Pages:
Author

Topic: Türkiye Milli Futbol Takımında Covid-19 sayısı 14 oldu ! - page 2. (Read 178 times)

jr. member
Activity: 35
Merit: 1
Vakalar giderek artıyor sorun büyüyor. Maçalrda da çıkması normaldir tabi. Maçlar ertelenebilir
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Bu haberi görüp bende gambling bölümüne bir şeyler yazdım.Buraya da yazıp arkadaşların da fikrini almak isterim.G grubunda karşılaştığımız Letonya, Hollanda ve Norveç oyuncularının da bu durumda risk altında olduğunu düşünüyorum.Birkaç grupta daha böyle bir durumla karşılaşılırsa sizce elemeler ertelenir mi ?

Bu şekilde devam ederse bence ertelenir. Süre kazanmak adına Haziran temmuzda değilde Ağustos Eylül ayına bile atılabilir. Bir de  bu sene Japonya da olimpiyatlar var. Olimpiyatların yapılacağını düşünmüyorum. İnşallah biran önce biterde kurtuluruz lanet pandemiden
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
Ozan Tufan geçen gün düğün yaptı bir de. En büyük sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Kurallar herkes için olmalıyken siyasiler futbolcular vs kuralları hiç takmadılar. Bunların sonuçlarını da görüyoruz.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Üzücü tabi ki, dünya çapında oyuncular bile risk altında oluyor bu hastalıkta. Zengin fakir ayrımı da olmadığını görmüş oluyoruz. Ne kadar izole tutulmaya çalışılsa da sporcuların işi de kolay değil, antrenmanı maçı uçak yolculuğu derken sürekli birileri ile temas halindeler.
Bünyelerinin biraz daha sağlam olması varsayımı ile kolay atlatacaklarını düşünüyorum, sürekli sağlık kontrollerinden geçtikleri için genel olarak kronik bir rahatsızlıkları olmuyor neyse ki
full member
Activity: 1400
Merit: 161
Durum iyice kötü bir hal aldı. 14 kişi nedir ya valla umarım çabucak iyileşebilirler büyük geçmiş olsun. Nasıl lanet bir hastalıkmış bir kurtulamadık. İyi ki yakın bir zamanda maç yok daha. Tabi olsa bile ertelenirdi zaten orası kesin.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Vaka sayıları her geçen gün çok daha fazla artıyor müsabaka zamanı pozitif olan birini oynatacaklarını sanmıyorum bir önlem alınır diye düşünüyorum. Yakında süper ligde de vaka çıkarsa şaşırmam. Tahmini 1 hafta içinde 50-60 bin vakayı görmek muhtemel olacak. Yasaklarında bir işe yaramadığını göreceğiz. Hafta içi yoğunluğu maalesef çok fazla.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
Sporcuların bünyeleri daha sağlam olur, bu açıdan biraz şanslılar tabi, ama yine de bu durum hiç hoş değil, salgının nasıl arttığının bir kanıtı niteliğinde oldu, bu arkadaşlardan birisi de Ozan tufan ve kendisi geçen gün evlendi, düğününde katılımcılar da oldu, kendisi pozitifse oradaki tüm insanlar da risk altında, geçmiş olsun milli takım,
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
Bu haberi görüp bende gambling bölümüne bir şeyler yazdım.Buraya da yazıp arkadaşların da fikrini almak isterim.G grubunda karşılaştığımız Letonya, Hollanda ve Norveç oyuncularının da bu durumda risk altında olduğunu düşünüyorum.Birkaç grupta daha böyle bir durumla karşılaşılırsa sizce elemeler ertelenir mi ?
bildiğim kadarıyla yakın bir tarihte milli maç yok, bu yüzden ertelenme yapılması için bir neden de yok ama 1-2 aya kalmaz yine herkes takır takır dökülmeye başlarsa ertelemeler tabii ki de olur. beşiktaş basketbol takımında da dün çıkan haberlere göre 22 kişi mi ne corona virüsüne yakalanmıştı.
düşünün bu sporcular bir de biz garibanlara göre daha izole bir hayat yaşıyor. kendi aralarında parti verip maçlarda karşılaşıyorlar. bizler 7/24 metrobüs sıralarında hayatta kalmaya çalışan gariban halk kümes gibi evlerde yaşamaya çalışıyoruz.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
copper member
Activity: 644
Merit: 269
Milli maçlar için toplanan futbolcularımızın verdiği test sonuçlarında pozitif vakaların sayısı 14’e ulaştı. Milli futbolcularımızdan Yusuf Yazıcı, ikinci kez Covid’e yakalandı. Çağlar Söyüncü’nün de test sonucu pozitif çıktı. Karşılaştığımız ülkelerin futbolcuları da risk altında. Tüm futbolcularımıza acil şifalar dileriz.

https://www.ntvspor.net/amp/futbol/milli-takim-donusu-vakalar-artiyor-606861b9d2bce00dc83a2743
Pages:
Jump to: