Pages:
Author

Topic: Türk yazılım ekibi tarafından geliştirilen NeXpara satışa çıkıyor - page 2. (Read 518 times)

jr. member
Activity: 56
Merit: 10
ülkemiz için gayet olumlu ve güzel bir iş olacak bence . neden türkiyede bunu yapmasın neden kendi coinini çıkarmasınki bence çok güzel olmuş buna avrupadanda rağbet olursa çok iyi bir yükseliş olacağını düşünüyorum hayırlı olsun
member
Activity: 392
Proje iptal oldu , ülkemizde kripto paralar resmiyet kazanmadan böyle ekonomik ve finansal girişime izin çıkmayacağı zaten en baştan belliydi.Ülkemizin kripto paraya bakış açısının değişmesi için en az 2-3 yıla ihtiyaç var.
newbie
Activity: 700
Merit: 0
Yurt dışı borsalarına hitap etmeden nasıl başarılı olacaksınız ülkem adına iyi ama  kafada çok soru işareti bırakan bir proje olmuş
full member
Activity: 420
Merit: 100
ne oldu bu nexpara da mı patladı. bir ara akhce çıktı piyasaya herkes çok büyük beklenti içerisine girdi. sonra formun önde gelen isimleri akcheye olan desteğini geri çekince akchenin emaresi okunmaz olmaz. şimdi de nexpara ve sikke vardı dedik nexpara da yalan olmuş.
member
Activity: 196
Ülkemizin adını bu tarz gelişmelerde görmek sevindirici ancak devamı gelir mi, gelişme gösterebilir mi tereddüt yaşıyorum.
Sanırım yapılan diğer projelerin etkisi var bu düşüncemde. Umarım bu sefer başarılı bir proje olur.
newbie
Activity: 140
Bu nexparanın arkasında acaba çiftlik bankın dombili patronumu vardı. İkisininde piyasadan çekilme tarihleri neredeyse aynı. Kripto para piyasasındaki kerizleri de boş geçmemiş dombili.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Kripto parayı günlük hayata taşıma amaçlı olduğu detayı en çok ilgimi çeken kısım oldu açıkçası. Birçok insan eminim ki böyle bir şeyin gerçekleşmesini çok istiyordur. Ben de istiyorum tabi ama henüz kripto paralar günlük hayata taşınmak konusunda hazır değiller bence. Projenin başarılı olması dileğiyle.
newbie
Activity: 280
   Türkiye de sanal para ile olan boşluğu görerek yeni projeler üretmek mantıklı tarımda üretemiyoruz bari teknolojide üretelim büyük pastadan dilim almak isteyenler çoğalıyor bu da rekabet ile birlikte kaliteside yükseltir umarım
full member
Activity: 322
Merit: 126
EndChain - Complete Logistical Solution
Bunlar kim inmi cinmi arkadaşım böyle para çıkartılmaz adam akıllı ekip çıkartırsın adam akıllı şeeyler yaparsın ondan sonra konu açılır ya her eglen satışa çıkartıyor anasını.
full member
Activity: 546
Proje iptal olup para iadelerinin yapılacağı söylenmiş ama inşallah netice, Uruguay'dan kandırdığı insanlara paralarını iade edeceğini söyleyen tosuncuğa dönmez.
member
Activity: 238
Proje iptal olmuş galiba anladığım kadarıyla. Zaten pek de bir şey beklemiyordum. Çok boş bir proje olarak geliyordu.
newbie
Activity: 3
sitesinde açıklama yapılmış. para iadeleri yapacaklamış.
full member
Activity: 434
bu nexpara sanırım türklerin yaptığı en sağlam proje olarak değerlendiriliyor herkes eskilerden ders almış görünüyor ve buna güven fazla umarım yanılmazlar
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
oldukça işi boş ve hiçbir şey vaat etmeyen bir projeydi ve rafa kalkmış. eğer para yatıran arkadaşlar varsa şirket açıklama yapmış yatırımcıların paralarını geri ödeyeceklermiş. ne diyelim geçmiş olsun.
newbie
Activity: 41
hiçbir yeni şey vaad etmeyen bir proje daha sitelerinde bahsettikleri rakamları topladılarsa tebrik etmek lazım. Para yatıran arkadaşlar üzerine bir bardak su içsin. Piyasada sadece ödeme amaçlı 124253458934579384 coin var. Bu coinin şansı o diğer 348723487236487236847  coinden fazla değil.

Ya madem emek verip bir ürün çıkaracaksınız bari domain spesifik bir çözüm ekleyin ürüne. Bu kadarda hazırcı olunmazki arkadaş...
full member
Activity: 308
--
Sadece para kazanmak amaçlı çıkarılan bir coin gibi geliyor. Hiçbir yenilik getirmiyor bu coin. Başarılı olma ihtimalleri olacağını sanmıyorum.
sr. member
Activity: 588
Merit: 251
Öncelikle ülkemiz adına bir girişim olarak bu projeyi görüyorum ve projenin başarılı olmasını gönülden destekliyorum umarım proje belirli bir grubun elinde kalmaz ve 80 milyon değerinin verilme mantığında oldugu yatırım geniş bir tabana yayılır.
jr. member
Activity: 196
Merit: 5
*** ŞİRA ***

Şifre + Lira = ŞİRA

https://www.youtube.com/watch?v=li3rvK2wDOo
buda intro muz.

Çok iddalıyız. Cüzdan ismimiz RÜZGAR.

Kılıcımızı yukarı kaldırıp sihirli sözleri söylediğimizde bize olağan üstü güçler verildi. Biz ŞİRA kripto parayız.

Kripto şatosunun koruyuculuğunu yapıyoruz. Onları sikke, kese, dirhem, akçe, nexpara vb.. kötü güçlerden kurtarmak için mücadele ediyoruz.
newbie
Activity: 4
Türk yazilim ekibi tarafindan gelistirilen NeXpara satisa çikip hemen ardindan patliyor Cheesy
member
Activity: 182
burada yazılanlara bakılırsa çok fazla yatırımcıyı kendine çekemeyeceğe benziyor aslında en üzücü olansa türkler tarafından ibaresi olduğu için güvenilmez olarak tanımlanmaları
Pages:
Jump to: