Pages:
Author

Topic: Türkiye: 'Bitcoin' ticareti yapan iki imam görevden alındı.. - page 3. (Read 539 times)

member
Activity: 308
Merit: 10
imamlar bağlı oldukları kuruma ihanet etmişler resmen Smiley diyanet bu iş doğru değil sadet zinciri uzak durun diye açıklama yaptı ardından kendi elamanları bu işi yapıyor. Olacak şey değil bende beni dinlemeyen elemanımı atarım işten Cool
full member
Activity: 476
Merit: 100
İmamların bağlı olduğu müessese diyanet işleri başkanlığıdır. Geçenlerde diyanet işleri başkanlığı bitcoine caiz değil dedi bunun üzerine imamların bu işi yapıyor olması bağlı oldukları kurumu ciddiye almadıklarını gösterir. Diyanette haklı olarak imamları görevden almış.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Bu davranışlar normal değil, bunu yapan kafalar hangi kafa ile yapıyor. İnsanları görevden almak ne kadar kolaylaştı.
full member
Activity: 448
Merit: 107
Bitcoinin ticareti de varmış arkadaşlar. Gelişi kaça acaba?
Yurtdışından ülkeye kaçak bitcoin sokarken yakalanmış imamlar.
full member
Merit: 107
Madem caiz değilmiş içki de caiz değil kapatsınlar. Faiz de caiz değil kapatsınlar bankaları. Birçok imam müftü kredi çekip ev araba alıyor hadi onları da atsınlar. Devlet İslamî kurallara göre mi yönetiliyor ki, caiz olmayan birşey yapıldığında görevden alınıyor memurlar?
full member
Activity: 252
Merit: 100
İmamlar sanki esrar ticareti yapmışlar bu nedir kardeşim. Bir kurum bilmediği şeye bu kadar uzak durur ve korkar. Cahilliğinizde boğulun inşallah. Hep böyle kalın hiç geliştirmeyin kendinizi.
member
Activity: 322
Merit: 15
Bu nasıl bir ülke amına koyim. kendisini imam zanneden şerefsizler yaz kursunda çocukları taciz eder bi bok yapmazlar saçma sapan bir sebepten görevden alınırlar. sikeyim böyle adaleti.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Bitcoinin ticareti de varmış arkadaşlar. Gelişi kaça acaba?

Daha neyin ne olduğunu bilmeyen, kavramları yerine oturtamayan bir zümre varken, bu memlekette bitcoinle ilgili,  bırakın blockchainle bile ilgili gelişmeler görmek hayalden öteye gidemez.
member
Activity: 322
Merit: 11
Adam mesai saatleri dışında imam sayılmıyor yani. Görev süreleri de namaz vakitleri olduğu için adam geri kalan sürse istediğini yapabilir. Çok saçma bir sebep olmuş. Belki altında yatan başka sebepler de vardır.
newbie
Activity: 280
Merit: 0
    İmam böyleyse cemaat napsın Smiley şaka bir yana doktordan fazla maaş alıyorlar hala gözleri doymamış mı bunların allah akıl fikir versin ne diyelim din sömürüsü yaparak insanları sömüren kula kulluk ettirmeye çalışanlar bitmez
newbie
Activity: 42
Haberi dün gece gördüm diyanet böyle bir şey yaptıysa yakında devlet bazında bitcoin ile ilgili değişik kararlar alınabilir
member
Activity: 86
imam btc alıp satamaz diye bir yasamı varmışki acaba bu ne saçmalık ya ozaman imam dolar ve euro yatırımıda yapmasın imam tl ile yaşasın gitsin bu ön yargılardan nezaman vazgeçilecek bu ülkede bilmiyorum yazık etmişler imamlara
jr. member
Activity: 56
neolacak bizim bu ülkenin hali bilmiyorum ya imam bitcoin alıp satamaz diye bişeymi var allah aşkına ya böyle saçmalık olabilirmi ne yani devlet memuru bitcoin alamazmı bunumu çıkarmamız lazım burdan yoksa din adamı btc alamazmı hangisi günahmı harammı diye bir kanun çıkarsınlarda tam olsun bari
member
Activity: 308
Tam olarak ne icin ceza aldilar acaba. Bu ulkede birseylerin belirsiz olmasi oldukca kotu. Bize serbest imama yasak mi anlamadim. Disiplin cezasi mi veriyorlar acaba.
jr. member
Activity: 364
Merit: 5
Oldukca sacma bir ceza olmus. Neden boyle bir ceza aldilar acaba. Bitcoin yasak mi bizde mi alim satim yapmayalim. Bizim onlardan farkimiz ne cok garip.

Diyanet bakanlığı bitcoinle ilgili olumsuz fetva vermişti , belki de kendi içlerinde disiplin cezası gibi birşey uyguluyorlar .
newbie
Activity: 238
Oldukca sacma bir ceza olmus. Neden boyle bir ceza aldilar acaba. Bitcoin yasak mi bizde mi alim satim yapmayalim. Bizim onlardan farkimiz ne cok garip.
member
Bazen diyorum biz nerde yaşıyoruz , bu kadar bağnazlık olabilirmi ,bilmeden etmeden araştırmadan diyanet karar alıyor bitcoin kripto paralar caiz değildir diye arkasından kripto para ticareti yapan iki imamı görevden alıyorlar ,Başımıza diyanet sorumlusu adam diye koydukları kişilere bak sen .
member
Activity: 350
Haydaa resmen sövesim geldi , kime ne ya ,adam alır satar ticaretini yapar , suçmu bitcoin kripto para alım satımı yapmak.İyicene zıvanadan çıktı bu diyanet, diyanet işleri değil hiyanet işleri oldu kurum , zaten kurumdaki başlara baktığımızda zihinlerinin ve kime hizmet ettikleri belli.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Kanunlaşmamış bir şey nasıl yasak olupda nasıl ceza verilebilirki . Dayanağın bile yok sonuçda . Sanki adamlar tefecilik yapmışlar .
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
%100 yalan haber, görevden almak o kadar kolay mı zannediyorsunuz saçmalığı bak.  Bari haber yapıyorsunuz biraz usturuplu atın. Ayrıca diyanet'in ne dediğin hukuki açıdan hiçbir önemi yok.
Pages:
Jump to: