Pages:
Author

Topic: Trust Wallet'in Coini TWT Coin Tartışma - page 2. (Read 731 times)

legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
January 27, 2021, 11:57:02 PM
özellikle airdrop sonrası binance'e girmesi bekleniyordu ama ne zaman gireceği biraz meçhul bir konu olduğu için bekleme süresi bakımından cazip gelmiyordu. tabii yine de konunun açıldığı ilk dönem ve fiyat değerlendirildiğinde güzel bir fırsatı kaçırmış bulunuyoruz.
member
Activity: 314
Merit: 19
January 27, 2021, 06:08:22 PM
milyoner olabilrdim... 100x fırsatı kaçırdım. konuyu açtığım tarihte 5k dolar ile twt alsaydım şu an volvo xc40 almak için planlar yapıyordım.

ahh be..

sen kalk konu aç, ama kendin %20 karla satış yap. üstüne eylül ekim gibi uniswapda paranı erit. kaçtı ki ne fırsat kaçtı. ah ulan ahh
full member
Activity: 406
Merit: 104
January 27, 2021, 05:16:22 PM
ne işe yaradığı mechul ama binance desteklediği için fiyatı gider de gider.   benim bilmediğim nokta  TWT  coinlerin  ne kadarı binance a ait?

yani hepsi takıma ait denmiş, takım kim, madem takıma aitse binance ve CZ nin bu işten karı nedir.  CZ kendi sahip olmadığı tokenı shillemez kolay kolay.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
January 27, 2021, 05:03:52 PM
binance'ın desteklediği bir coinin artmamasına imkan yoktu zaten. adamlar şu anda piyasanın en iyisi ve trust wallet onların şu anda. bu sebeple bu coinin gideceği çok yol var bana göre.
jr. member
Activity: 89
Merit: 2
January 27, 2021, 03:08:10 PM
twt aslında çok ileri gidecek bir proje zamanla göreceğiz bunu inanın yatırımım yok para yok çünkü
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
January 27, 2021, 01:42:07 PM
beklenen, daha doğrusu şaşırtıcı olmayan sonuç gerçekleşmiş ve twt token binance'te btc, usdt ve busd işlem çiftlerinde listeleme almış.

https://www.binance.com/en/support/announcement/f6d7c24dc4cc4143b04ca6186d184280

Daha önce trustwallete transfer etmiştik şimdi de işlem yapmak için binanceye atacağız. Paylaşım için teşekkürler.
İlk çıktığı zaman bnb de ucuzdu ve kıymetini zamanla anladık. Twt de cz nin olduğuna göre zamanla ciddi değerlere ulaştıracaktır. Şimdilik cüzdan da dursun. Belki 2-3 yıla kadar tanesi 10 dolar olur

Trusta çekip wallet üzerinden satmıştım. Şimdi haberlerini okudum. iyi bir artış gösterebilir. Ama 10 dolar olursa üzülürüm Smiley Nede olsa bedavadan 100 taneyi 50 dolara sattık gitti.100 tanesi 10 dolar ederse 1000 dolar üzer yani Smiley

Hocam bnb de ilk çıktığı zaman epey ucuzdu. Şimdi nerelerde  keşke biraz sabretsetdiniz ama yine de kar cebe yakışır.
Cz yi tanıdığım kadarıyla bu twt yi yukarı doğru çeker ve şu kadar para dağıtım  der. Uniswap olayında o tarzda bir twiti vardı.
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
January 27, 2021, 05:57:56 AM
Bot açmışlar. Cheesy Chiliz.net borsasının kullandığı botun aynısı var. 30 centi geçirtmedi bot.
Bu kadar düşük volatilite normal değil.
Daha sert oynaması gerekirdi fiyatın. Kontrollü şekilde token salıyor gibi geldi.

Allahtan 10x çekmedide daha fazla pişman olmadım. 500 dolarımı 900 dolar edip twt macerasını kapatmış olduk.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
January 27, 2021, 03:53:45 AM
Yaw forumdada yazmıştım %100 binance listeler diye. Bir haftadır ucuza TWT almaya çalışırken epey pintilik yaptım. 500 dolarlık TWT ile roket aldık. Onlarıda sattım az önce. 

Ben buraya sağlam girecektim niyetlenmiştim.
Çok mantıklı bir girişim olacaktı düşük mcapte girmek.

Ama cesaret ederken epey nazlandım sonuç olarak büyük fırsat kaçtı.
1 saat sonra binance borsasında işleme açılacak. Şuan %55 yükseldi.

Bu saaten sonra binance girince 10x'te yapabilir 3x'te aşağı düşebilir. Bu saatten sonra giriş yapmak kumar.

---

Hocam dediğiniz gibi binance'da listelenmesi zaten beklenen bir şeydi ama artık ben binance listelenmesinin eskisi kadar etki etmediğini düşünüyorum, belki ilk girdiğinde bir yükseliş yaşayabilir ama ondan sonra milletin eline verip bırakırlar gibi geliyor bana.
member
Activity: 854
Merit: 50
January 27, 2021, 03:46:58 AM
beklenen, daha doğrusu şaşırtıcı olmayan sonuç gerçekleşmiş ve twt token binance'te btc, usdt ve busd işlem çiftlerinde listeleme almış.

https://www.binance.com/en/support/announcement/f6d7c24dc4cc4143b04ca6186d184280

Daha önce trustwallete transfer etmiştik şimdi de işlem yapmak için binanceye atacağız. Paylaşım için teşekkürler.
İlk çıktığı zaman bnb de ucuzdu ve kıymetini zamanla anladık. Twt de cz nin olduğuna göre zamanla ciddi değerlere ulaştıracaktır. Şimdilik cüzdan da dursun. Belki 2-3 yıla kadar tanesi 10 dolar olur

Trusta çekip wallet üzerinden satmıştım. Şimdi haberlerini okudum. iyi bir artış gösterebilir. Ama 10 dolar olursa üzülürüm Smiley Nede olsa bedavadan 100 taneyi 50 dolara sattık gitti.100 tanesi 10 dolar ederse 1000 dolar üzer yani Smiley
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
January 27, 2021, 02:58:14 AM
Yaw forumdada yazmıştım %100 binance listeler diye. Bir haftadır ucuza TWT almaya çalışırken epey pintilik yaptım. 500 dolarlık TWT ile roket aldık. Onlarıda sattım az önce. 

Ben buraya sağlam girecektim niyetlenmiştim.
Çok mantıklı bir girişim olacaktı düşük mcapte girmek.

Ama cesaret ederken epey nazlandım sonuç olarak büyük fırsat kaçtı.
1 saat sonra binance borsasında işleme açılacak. Şuan %55 yükseldi.

Bu saaten sonra binance girince 10x'te yapabilir 3x'te aşağı düşebilir. Bu saatten sonra giriş yapmak kumar.

---

member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
January 27, 2021, 02:28:56 AM

legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
January 27, 2021, 01:16:03 AM

member
Activity: 742
Merit: 15
August 15, 2020, 04:00:22 PM
İlk çıktığında tereddüt edip alıp almamak arasında kaldım birazcık çantama ekledim hiçte fena kar bırakmadı. Binance destekli olması coinin bu kadar yükselmesinde büyük etken diye düşünüyorum.
member
August 15, 2020, 03:22:45 PM
20x oldu. kafayı yiyeceğim.. keşke satmasaydım hiç. delirmemek elde değil. kalbim sıkışıyor.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
August 15, 2020, 03:53:03 AM
Elimde borsalarda kalan çerçöp tutarları twt gibi coinlere yatırıyorum genelde de 3-5 birşey getiriyorlar bu konuyu gördüğümde az  olsa alarak cüzdanımda yer edindirmiştim. biraz önce sattım bu kadar çok değerleneceğini ben tahmin bile etmiyordum vallahi helal olsun. bugünde %40 üzerinde yükseliş gerçekleştirmiş.
member
August 14, 2020, 04:54:55 PM
10x yaptı. Alıp değerlendiren varsa helal olsun. satıp çıkmıştım. çok pişmanım..
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Bir eksiğimiz buydu artık tam oldu demek istiyorum fakat bahsettiğimiz uygulama kendisini kanıtlamış ve çok fazla kullanıcıya sahip olduğu için maalesef hakkında olumsuz pek fazla şey söylemek mümkün değil. Özellikle ortada güzel ve aktif bir ürünün bulunuyor olması ve en çok güvenilen cüzdan hizmetlerinden birisi olması sebebi ile TWT fiyatının da ilerleyen dönemlerde değerleneceğini düşünüyorum. Bir diğer yandan şunu da söylemek isterim ki, CZ bu gibi projeler ile birlikte servetine servet katmaya da devam ediyor. Tıpkı @hiburak arkadaşımızın da söylediği gibi yakın zamanda Coinmarketcap için de token veya coin çıkartılırsa hiç şaşırmamamız gerekiyor.

Hocam zaten sıkıntı burada. Herkes piyasadaki pastadan bir dilim almak için yeni proje çıkarıyor. Çok az sayıda gerçek anlamda proje görüyoruz aslında. Diğerleri birbirinin kopyası! olan gereksiz işler sürüsü. Günün birinde bu TWT para edebilir.  Ama hiç bir zaman gerçek bir işlevi olan bir para olmayacağından eminim.

Aksine aslında 4-5 farklı projenin gerçek bir derde deva işler yapması gerekir. Bunu yapan çok az proje var. Ama ben gerçek anlamda bir eleminasyon olacağını düşünüyorum. Çer çöp çok sağlam bir şekilde temizlenir piyasadan er-geç.

Kesinlikle katılıyorum, sırf pastadan payını almak için herkes bir şeyler yapıyor ve bu belirli bir süre daha da devam edecek gibi görünüyor. Söylediklerinizde haklısınız, çok fazla çöp proje birikti ve bu projeler zaman içerisinde eleminasyon geçirerek yok olacaktır. Bizim burada yapmamız gereken tek şey kısa vadeli yatırımlarımızda buradaki kazanca odaklanarak cebimizi doldurmak ve uzun vadeli yatırımlarda da bu gibi tokenleri ve coinleri tercih etmemek olacaktır. Piyasa er yada geç tüm çöp projelerden arınacak ve o zaman gerçek projeler için bahar tadında bir bayram olacaktır.

Konuya böyle bakarsak elimizde tutmamız gereken tek kripto her zaman BTC olur sanırım. Çünkü BTC yoksa bu piyasanın var olabileceğini sanmıyorum. Ama konu TWT'den buraya nasıl geldi ben çözemedim.

Hayır, sadece BTC tutmak gerekli demek istemedim. Kripto para piyasalarına dikkatli bakmak gerekirse Bitcoin harici çok fazla iyi proje ve coin olduğunu görebiliriz. Hatta biraz iddialı bir cümle olacak ama şunu söylemek isterim ki Bitcoin'den daha kaliteli projeler bile bulunuyor. Burada anlatmak istediğim TWT, KCS, HT, BNB, JUS, BTT veya benzeri kripto paraların uzun vadeli olarak tutulmasının çok riskli olduğudur. Yoksa, piyasada uzun vadeli yatırımlar için Ethereum, NEO, EOS veya benzeri birçok güzel proje bulunmaktadır. Smiley

NOT: Konu ciddi anlamda nereden nereye geldi. Cheesy
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bir eksiğimiz buydu artık tam oldu demek istiyorum fakat bahsettiğimiz uygulama kendisini kanıtlamış ve çok fazla kullanıcıya sahip olduğu için maalesef hakkında olumsuz pek fazla şey söylemek mümkün değil. Özellikle ortada güzel ve aktif bir ürünün bulunuyor olması ve en çok güvenilen cüzdan hizmetlerinden birisi olması sebebi ile TWT fiyatının da ilerleyen dönemlerde değerleneceğini düşünüyorum. Bir diğer yandan şunu da söylemek isterim ki, CZ bu gibi projeler ile birlikte servetine servet katmaya da devam ediyor. Tıpkı @hiburak arkadaşımızın da söylediği gibi yakın zamanda Coinmarketcap için de token veya coin çıkartılırsa hiç şaşırmamamız gerekiyor.

Hocam zaten sıkıntı burada. Herkes piyasadaki pastadan bir dilim almak için yeni proje çıkarıyor. Çok az sayıda gerçek anlamda proje görüyoruz aslında. Diğerleri birbirinin kopyası! olan gereksiz işler sürüsü. Günün birinde bu TWT para edebilir.  Ama hiç bir zaman gerçek bir işlevi olan bir para olmayacağından eminim.

Aksine aslında 4-5 farklı projenin gerçek bir derde deva işler yapması gerekir. Bunu yapan çok az proje var. Ama ben gerçek anlamda bir eleminasyon olacağını düşünüyorum. Çer çöp çok sağlam bir şekilde temizlenir piyasadan er-geç.

Kesinlikle katılıyorum, sırf pastadan payını almak için herkes bir şeyler yapıyor ve bu belirli bir süre daha da devam edecek gibi görünüyor. Söylediklerinizde haklısınız, çok fazla çöp proje birikti ve bu projeler zaman içerisinde eleminasyon geçirerek yok olacaktır. Bizim burada yapmamız gereken tek şey kısa vadeli yatırımlarımızda buradaki kazanca odaklanarak cebimizi doldurmak ve uzun vadeli yatırımlarda da bu gibi tokenleri ve coinleri tercih etmemek olacaktır. Piyasa er yada geç tüm çöp projelerden arınacak ve o zaman gerçek projeler için bahar tadında bir bayram olacaktır.

Konuya böyle bakarsak elimizde tutmamız gereken tek kripto her zaman BTC olur sanırım. Çünkü BTC yoksa bu piyasanın var olabileceğini sanmıyorum. Ama konu TWT'den buraya nasıl geldi ben çözemedim.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624

Hocam zaten sıkıntı burada. Herkes piyasadaki pastadan bir dilim almak için yeni proje çıkarıyor. Çok az sayıda gerçek anlamda proje görüyoruz aslında. Diğerleri birbirinin kopyası! olan gereksiz işler sürüsü. Günün birinde bu TWT para edebilir.  Ama hiç bir zaman gerçek bir işlevi olan bir para olmayacağından eminim.

hero member
Activity: 1582
Merit: 670

Pages:
Jump to: