sadece Justin ve Tron değil Eos'ta büyük hayal kırıklığı yarattı. Bu piyasada şımarık paranın bu kadar kazandığını gördüm geçmişte de gördük ama bu kadar shitcoinlerin gelip böyle projeleri ezmesine ilk kez şahit oldum bir ara 29.sıraya kadar düşmüştü Tron şimdi biraz toparladı.

Tam ben yazarken paylaşmışsın bunu da.

EOS, Tron'dan farklı. EOS yükselebilecek hiç bir şey yapmadı. Larimer'in ardından öyle bakakaldılar adeta.
Ne bir geliştirme, ne bir reklam, ne bir çalışma... Tron en azından defiye falan ucundan yakalamak için ETH ağında başarılı ne varsa bir kopyasını sundu.

Bilmiyorum artık hocam.

Ne diyeceğim bilemiyorum tek pişmanlığım 3-4 shitcoin atıp bu boğada 20x alamadım ona yanarım. Eli yüzü düzgün projelerde av olduk. Tron Eos gibi projeleri 5 aydır hodl ediyorum. Para kazandım mı evet bereket versin. Lakin bunlar birazda güvendiğim projelerdi.

Mesele aslında coinlerimin başka projeler karşısında hatta shitcoinler karşısında aşırı ezilmesi beni üzen o oldu. Yani şuan elimdeki coinleri satıp alacağım bir coin kalmadı desem yeridir, en shitcoin'i bile şu 2-3 aylık süreçte 5x 10x atmış neredeyse.

Artık nakite geçiş belki oradan Borsa İstanbul olacak gibi. Smiley Maceraya oradan devam edeceğim çünkü piyasada tuttuğum koinler hariç alınacak proje göremiyorum  Cheesy Beklediğim seviyeler geldiğinde coinleri satıp piyasadan çıkacağım. '' En azından bu yaz aylarında beklediğim seviyelerin gelmesini umuyorum ''
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
March 27, 2021, 04:00:33 PM

Sadece Justin ve Tron değil Eos'ta büyük hayal kırıklığı yarattı. Bu piyasada şımarık paranın bu kadar kazandığını gördüm geçmişte de gördük ama bu kadar shitcoinlerin gelip böyle projeleri ezmesine ilk kez şahit oldum bir ara 29.sıraya kadar düşmüştü Tron şimdi biraz toparladı.

Tam ben yazarken paylaşmışsın bunu da.

EOS, Tron'dan farklı. EOS yükselebilecek hiç bir şey yapmadı. Larimer'in ardından öyle bakakaldılar adeta.
Ne bir geliştirme, ne bir reklam, ne bir çalışma... Tron en azından defiye falan ucundan yakalamak için ETH ağında başarılı ne varsa bir kopyasını sundu.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
March 27, 2021, 03:58:40 PM

Dünya piyasalarında bir gariplik var. İş yapar tüm projeler akıllı yatırımcının olduğu çoğu şirket diplerde sürünürken ne kadar batık şirket shitcoin varsa hepsi gündem oldu. Genel gördüğüm o.

Yani piyasalarda iş yapan eli yüzü düzgün bir şeyleri başarmaya çalışan projeler sondan geldiği aşikar.

Tron'da bunlardan biri ancak yavaş yavaş hissettirmeden topluyorlar ve yükseliyor kimse farkında değil ama x2 yaptı son 2 ayda. Tron'un bu noktalarda olması daha bir kaç coin var bunları bilinçli bastırıp shitcoinlere saçma sapan defi projelerine yol verdiler.

sonuç: akıllı yatırımcı akıllı para kaybetti şımarık para kazandı.

Evet, Tron henüz ciddi bir yükseliş yaşamadı.
Evet, Tron'dan önce yükselen bir çok coin bunu hak edecek bir şey yapmadı.
Evet, DeFi deki yüksek hype bir çoğunu geride bıraktı.

Fakat anlamadığım bir şey var.
Tron'u önemli kılan, iş yapar ilan edebileceğimiz ne gibi bir şey var? Tek başarısı ETH'yi kopyalamak olan bir proje değil mi sizce de Tron?
(NOT: linç için yazmadım, bende TRX satın aldım ve bekliyorum ama Tron'un güzel bir proje olduğu için değil, tüm shitler yükseldiği için tutuyorum.)
sr. member
March 27, 2021, 03:57:56 PM

sr. member
March 27, 2021, 03:52:24 PM

Dünya piyasalarında bir gariplik var. İş yapar tüm projeler akıllı yatırımcının olduğu çoğu şirket diplerde sürünürken ne kadar batık şirket shitcoin varsa hepsi gündem oldu. Genel gördüğüm o.

Yani piyasalarda iş yapan eli yüzü düzgün bir şeyleri başarmaya çalışan projeler sondan geldiği aşikar.

Tron'da bunlardan biri ancak yavaş yavaş hissettirmeden topluyorlar ve yükseliyor kimse farkında değil ama x2 yaptı son 2 ayda. Tron'un bu noktalarda olması daha bir kaç coin var bunları bilinçli bastırıp shitcoinlere saçma sapan defi projelerine yol verdiler.

sonuç: akıllı yatırımcı akıllı para kaybetti şımarık para kazandı.

legendary
March 27, 2021, 03:47:16 PM

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
March 27, 2021, 03:38:21 PM
jr. member
Activity: 103
Merit: 6
March 27, 2021, 03:11:15 PM
tron candır keşke sağlam 50 proje tron ağına geçiş yapsa ve bi kaç borsa desteklese bunu  uçar gider tron. tron>eth

umarım yakın zamanda, tron hak ettiği yere gelir.
legendary
March 27, 2021, 03:10:55 PM

Gram katılmıyorum saygı duyuyorum görüşünüze ama genelde bunu söyleyenlerin sebebi hız ve fee ücreti herkeside anlayabiliyorum banada koyuyor fee yi yüksek ödemek ama ethereum bana kalırsa her açıdan trondan daha iyi bir coin diğerleri klon coinler.
sr. member
March 27, 2021, 02:07:00 PM
full member
Activity: 957
Merit: 146
March 27, 2021, 01:53:03 PM
tron candır keşke sağlam 50 proje tron ağına geçiş yapsa ve bi kaç borsa desteklese bunu  uçar gider tron. tron>eth
Pages:
Jump to: