Pages:
Author

Topic: Türkiye’nin 4. Telefon Operatörü Netgsm - page 2. (Read 221 times)

sr. member
Activity: 504
Merit: 324
February 17, 2024, 04:46:25 AM
Sanki biraz numara satarak bir şeylere varmaya çalışan bir şirket gibi geldi bana. Eğer bankacılık SMS’leri gelmiyorsa ne anlamı var ki o hattın? Kriptopara için hat alsanız bile doğrulama mesajı gelmezse ne işe yarayacak ki? Türkiye’nin tam anlamıyla 3 gsm şirketi var hala demek ki.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
February 16, 2024, 05:52:29 PM
Netgsm piyasadaki en iyi 850 li hizmeti verir çok uygundur fax vs ile ilgileniyorsanız piyasada daha ucuzu yok diyebilirim belki.  8-10 yıllık aktif kullanıcısiyimdir.

Uzun zamandır mobil hat calismalari vardı sonunda net ürünler sunmaya başlamışlar. 15 liraya açıkçası hat sunmaları harika olmuş inceleyeyim kripto için bir hat almak iyi bir fikir olabilir.

O şekilde kullanılabilir belki ama diğerlerinden çok ucuz olursa haksız rekabet davası açar o fiyatları değiştirtirler, çünkü gsm sektörü diğerlerine benzemez, artık iletişimin temel yöntemi olduğu için firmalar vahşi kapitalizmin neferleri olarak hareket ediyorlar, bence çoğu zaman da birlikte hareket ediyorlar ama bunu görüp engelleyecek olanlar da nemalandığı için öylece gidiyor.
Ben 5-6 yıl öncesine kadar Pttcell kullanıyordum, Avea hattı kendi isimleriyle ve neredeyse yarı fiyatlı tarifelerle sunuyorlardı, sonra tabii ki işler değişti.
legendary
Merit: 1505
February 16, 2024, 01:28:05 PM
Başkasının altyapısıyla hizmet verecekse pek bir anlamı yok sadece kişiye özel numara alınabilmesi adına avantajlı görünüyor ve fiyatları düşük duruyor 2. telefonlar için alınabilir belki.
Rekabetin olması iyidir ama kendi altyapısıyla iş yapmadıktan sonra aracı kurum gibi işlem yapmış olacak. Fiyatlar bu sene çok yükseldi ayrıca telsiz kullanım ücretleri de ciddi miktarda arttı. Ülke nüfusundan çok kayıtlı telefon hattı var alınan verginin haddi hesabı yok keşke bu paralar ülkede yatırım olarak geri dönebilseydi.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
February 16, 2024, 12:41:38 PM
Netgsm piyasadaki en iyi 850 li hizmeti verir çok uygundur fax vs ile ilgileniyorsanız piyasada daha ucuzu yok diyebilirim belki.  8-10 yıllık aktif kullanıcısiyimdir.

Uzun zamandır mobil hat calismalari vardı sonunda net ürünler sunmaya başlamışlar. 15 liraya açıkçası hat sunmaları harika olmuş inceleyeyim kripto için bir hat almak iyi bir fikir olabilir.
legendary
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
February 16, 2024, 12:19:48 PM
Piyasa bu kadar oturmuş ve aslında marka algısı bile kaybolmuşken, hele de sektör korkunç derecede yatırım isteyen bir sektörken buraya yatırım yapmak son derece salakça bence. Fiziki altyapıları olmayacak, servis sağlayıcıların altında kiralık altyapıyla faaliyet gösterecekler ve bu da yüksek maliyet, özel numara satmakla falan bir yere varabileceklerini zannetmiyorum.
İyi planlar ve sürdürülebilirliği sağlarlarsa sadece "daha ucuz" olarak müşteri çekebilirler, kaldı ki bu da düşük karlılık demek.
Şimdi bir gazla talep görmüşlerdir ama birkaç sene sonra Netgsm diye bir şeyin olacağını pek zannetmiyorum açıkçası.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
February 16, 2024, 11:13:35 AM
İnternet bankacılığına girişte bankalar tarafından gönderilen onay-şifre SMS'lerine kapalıdır.
Numaranızı internet bankacılığında kullanıyorsanız lütfen bu duruma dikkat ediniz.
Bankalarla entegrasyon sürecimiz devam etmektedir.
Entegrasyonu Tamamlanan Bankalar:
Halkbank, DenizBank, Şekerbank

kim bilir banakacılık uygulamaları dışında daha nelere kapalıdır? fiyat biraz uygun diye alıp sinir stres sahibi olmak istiyorsanız buyrun alın dostlar. operatör firmaları uygun fiyat olarak 10 lira daha ucuza verdikleri hizmeti satarken hiç utanmıyorlar. bu yazdığım hepsi için geçerli.

2024 yılı için geçerli aylık Telsiz Kullanım Ücreti Vergisi (14,94 TL) eklenecektir.
fiyatların alt kısmında yazan bu yazıyı atlamayın. her faturaya aylık 15 tl daha eklenecek.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
February 16, 2024, 10:56:38 AM
Arkadaşlar, 505, 532, 541 derken 510’lu hatlarla Netgsm şirketi Türkiye’nin dördüncü operatör şirketi oluyor.İnternetten numara satın almak mümkün ancak numaranın değerine göre artan fiyatlar var.Özel numara seç kısmından 17999 liraya numara sattıklarını gördüm.479 liraya da almak mümkün.Sonu doğum yılımla biten bir numarayı arattırdım ve 479 liraya satın almayı düşündüm.Şimdilik beklemedeyim ama benim gibi ikinci telefon numarası olsun isteyen varsa hazırda paketler de sunuluyor.En düşüğü 1 GB internet veren ve aylık 15 lira olan paket.

Detaylı bilgi için bkz: Netgsm
Pages:
Jump to: