Pages:
Author

Topic: Türkiye'nin ilk bitcoinle alışveriş yapılabilen e-ticaret portalı- bitcoinle.com - page 3. (Read 3148 times)

hero member
Activity: 807
Merit: 522
Güzel, güzel. Tasarımda değişikliğe gitmenizi öneriyorum. Bootstrap kullanılmış sanırım. Onun haricinde havuz sistemi de varmış.  Smiley

Teşekkürler. Smiley Tasarımda eksik bulduğunuz/beğenmediğiniz noktalar neler ayrıntı verebilir misiniz? Smiley
Aslında site gayet basit ve kullanışlı gözüküyor. Ancak şahsı fikrime göre biraz daha göze hitap eden tasarım olsa, mesela letgo tarzı.

İşlevsel/tasarım anlamındaki önerilerim:

• Anlık bitcoin ve eklenecek olursa diğer coinlerin kuru
  • BTC fiyatları yanında TL cinsinden fiyatlar
  • Chat tarzında alıcı satıcı iletişimi
  • Alıcı/satıcı feedback
  • Ürün karşılaştırma
  • İlgilenilen ürün kategorilerinde bildirimler
  • Bir satıcıya ait diğer ürünleri görüntüleyebilme

ve

• Reel ürünlerin yanı sıra sanal ürünlerin alışverişi. Bence bu kesinlikle olmalı. Sitenizi bir escrow gibi kullanabiliriz hem.
Ayrıca mailler spam'e düşmekte, haberiniz olsun.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Faydalı olması dileğiyle. Kolay gelsin. Takipteyim.

newbie
Activity: 15
Merit: 0
Güzel, güzel. Tasarımda değişikliğe gitmenizi öneriyorum. Bootstrap kullanılmış sanırım. Onun haricinde havuz sistemi de varmış.  Smiley

Teşekkürler. Smiley Tasarımda eksik bulduğunuz/beğenmediğiniz noktalar neler ayrıntı verebilir misiniz? Smiley
hero member
Activity: 807
Merit: 522
Güzel, güzel. Tasarımda değişikliğe gitmenizi öneriyorum. Bootstrap kullanılmış sanırım. Onun haricinde havuz sistemi de varmış.  Smiley
newbie
Activity: 15
Merit: 0
Merhaba  Smiley Sitemiz dün itibarıyla yayına açıldı. Özet olarak sıfır ya da ikinci el ürünlerinizi bitcoin ile sitemizde satabilirsiniz. Sıkça sorulan sorular sayfasında kafanıza takılan çoğu sorunun cevabını bulabilirsiniz. Merak ettikleriniz ya da önerileriniz varsa seve seve dinleyip cevaplarız. Yatırım yapmak isteyenler varsa özel mesaj yoluyla ulaşabilirler.

https://www.bitcoinle.com/
Pages:
Jump to: