Pages:
Author

Topic: Türkçe Bitcoin Burada Geçer çıkartması nasıl olsun? - page 2. (Read 6179 times)

hero member
Activity: 519
Merit: 509
güzel fikirler gelmeye devam ediyor. Biraz daha öneri topladıktan sonra konuda anket açıcam.

ACCEPTED HERE kalsın diyen arkadaşlar, zaten her yerimiz olmuş ingilizce, bari değiştirebildiğimiz kadarını Türkçeleştirelim. Bitcoin sadece ingilizce konuşanların parası olmamalı.
legendary
Activity: 1638
Merit: 1329
Stultorum infinitus est numerus
Bitcoin burada geçerlidir. yada Bitcoin kabul edilir.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Ödemesi kabul edilir de olabilir. Bitcoinin ödeme aracı olduğunu bilmeyen kişilere gösterilecekse eğer.
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
Bitcoin
 Candır  Grin
member
Activity: 254
Merit: 10
Kabul edilir, kullanılır gibi uygun olur...
full member
Activity: 174
Merit: 100
accepted here kullanılabilir. Zaten bitcoin kullanan adam accepted here ne demek anlar.
sr. member
Activity: 558
Merit: 251
bence dirak olarak accepted here logosu kullanılabilir.
he yabancılar hemde yerliler için ortak dil
full member
Activity: 227
bitcoinin altinda
GECERLIDIR
yazarsa daha iyi olur sanki ...
hero member
Activity: 1103
Merit: 500
Beyler alıntı yapmayaydınız iyiydi.. Direkt yazın..
newbie
Activity: 19
Merit: 0
Bitcoin ile ödeme kabul eden işyerlerinin kapılarına yapıştırmaları için çıkartma tasarımı yapıyorum. Pek çok yerde rastladığımız ve İngilizcesi "bitcoin ACCEPTED HERE" olan bu tasarım için Türkçe standard cümle kalıbı ne olabilir?

Benim 2 önerim var:
Bitcoin BURADA GEÇER
Bitcoin KABUL EDİLİR

Farklı önerileri de alabilirim

https://i.imgur.com/uMpOfyZ.png?1

Dostum selam, belki garip olacak ama bence zaten amblemi koysan anlaşılır. Örneğin AmEx geçen işyerlerinde sadece amex logosu olur sen anlarsın. en fazlasından bir tik atmak yeter de artar bile.
hero member
Activity: 1103
Merit: 500
Kabul edilir..
full member
Activity: 211
internet kazançlarının adresi
Bitcoin ile ödeme kabul eden işyerlerinin kapılarına yapıştırmaları için çıkartma tasarımı yapıyorum. Pek çok yerde rastladığımız ve İngilizcesi "bitcoin ACCEPTED HERE" olan bu tasarım için Türkçe standard cümle kalıbı ne olabilir?

Benim 2 önerim var:
Bitcoin BURADA GEÇER
Bitcoin KABUL EDİLİR

accepted here  güzel olur.
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
Burada geçer çok kaba duruyor. Kabul edilir güzel.
hero member
Activity: 519
Merit: 509

Benim 2 önerim var:
Bitcoin BURADA GEÇER
Bitcoin KABUL EDİLİR

Pages:
Jump to: