Pages:
Author

Topic: trondaki hacimsiz durgunluk - page 2. (Read 274 times)

Rdu
jr. member
Activity: 224
Merit: 1
October 29, 2018, 05:35:15 AM
Uzun bir süre daha aynı yerde seyretmeye devam eder, tahminimce yatırım yaparsan zarar etmezsin fakat pek karın da olmaz. Tabi yine karar sizin. Ben trona çok güvenemiyorum ama piyasa koşulları belli olmaz bakarsın alır başını gider.
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
October 29, 2018, 05:26:53 AM
Tron çok sıkıntılı bir coin. Geçmişte burda bir çok kişinin başını yaktı. Her an elde patlayabilir. Bence uzak durulması gereken bir coindir. 
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
October 29, 2018, 04:58:56 AM
Tüm piyasada bir hacimsizlik oluştu zaten . Uzun süredir tüm projeler yatay seyşr ediyor .

Dediğin doğru. Bitcoin bile yatay seyrediyor. Hal böyle olunca altcoinlerde bundan etkileniyor. Sadece geçenlerde Dogecoin 100 Satoshi'nin üzerine çıkarak bir sürpriz yapmıştı. Ha bide Ripple'a hacim gelip fiyat artmıştı. Son zamanlarda bunlardan başka fiyatı artan bir coin göremedim. Umarım önümüzdeki ay Bitcoin fiyatı artarda altcoinler bir hareket gerçekleştirirler.
member
Activity: 411
Merit: 21
October 29, 2018, 04:55:32 AM
Hacimsizlik son birkac gündür neredeyse tüm coinlerde mevcut. Sadece TRON'a mahsus birsey degil. Özellikle Etherum son 1 yilin en düsük hacimli dönemini geciriyor son bir haftadir. Bitcoin ve Etherum'daki dalgalanmalar (volatilite) tarihinin en düsük seviyelerinde. Piyasa tamamen bekleme moduna gecti. Bundan sonrasi tufan. Ama hangi yöne o belli degil. 
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
October 29, 2018, 04:47:52 AM
Tüm piyasada bir hacimsizlik oluştu zaten . Uzun süredir tüm projeler yatay seyşr ediyor .
member
Activity: 532
Merit: 12
October 29, 2018, 04:27:19 AM
Nedense ben hep uzak durmayı tercih ediyorum trondan. Daha önceden bir miktar zarar ettiğim için. Umarım kazanırsın hocam
member
Activity: 462
Merit: 42
October 29, 2018, 04:18:39 AM
bu coini al sat yapmıyorum hacimlerine de pek bakmadım önceleri bir aralar baya gitmişti, uçmuştu sonradan hacimi falan düştü delist olabileceği gibi haberler dahi çıktı ama şuan değişen birşey yok.
jr. member
Activity: 308
Merit: 2
October 29, 2018, 03:54:21 AM
Tron dan birşey olacağı yok.Geçmişte kazanmış olması yine kazandıracak anlamına gelmez.Çok kişinin canı yandı.Artık bedava verseler almazlar heralde.Bu psikolojlyl de unutmamak lazım.
member
Activity: 630
Merit: 37
October 29, 2018, 03:49:05 AM
Arkadaşlar selamlar, öncelikle hepimizin cumhuriyet bayramı kutlu olsun

tron uzun bir sürenin ardından ilk defa bin btc lik hacimin altına düştü binance borsasında. uzun süredir inceliyorum fiyatı çok durgun fırtına öncesi sessizlik gibi geliyor bu durum bana bir miktar yatırım yapmayı düşünüyorum bu fiyatlardan(360sat) siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?
Pages:
Jump to: