Pages:
Author

Topic: TRT Avrupa maçlarının haklarını satın aldı - page 2. (Read 172 times)

legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Tabii uygulaması neymiş ilk kez duydum paralı olmazsa iyi trt üzerinden maçları izlemek güzel olur her yayının paralı kanallara geçtiği şu dönemde açık televizyonda maç görmeyi özledik gerçekten. Trt'nin çok kanalı var ama yeri geliyor bu turnuvalarda aynı anda 4 hatta 8 maç oynanıyor yayınlanacak maçı seçmek zor olacaktır. Bu turnuvalar en son exxendeydi sanırım ben exxen üyeliği almadığım için halkın geri kalanı gibi yabancı yayıncılardan izliyordum şimdi vergilerimizle fonlanan trtde yıllar sonra izlenebilir bir yayın ortaya çıkmış oluyor güzel haber beğendim.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300

TRT resmen görseldeki tüm Avrupa turnuvalarının haklarını satın aldığını duyurdu. 2024-2025, 2025-2026 ve 2026-2027 sezonlarının tüm maçları TRT1, TRT Spor ve tabii uygulamasından yayınlanacak. Görünüşe göre Türk takımlarının maçları TRT kanalları üzerinden verilirken diğer maçlar ise tabii uygulaması üzerinden verilecek.

Detaylı bilgi: https://www.trthaber.com/haber/spor/sampiyonlar-ligi-avrupa-ligi-ve-konferans-ligi-trtde-832018.html

tabii uygulaması şu an için ücretsiz olarak erişime açılmış durumda. Fakat benim merak ettiğim acaba bu satın alma sonrası tabii uygulaması da ücretli hale dönüştürülür mü? Eğer bu yapılırsa umarım mantıklı fiyatlarda olur. Açıkçası örneğin Exxen parasının hakkını verecek kadar kaliteli bir iş ortaya koyamıyor.  Sad

Dijitalde maç yayını olayını şu ana kadar çok beceremedik ama umarım bu sefer başarılı olur. En kötü ihtimalle sadece takımlarımızın maçını TRT kanallarından ücretsiz bir şekilde izlesek bile iyidir.  Smiley
Pages:
Jump to: