Pages:
Author

Topic: TuneGO // Dapperlabs - page 2. (Read 422 times)

hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
January 27, 2023, 01:51:33 AM
Koleksiyon sayfasında Methodman universe'i gördüm, sadece bu ismin olması bana platformu sevdirdi. Koleksiyonlara yapılan görsel animasyonlarda güzel olmuş. Methodman koleksiyonundan belki 1-2 nft alır saklarım, kar etme düşüncesi olmadan. NFT hype zamanı olsa belki kar da ettirirlerdi şuanda çok karlı olacağını düşünmüyorum.

Paket alanlara 15 flow gönderecekler paket neredeyse bedavaya gelmiş olmuyor, paketi alarak önce görseldeki bileti satın almış oluyorsunuz ister bileti satarsınız isterseniz bekletip 3 gün içinde nadir ve efsanevi momentlerden gelmesini beklersiniz, paket aldım akşam bileti öylesine 49 dolardan satışa koymuştum satılmış Smiley Sırf flow iadesi için bile alınırdı, toplam 250 adet satıldı hemde hip hop için ilk satış olmasından dolayı bana oldukça cazip geldi.

legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
January 26, 2023, 07:36:27 PM
Koleksiyon sayfasında Methodman universe'i gördüm, sadece bu ismin olması bana platformu sevdirdi. Koleksiyonlara yapılan görsel animasyonlarda güzel olmuş. Methodman koleksiyonundan belki 1-2 nft alır saklarım, kar etme düşüncesi olmadan. NFT hype zamanı olsa belki kar da ettirirlerdi şuanda çok karlı olacağını düşünmüyorum.
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
January 25, 2023, 03:32:08 PM
TuneGO Müzik NFT'lerinin satıldığı dapper cüzdanınızla kolayca NFT alabileceğiniz bir platform üstelik yarın için 250 paketlik bir drop bulunuyor.

LIMITED-EDITION RARE COLLECTIBLES ONLY 250 AVAILABLE

26 Ocak 2023 Perşembe Saat:19.00-21.00  Paket ücreti 19 dolar / 4 NFT

Paket sayısı oldukça kısıtlı 250 adet ve Hip-Hop olarak satılacak ilk drop sıra gelirse mutlaka almanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca paket alanlara 15 Flow bakiye yüklemesi yapılıyor (10-15 gün içinde) yani neredeyse bedava bir paket diyebilirim.

https://kpmhiphop.tunego.com/  (Şimdiden yerinizi ayırtın)

https://tunegonft.com/

Pages:
Jump to: